Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hold on to what you believe

Pytanie do "samotnych" dziewczyn

Polecane posty

też fakt, przynajmniej na moment rozładuje ciśnienie :D zobaczymy co z tego wyjdzie... tydzień temu też mówił że się spotkamy właśnie w poniedziałek i do bidulka przyszli koledzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
No jasne! Koledzy! Czy ten facet jest hetero? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wcześniej się nad tym zastanawiałam :P założę seksi piżamkę i powiem że sorry ale nie mam innych :D ciekawe jak zareaguje :classic_cool: to będzie próba jego orientacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
Gorzej jak zapyta czy może pożyczyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartt
sorki ze sie wtrące ale zaciekawiła mnie ta seksi piżamka ;) a w ogóle to fajnie ze Hiszpania mistrzem europy :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
Własnie, mówiłam moim znajomym,że Hiszpania w finale wygra z kimś 4-0. Czasami się siebie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartt
trafilas !!! powinnas grac w totolotka i wygrywac miliony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
cizia_mizia - coś nic nie piszesz, jak rozwija się sytuacja z przystojniakiem z pociągu? :) guliette - po co tyle rozkminiania na temat tego chłopaka! Spotkaj się z nim i tyle, jak będziesz miała ochotę na coś więcej, to po prostu się ze sobą prześpicie i oboje będziecie zadowoleni, a jak Cię zdenerwuje jakimś tekstem, to zawsze możesz mu podziękować za wieczór i wyprosic do domu :) Z tego myślenia "co by było gdyby" nic nie wyjdzie :) ja za to w weekend poznałam pewnego chłopaka, zmokliśmy w deszczu.. :) a rano w łóżku (znowu nie posunęłam się do końca) przytulił mnie mocno i powiedział, że mnie nie wypuści ;) przez wspólnego znajomego wziął mój numer i widziałam go 2 razy dosłownie na chwilę... Ciągle mówi, że brakuje mu towarzystwa do wina albo kawy, ale bezpośrednio nie proponuje spotkania, więc sobie tak zwlekamy... :) Właśnie uświadomiłam sobie, że ostatni raz na randce byłam 7 lat temu ;D A jutro minęłoby właśnie 7 lat z moim byłym. Los jest przedziwny :D czytam Was dzielnie :) ciekawa jestem, jak to wszystko się potoczy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hold on to what you nie zwlekaj!!! Nigdy nie wiadomo co może Wam z tego wyjść ;) Jeżeli on nie ma śmiałości zaproponować spotkania, Ty go zaproś na kawę albo spacer :) Wszak może się okazać że przegapisz miłość życia, bo Wasze drogi się rozejdą przez takie właśnie niedomówienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Spokojnie, ręka na pulsie... :) gdyby tracił zainteresowanie, to przejęłabym inicjatywę, na razie mnie chyba "bada", choć zapewne o wiele rzeczy podpytał wspólnego znajomego. Ja go "zaczepiłam" na imprezie, więc kolej na jego krok :) A że i tak mam głowę pełną myśli... W tym Twoim cholernym Wrocławiu od października będzie ktoś, kto jest dla mnie ważny, ale wszystko to stoi w miejscu... Czuję się, jakbym miała 16 lat i dylematy nastolatki, ale to nie jest takie proste... A właśnie, euro się już skończyło, jak tam spotkanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie zapraszam do Wrocławia :) wolnych pokoi jest tu pod dostatkiem, z pracą też nie jest najgorzej :) Co do euro, tak w końcu już koniec :P A spotkanie, jakie spotkanie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Pracę mam tutaj stałą i dobrą, zresztą lada dzień planuję ustalić swoją zdolność kredytową i rozejrzeć się za mieszkaniami na lokalnym rynku. Ale jakby mnie wywiało do Wro, to też bym się nie obraziła ;) A co do spotkania, to chodziło mi o tego chłopaka, nie wiem, czy podawałaś jego imię... :) O "Migacza" mi chodzi ;) spotkaliście się w końcu czy przełożyliście w dalece niewiadomą przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wczoraj że się do mnie odezwał, na dzień dobry słowami "jutro? noc u ciebie?" :D czyli wychodzi na to że to dzisiaj, o ile koledzy nie wpadną bez zapowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
O kurczę, przeoczyłam ten wpis... No to kolega bezpośredni, całkowicie odmienny od tego "mojego" - ale to pewnie dlatego, że się już znacie... Powiem Ci tak: jeżeli masz ochotę na miły wieczór... ;) to nie olewaj go i nie wychodź na browara ze znajomymi wieczorem, tylko załóż jakiś fajny ciuszek, i w ogóle... wiesz, jak to rozegrać... :) A mnie czeka wieczór w pracy, więc nici z romansowania! ;) Uciekam się szykować, więc pomyślnego obrotu spraw życzę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Ulala! :) Po emotce wnioskuję, że nie musiałaś go wyganiać, przeciwnie, miło spędziłaś czas... :] Ja jestem umówiona na jutro, nie wiem jeszcze co, jak i gdzie... ;) pierwsza randka od lat, chyba się nawet ładnie ubiorę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuliss
i dziewczyny wcale facetów nie potrzebują:) miło im się gada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuliss
hold on to what you believe:0 nie sądzisz ze na końcu twojego nicku powinien być znak zapytania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę był niewprawiony, ale przy trzecim podejściu było zajebiście ;) i tak jakby czytał w moich myślach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfijsifj
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padzioch
baba z konia chlopuu lzeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwerfserf
guliette napiszesz coś więcej w końcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
guliette - ... :) WIEDZIAŁAM :] za trzecim razem, powiadasz... no no no ;) ciekawe, czy jutro u mnie będzie chociaż "za pierwszym podejściem" :] cieszę się, zajebiście jest czytać dobre, pozytywne wieści :) Zuliss - nie, bez pytajnika, bo to tylko fragment. Całość, za długa na nick, brzmi: Hold on to what you believe in the light when the darkness has robbed you of all your sight :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
związku z tego raczej nie będzie, ale jak się chłopak wyćwiczy to niezły będzie z niego seks - przyjaciel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×