Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość delficzka

Dr Knakiewicz Wrocław

Polecane posty

Gość AnnaOperacja
O to daj znać jak po liposukcji bo też się nad nią zastanawiam. Byłam wczoraj na wizycie kontrolnej. Dostałam plasterki na blizny, mogę skakać biegać i kupić w końcu normalny piękny seksowny stanik :) jestem szczęśliwa że to zrobiłam. Dlaczego tak koniecznie chcesz rozmawiać z anestezjologiem? Nie stresuj się, jest to nie potrzebne ;) będziesz miała obok siebie kogoś do pomocy będzie wszystko dobrze, to są doświadczeni lekarze. Jeśli chodzi o warunki hmm no wyspać się wyspałam jest czysto ale nie jest to najnowocześniejsza klinika jaką widziałam, ponoć są przed remontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się stresuje to fakt :) ale tez się już nie mogę doczekać. Już możesz ćwiczyć? To szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaOperacja
Wiem, że nie powinnam ale robiłam to już wcześniej delikatnie tzn w ogóle nie ruszałam tych parti ciała chodź powiem że to było ciężkie ;) Nie stresuj się naprawdę nie ma po co. Będziesz miała cięcie pod piersią? Ja właśnie takie mam i polecam je dużo bardziej niż na brodawkach, moja przyjaciółka robiła u Szczyta i mówi że ma mało czucia na brodawkach teraz, miała sine piersi dłuższy czas i w ogóle dochodziła do siebie dużo gorzej niż ja. Ja potrzebowałam 2 tygodni żeby normalnie funkcjonować a te leki przeciwbólowe są naprawdę konkretne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mówią żeby powrócić do całkowitej aktywności fizycznej to potrzeba 3 miesiące, stad moje zdziwienie. Będę miała cięcie w okol brodawki, będę miała podnoszone piersi i zmniejszane brodawki. Nie przeszkadza mi brak czucia, jestem po dwóch długich karmieniach piersią wiec czucia brak. Zakładam ze będę dochodzić trochę dłużej do siebie, ważne żeby wszystko się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiostryW
Ja wrocilam na siłownię po 3 tyg a trening silowy po miesiacu. Najgorszy jest pierwszy tydzień. Rowniez mialam ciecie pod biustem. Doktor Michal naprawde jest specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, byłam na konsultacji u dr.Michała i jestem zafascynowana profesjonalizmem. Wizyta trwała ponad godzinę (miałam dużo pytań) na temat powiększenia piersi i poprawieniu wyglądu twarzy (botox, powiększenie ust).Dostałam wyczerpujące odpowiedzi a gdy zdecyduję się na kilka zabiegów dodatkowo dostanę rabat. Teraz tylko dozbieranie brakujące kwoty i decyduję się na te zabiegi. Co ważne lekarz nie namawiał na tysiąc zabiegów a dodatkowo zabiegi typowe na twarz tzn.np.mezoterapia...polecił dr.Monikę. Jeszcze umówię się na konsultację do Pani doktor i podejmę ostatecznie decyzję co zrobić. Pozostaje zebrać pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Gosć z 2017.06.30 jaką kwote wyliczyła ci klinika za całośc pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knakiewicz to jeden z lepszych specjalistów, moja siostra była pod jego opieką i dobrze wspomina. Złego słowa nie może o nim powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) W poniedziałek miałam zabieg u doktora Henryka. Miałam robioną całkowitą korekcję nosa metodą zamkniętą. Póki co jestem bardzo zadowolona, głównie z jego kształtu.. Jest śliczny i malutki :) Obrzęk szybko się zmniejsza, jednak dalej nie mogę oddychać przez nos i w środku mam pełno strupów. Nie zostałam poinformowana od doktora o powikłaniach pooperacyjnych. Naczytałam się artykułów o zrostach w nosie i strasznie mnie to przeraża. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lusiax, ja jestem ponad tydzień po korekcji nosa u doktora. Przez pierwsze dni po zabiegu byłam przerażona swoim wyglądem (opuchlizna, opadnięta, zdrętwiała górna warga, nos zapchany i mocno zadarty do góry), bałam się, czy wszystko wróci do normy, ale wraca :) Z dnia na dzień jest coraz lepiej. Opuchlizna się zmniejsza, nos coraz mniej zapchany, płuczę go specjalnym delikatnym płynem do nosa i zaschnięta wydzielina pomału się wykrusza. Mogę już niemal całkowicie oddychać przez nos, spowrotem czuję zapachy. Zamaskowałam korektorem resztki sińców i wczoraj wyszłam pierwszy raz na zakupy. Przeglądając się w sklepowym lustrze ujrzałam piekną dziewczynę, chyba nikt by nie zgadł, że jestem zaledwie kilka dni po operacji. Na dzień dzisiejszy, jedyne czego żałuję, to że nie zdecydowałam się na to wcześniej... Jedyne, co mnie martwi, to że wczoraj na grzbiecie nosa pojawiło mi się zgrubienie, taki jakby maleńki garbek, nie wiem, czy to opuchlizna, czy jakaś kostnina, być może to normalne. Staram się być dobrej myśli, że to zniknie, albo przynajmniej nie będzie się już powiększać, bo nawet gdyby zostało tak jak jest, to mój nos i tak wygląda teraz o milion razy lepiej, niż z wcześniejszym garbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem po operacji piersi u dr Michała Mam pytanie odnośnie stanika pooperacyjnego