Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cizia_mizia

Poderwałam faceta z pociągu!!

Polecane posty

Jak ja rozumiem tą dziewczynę ,przeżyłem to samo ale wiele ,wiele lat temu i był to podmiejski autobus lini 23,ale tam to ją tylko namierzyłem a zagadałem jak wysiedliśmy ,nie chciałem jej krępować, ale sytuacja i odczucia podobne.Trzeba się przełamać i robić to trochę na wariata nie myśleć o konsekwencjach bo myślenie paraliżuje.Brawo dziewczyno, dalej to różnie może być ale szansę sobie dałaś ,ja z tą dziewczyną byłem szmat czasu wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieje chlodem
ale coś więcej. Jak przebiegała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było tak fajnie jak sie oczekiwalam ;-) Wiecej nie będę opowiadać, bo traktuje to poważnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayor od london znow
wymysla historyjki a wy lykacie jak pelikany :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre - wiec pieprze to zostawiam auto w garazu i zaczne jezdzic metrem LoL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosny jest ten
wrbster. Tu chce szukać dziewczyny, w stopce ma cytat w któym twierdzi że dziewczyny to kurwy a do tego ta rozkraczona poza na fotce. totalny żal i wiocha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaha hahahahaha
mi sie nie podoba taki typ faceta, taki "kart", duza kwadratowa glowa, nie lubie takich. a co do tego jak usiadl... no coz, faceci tak siadają chwaląc sie jajami podobno, gdzies tak czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Webster ma cytat, ze dziewczyny to kurwy? :O Znasz angielski w ogóle? :classic_cool: Lepiej ze y facet siedział tak jak Webster, niż jak pizda :classic_cool: , z nozką na nozkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×