Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość delficzka

Dr Knakiewicz Wrocław

Polecane posty

Gość Paulina Zielinska
Pan Michal jest cudotworca!!! Nigdy w zyciu sie nie spodziewalam takiego efektu, przeszlam operacje koncowki nosa w znieczuleniu miejscowym i to bylo najlepsze co moglo mi sie przydarzyc. Przeszlam juz jedna operacje plastyczna w przeszlosci i po narkozie dlugo dochodzilam do siebie, byl bol( u innego lekarza)Nic z tych rzeczy nie bylo w tym wypadku, Pan Michal to profesjonalista dokladnie wiedzial czego oczekuje, zrobil wiecej niz sobie wymarzylam, bylam w wielkim szoku tymbardziej ze po operacji wcale nie bylo bolu.jestem 10 dni po operacji, nie ma zadnych siniakow a opuchlizna jest znikoma !!!! Jestem najszczesniwsza dziewczyna na ziemi, Pan doktor wyleczyl mi nos a i kompleksy, polecam wszystkim z calego serca, to cudowny lekarz bardzo wyrozumialy, cieply od poczatku czulam ze moge powierzyc mu swoja twarz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paulina
Dr Michała Knakiewicza mogę polecić wszystkim z całego serca. Jestem ponad miesiąc po korekcji nosa i efekt jest rewelacyjny mimo że jest jeszcze trochę opuchniety (uwarunkowania genetyczne). A dr Michał to mistrz w swoim fachu. Ciepły, sympatyczny, cierpliwy, bardzo rzeczowy i sumienny no i niesamowicie przystojny. POLECAM POLECAM POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafera
Klinika Knakiewiczów to pierwsze miejsce na mapie chirurgii estetycznej,które-jeśli odwiedzę kiedyś ponownie,a na dziś dzień -polecam każdemu. W starej klice na Rydygiera dr Henryk operował mojà koleżankę,pogryzionà dotkliwie przed laty przez psa. Oceniajàc to z dzisiejszej perspektywy-zrobił to po mistrzowsku. Potem było kilka znajomych-powieki,najwięcej piersi i nosów,liposukcje. Wszystkie,bez wyjàtku,dostały nowe życie. Klinika została przeniesiona na Sienkiewicza iprowadzona przez starszego z synów,dra Michała. On z kolei operował mojà siostrę(rekonstrukcja piersi). I mnie. Zdolni ludzie,bardzo dobrze wykstałceni i najważniejsze-mistrzowie w swoim fachu. Pan Henryk był trochę trudny w obyciu,ale fachowiec niezwykły. Pan Michał-dusza człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćK

Ja również jestem zachwycona efektem operacji piersi przez doktora Michała. Operowal mnie już zresztą drugi raz. Pierwszy raz 7 lat temu w starej klinice na Rydygiera, tam rzeczywiście warunki dość słabe ale był pełen profesjonalizm! Niedawno dr Michał Knakiewicz robił mi wymianę implantów na niego większe już w nowej klinice na Sienkiewicza. Piersi są przepiękne! A klinika również robi rewelacyjne wrażenie. Obsługa przemiła! Zupełnie się nie zgadzam z poprzednią opinią o braku zainteresowania pacjentem po operacji. Zresztą jestem tam stałą pacjentką bo chodzę tam regularnie na zabieg osocza na twarz. Ten zabieg polecam również. Wspaniałe efekty. Polecam i jeszcze raz polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialkaki

Odwiedziłam doktora Michała w jego nowej klinice i mają świetny zespół do pracy. Konsultacje, zabieg jak i opieka odbyły się w przyjaznej i spokojnej atmosferze, a mój nowy nos jest cudowny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejdżej

Klinika w wysokim standardzie, a do tego zatrudniają przyjazny i komunikatywny personel. Dziękuję za powieki w nowym wydaniu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w ostatnim czasie operował nos u Dr. Michała Kankiewicza?  

Jeśli tak proszę o jakaś relacje.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie 2 miesiące po pełnej korekcie nosa, nie mam pojęcia dlaczego doktor ma tak wiele dobrych opinii i żadnych złych zaczynam myśleć że chyba miałam strasznego pecha albo doktor miał zły dzień bo byłam pewna że oddaje się w ręce profesjonalisty. Nos jest dalej mocno opuchnięty i wciąż zadarty (mam nadzieję że to minie bo wyglądam jak świnia) ale najgorszy problem nie zniknął,mój nos był mocno skrzywiony garbaty wydłużony i ogromny po jednej stronie co najgorzej wyglądało podczas śmiania się, doktor mówił że miał problem z moją przegroda nosowa, ale liczyłam że nos będzie chociaż trochę prostszy niestety im bardziej opuchlizna schodzi widać że kość jest kompletnie nie ruszona wciąż przechylona i przekrzywiona proces gojenia się nosa jest złożony ale kość mi się magicznie nie rozprostuje, lekarz chyba zobaczył młoda dziewczynę i uznał że nie musi się starać bo to jakaś naiwniara i nic potem nie powie,jest mi przykro bo zbierałam sama pieniądze wyjeżdżałam do pracy całymi dniami bez dnia wolnego w sezonie by móc mieć na operację a teraz muszę zbierać 20 tysięcy żeby jakiś naprawdę dobry chirurg podjął się operacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czeka mnie całkowita korekcja nosa (z częścią kostną, prostowanie przegrody) i będę wdzięczna za opinie o dr.Michale Knakiewiczu- czy jesteście zadowolone z efektu? Czy znieczulenie miejscowe dobrze zadziałało? Będę wdzięczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2021 o 17:17, Noravella napisał:

Jestem prawie 2 miesiące po pełnej korekcie nosa, nie mam pojęcia dlaczego doktor ma tak wiele dobrych opinii i żadnych złych zaczynam myśleć że chyba miałam strasznego pecha albo doktor miał zły dzień bo byłam pewna że oddaje się w ręce profesjonalisty. Nos jest dalej mocno opuchnięty i wciąż zadarty (mam nadzieję że to minie bo wyglądam jak świnia) ale najgorszy problem nie zniknął,mój nos był mocno skrzywiony garbaty wydłużony i ogromny po jednej stronie co najgorzej wyglądało podczas śmiania się, doktor mówił że miał problem z moją przegroda nosowa, ale liczyłam że nos będzie chociaż trochę prostszy niestety im bardziej opuchlizna schodzi widać że kość jest kompletnie nie ruszona wciąż przechylona i przekrzywiona proces gojenia się nosa jest złożony ale kość mi się magicznie nie rozprostuje, lekarz chyba zobaczył młoda dziewczynę i uznał że nie musi się starać bo to jakaś naiwniara i nic potem nie powie,jest mi przykro bo zbierałam sama pieniądze wyjeżdżałam do pracy całymi dniami bez dnia wolnego w sezonie by móc mieć na operację a teraz muszę zbierać 20 tysięcy żeby jakiś naprawdę dobry chirurg podjął się operacji..

Noravella, jak oceniasz z perdpektywy czasu gdy opuchlizna zeszła? Miałaś poprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2020 o 11:46, kinga48 napisał:

Czy ktoś w ostatnim czasie operował nos u Dr. Michała Kankiewicza?  

Jeśli tak proszę o jakaś relacje.

Pozdrawiam

Podbijam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×