Rozmiarowo jest w porzadku bo wiadomo opuchlizna musi zejść Ale czy miałyście uczucie uścisku i spłaszczenia piersi po jego założeniu? W porównaniu z tym który dostałam od razu po operacji to uścisk jest dość mocny Nie wiem czy tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny które miały operacje w klinice tez miałyście po operacji nosić taki biały bawełniany biustonosz przez jakoś tydzień? Czy od razu zakladalyscie ten specjalistyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam od nich ale trzymal za luzno jak dla mnie. Wiec kupilam specjalny. Wazne jest zeby piersi sciskac do srodka zeby sie nie rozeszly na boki . Opuchlizna rowniez szybciej zejdzie . Pozdrawiam Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zamieniłam po tyg ten który dostałam na ten specjalistyczny. Różnica jest tamtego w ogóle nie czulam przez co ten specjalny wydaje się mocno uciskający. Powiedziano mi ze mogę na noc zakładać ten luźniejszy żeby "odpocząć " od ucisku ale chyba nie chce zmieniać, niech piersi są w jednym ułożeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny! Jestem 10 dni po operacji piersi Mam pytanie jedna pierś się trochę różni od drugiej, po operacji były takie same Chodzi o to ze w jednej pojawiły się nierówne stwardnienia i zrobiła się ona nierówna i już nie jest okrągła jak na początku, czy to normalne przy gojeniu? Wszystko się unormuje z czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z opieki w klinice Wszyscy byli bardzo mili i pomocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie rozważam dra Knakiewicza, już kilkakrotnie o nim słyszałam w samych superlatywach. Zależy mi na powiększeniu piersi tą metodą wypełniania własnym tłuszczem. Rzeczywiście jest taka dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie polecala tej metody. Tluszcz sie moze wchlonac I nie zostanie zadny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaOperacja
Ja miałam dylemat między tą metoda a silikonem i doktor mi sam odradził. Opowiedział jak to wygląda jak często trzeba się męczyć, że tłuszcz może wchłonąć, że jeśli ja schudnę to moje piersi również, dlatego zdecydowałam się nie skorzystać z tej metody i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem świeżo po i miałam do wyboru implanty albo lipofilling no i stwierdziłam, że ta druga opcja jest bardziej naturalna i że wypełnienie własnym tłuszczem nie jest tak inwazyjne jak implant. Wykonuję regularnie masaż piersi żeby zapobiec wszelkim nierównościom. Piersi wyglądają pięknie, obolała nie jestem (minęło 10 dni od zabiegu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Hey, mam zaplanowany na piatek 02.02 korekte chrzestnej czedci nosa i powiekszenie piersi. Mam oczywiscie juz stres :( . Jak wygladalo wasze znieczulenie podczas operacji? Pelna narkoza czy sedacja? I jak bylo po wybudzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klinice Knakiewicza we Wrocławiu robią takie operacje, które na szczęście teraz już nie są takim tabu jak kiedyś. Powiększyłam sobie biust bo źle sie czułam w swoim ciele i nikomu nic do tego. Moje ciało, mój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam doktora powiększałam sobie u niego piersi i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, właśnie jestem po konsultacji u dr Henryka Knakiewicza. Chcę zoperować sobie nos - mam długi i krzywy z garbkiem. Czy ktoś w ostatnim czasie operował nos u doktora? Bardzo sobie chwalą prace Pana Doktora, jedyne co mnie trochę zdziwiło na "nie" to wygląd kliniki, ale czy tym akurat się sugerować? proszę o pomoc, jeśli ktoś jest po operacji nosa u Pana doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swój nos oddałam w ręce doktorowi Knakiewiczowi który zrobił porządek z garbem, który odbierał mi pewności siebie przez lata. Gojenie trwało 6 tygodni i wróciłam do siebie bez żadnych komplikacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy jest możliwe przesłanie jakiś zdjęć przed i po operacji na maila? ja mam zabieg w lipcu i bardzo się boje. mam długi i krzywy nos - boje się ze po operacji będzie tylko prosty ale nadal długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedno pytanie u dr Knakiewicza ale którego była operacja nosa? Henryka czy Michała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja operowałam się u doktora Michała, który już nie przyjmuje w tej samej klinice co pan Henryk tylko przeniósł się w nowe miejsce. Korektę nosa przeszłam zgodnie z planem. Pamiętaj żeby na konsultacjach dokładnie wytłumaczyć jakiego efektu oczekujesz to taki będziesz potem mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosia
Nie polecam tej kliniki, zle warunki ,brak opieki ,a po zabiegu trzeba radzic sobie samemu, a efekty krytyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
nie polecam,przed zabiegiem, wszyscy bardzo mili, po zabiegu brak zainteresowania, prosze uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×