Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Editta Van K

Jak jeszcze raz uslysze slowo "maluszek", "kruszynka" etc to zwymiotuje....

Polecane posty

Gość Karolina Polska
maluszek, kruszynka... tylko ochron komputer przed zygami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Siwa
a pisać normalnie, po polsku nie można? Mnie bardziej rażą takie tragiczne błędy, niż zdrobnienia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Siwa
MamaZuzi222222 a twoje zachowanie jest doprawdy godne matki:O współczucia dla twojego dziecka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Polska
slonko, sloneczko, kochanie, skarbeczku, niuniusiu, koteczku, serduszko, malutki, slicznosci, cukiereczku, przystojniaczku, cudaczku, cudenko, i inne kisci masci zdrobnienia od zwierzatek, kwiatuszkow, ptaszkow...tak wolam do mojego syneczka, synusia, bo go kocham i tak mi sie podoba, a co? boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Siwa
widzisz autorko nawet nie wiesz o który błąd mi chodzi :O Ciężko z Tobą. Nie chodzi mi o "l" zamiast "ł", ale o błąd ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boli. mowisz tak do dziecka spoko, tylko dlaczego mowisz tak o nim? moze dla ciebie to skarbeczek i osmy cod swiata co ale nie dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Polska
czy twoj temat cos zmieni? matki tak mowily o dzieciach, mowia ii beda mowic. koniec. kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluconicon
tencza? wtf tencza znerwicowana frustratko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Polska
tĘcza się pisze, nie teNcza!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignarashi Ganta
Odróżnij matki od ciumkających kurw,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Siwa
To miała być dowcipna ironia w moją stronę autorko? Jeśli tak to nie wyszło. I widzę, że baaaaaaaardzo źle z Tobą, skoro naprawdę nie dostrzegasz błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdff
to po cholerę czytasz tematy, w których używane są takie słowa - autorko..pewnie zazdrościsz bo, nie masz MALUSZKA - albo nie możesz miec, albo nie masz z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Siwa
Tak, źle, bo pomimo zwrócenia Ci uwagi Ty tego błędu nie wychwyciłaś. Więc jest źle z Tobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ci kaze sluchac?? Takie jak ty sa bardziej denerwujace niz te mamuski krejzolki. Nie twoje dziecko nie twoj interes jak o nim matka czy ojciec mowia. Stopery sobie kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Polska
uwielbiam calowac mojego maluszka, moja kruszynke w brzuszek, jest taki mieciutki i delikatny. ma malutkie stopki, malutkie raczeta i takie slicniutkie, slodziutkie usteczka i piekkniusie niebiesciutkie oczetka. a jego sliczna, alabastrowa skorka tak pieknie pachnie mleczkiem i mydelkiem bambino. moj sliczniutki kochaniutki maluszek lubi jesc mleczko z cycusia i tak piekniutko mlaszcze usteczkami. a jakie piekne kupki robi, poezja!!! skonczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusiaaa
kocham mojego chłopaka- i to mój misiunio:) jestem w ciaży, będzie moja kruszyneczka: dla twojej wiadomości, wszystko co kocham bedę nazywała jak mi się podoba i wara mi w ogóle ode mnie. Czep się tramwaju jak nie masz czego, hmmm KOGO, SAMOTNA ZAZDROŚNICO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ja mam sie zastrzelic bo robie bledy? mijasz sie z powolaniem, zamiast siedziec na forum idz robic korekte w wydawnictwie, albo dawaj korki z polskiego bo tu jest za duzo bledow... pozatym nie kazdy chce miec dzieci... mam 28 lat i zero instynktu... wole pracowac, zwiedzac swiat. jade za pare miesiecy do japonii i bardziej mnie to cieszy niz pieluchy... nie kazdy chce miec dzieci, a juz na pewno nikt nie lubi o nich sluchac - tych wywodow na temat kupek i zupek... nie zmuszam nikogo do niczego i nie wmiawiam nikomu ze mam lepiej... nie gadam caly czas o rzeczach ktore interesuja tylko mnie... nie bombarduje ludzi na facebooku tysiacami identycznych zdjec mojego kota... szczerze mowiac to jednym z powodow mojego SWIADOMEGO wyboru jest to, ze boje sie ze sama sie taka stane... takim matko-potworem - kims kto nie widzi nic innego poza maciezynstwem w swoim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czym wnioskujesz ze jestem samotna? mam faceta mieszkamy razem. nie kazdy sie musi rozmnazac od razu. istnieje cos takiego jak ANTYKONCEPCJA szlyszalas o tym "mamusiu"??? czy masz juz stadko dzieci w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusiaaa
to moja pierwsza kruszyneczka i tak szczerze ci powiem- gówno mnie obchodzi co ty sobie tam w tym małym móżdżku obmyśliłaś- nie masz instynktu- w doopie to mam. Ja również pracuję, zwiedzam, mam ukochanego, mieszkanie i teraz w dodatku zostanę mamą, mam prawo się z tego cieszyć i mówić jak chcę. W zasadzie mam 29 lat, i kiedyś też nie miałam instynktu, ale teraz to nie ma znaczenia:) jestem happy Nie rozumiem tylko jednego, skoro my-matki mamy w doopie twoje poglądy, dlaczego ty tak bardzo chcesz tu coś udawadniać? bujaj delikatnie stąd wrotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusiaaa
i zajmij się swoją antykoncepcją, bo i ona czasem zawodzi;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×