Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość delficzka

Dr Knakiewicz Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Moja córka miała korektę uszu u dr knakiewicza. Czekamy na efekty za jakieś dwa tygodnie napisze czy polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystałam z usług Knakiewicza i jestem bardzo zadowolona. Spotkałam się z trskliwą opieką i zaangażowaniem w trosce o moje zdrowie. bardzo polecam, bo doktor nie dosc ze sprawil ze na nowo pokochalam swoje cialo, to zadbal jeszcze o moj komfort psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także byłam na zabiegu w tej klinice. Chciałam poprawić wygląd moich powiek, przez które moja twarz wyglądała na starszą i ciągle zmęczoną. Do dr Knakiewicza trafiłam dzięki koleżance. I jestem z zabiegu bardzo zadowolona. Trudno mi uwierzyć w to, że dr Knakiewicz mógłby cos zrobić źle. Sama operacja obyła się bez żadnych komplikacji . Blizny po zabiegu nie widać. Jeśli chciałabym poprawić cos jeszcze w swoim wyglądzie na pewno ponownie udałabym się do dr Knakiewicza. Takze trudno uwierzyć w ten negatywny wpis powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jestes jedną z niewielu niezadowolonych osób. Ja takze byłam u Knakiewicza i uważam, że lekarz robi wszystko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem , że wszystko sobie zrobiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usług doktora Knakiewicza przy rekonstrukcji twarzy i brzucha po wypadku. Blizny są w niewidocznych miejscach, a moje rysy twarzy już mają się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika doktora Knakiewicza cieszy się dobrą renomą wśród kobiet. Sama jestem po kilku zabiegach liposukcji w jego wrocławskiej placówce i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaOperacja
Miałam robioną operację powiększenia piersi u doktora Michała, z czystym sumieniem polecam w 100%. Bardzo miły i pomocny personel. Piersi są piękne, przy okazji usunięto mi brzydkie pieprzyki, o których nawet nie pomyślałam wcześniej ;) Wszystko zrobione profesjonalnie, żałuję że wcześniej się nie zdecydowałam. Koszt też nie był duży byłam przygotowana na większą kwotę także zostałam milo zaskoczona :) Fakt, że ból jest po operacji dość spory z tym, że zostałam zaopatrzona w leki przeciwbólowe, które były wybawieniem. Na pewno bez pomocy po operacji nie poradziłabym sobie sama. Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem, wiem że przed taką decyzją każdy ma mnóstwo pytań, ja swoje kierowałam do doktora oraz Pani Marty, Ani oraz Edyty, zasypywałam wręcz pytaniami na które zawsze uzyskałam rzetelną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu miałam zabieg nosa u doktora i operacja sama w sobie cięzka, bo miałam operacje części kostnej i cały nos praktycznie do zmiany. Na szczescie leki przeciwbolowe działały i przetrwalam, a teraz mam taki nos o jakim zawsze marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Właśnie jestem po konsultacji u dr Michała Kankiewicza, jestem miłe zaskoczona konsultacja mam już jedna konsultacje u innego lekarza za sobą i nie wspominam jej dobrze. Wszystko co tam się działo było ukierunkowane na kasę u dr Michała absolutnie tego nie było. Chyba będę się decydować na powiększenie i podniesienie piersi u dr. AnnaOperacja jak efekty? Samopoczucie? Dobrze wspominasz pobyt w klinice i opiekę? Jakie masz implanty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak warunki tam ? Na operacji całkowicie spałaś czy miałaś momenty ze mogłaś coś powiedzieć do lekarza i "kontrolować" sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaOperacja
Początki z samopoczuciem były ciężkie ponieważ bolało i bez pomocy męża bym sobie nie poradziła (wynajełam sobie apartament blisko, do czasu ściągnięcia drenów) zabierzcie sobie kogoś do pomocy. Teraz jestem szczęśliwa posiadaczką pięknego biustu. Chciałam naturalnie wyglądające i nie za duże. Mam implanty silikonowe poj. 330. Dziś mija równy miesiąc po operacji czasami rano odczuwam delikatny ból, opuchlizna zeszła w dotyku są cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaOperacja
Całkowicie spałam podczas operacji. Obudziłam się już z nowym biustem. Wspominam pobyt bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez planuje wynająć pokój na te kilka dni, bo mam do kliniki spory kawałek. Implanty anatomiczne czy okrągłe? Tak z innej beczki jaka cena za wynajem pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wiedzieć ile placilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaOperacja
Implanty okrągłe, za całość płaciłam 13 tys. do tego sobie kupiłam biustonosze jeden ok 250 zł. (jeden dostałam za darmo ale do niczego mi nie pasował bo był różowy ;) ) za apartament płaciłam 200 zł za dobę ale byliśmy całą rodzinką. Wiem że na tej samej ulicy są też do wynajęcia w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super dziękuje za informacje :) A czy można zmieniać biustonosze? czytałam ze przez jakiś czas w ogóle nie wolno go zdejmować. Inne biustonosze zakupiłas u nich w klinice? Ja nie mam pojęcia jakie potem trzeba nosić, tzn wiem ze bez fiszbin ale gdzie takich specjalnych szukać to nie wiem.. ;) Ile dni byłaś we Wrocławiu? Mnie lekarz mówił ze musiałabym być przez tydzień ba miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaOperacja
W czwartek miałam operację w poniedziałek rano ściągali mi dreny i wróciłam do domu. Biustonosze to są typowo sportowe, kupiłam u nich i jestem z nich zadowolona robią to co mają robić wygodne są nawet już jak będę nosić normalne to z tych co kupiłam też będę korzystać. Fakt nie były najtańsze ale nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w sunie 3 noce bo w dniu operacji na drugi dzień zostajesz w klinice. Można wiedzieć czy miałaś dużo do poprawy? Ja jestem po długim dwukrotnym karmieniu. Skóra jest mocno obwisła- zero jędrności. Także piersi mam do podniesienia i powiększenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy dostałaś jakieś informacje (na kartce) jakie badania musisz wykonać do operacji? Zostałaś pomierzony przez dr czy nic takiego nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaOperacja
Szczerze dziewczyny to był spontan, wiem że to dziwnie zabrzmi ale ja już na pierwszej wizycie się zdecydowałam i ustaliłam termin, w ten sam dzień byłam mierzona. Dostałam listę badań, które mam zrobić. I nie miałam w ogóle piersi ponieważ zawsze miałam malutkie a też wykarmiłam dwójkę dzieci więc u mnie była sama skóra. Mój mąż mial większe ;) Przed operacją byłam jeszcze raz mierzona pomalowana itp. Dziewczyna jak wam coś jeszcze mogę doradzić zróbcie sobie zabieg po okresie, jak tak sobie leżałam to dziękowałam Bogu że nie mam okresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie mam nic.. sama skóra. Ja właśnie nie byłam w ogóle mierzona ani nie dostałam żadnych informacji jakie badania mam wykonać.. może dlatego ze nie byłam zdecydowana - nie wiem.Jak długo czekałaś na termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A operował Cię dr Michał Knakiewicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaOperacja
Tak mnie operował dr Michał, może faktycznie nie dostałaś tych informacji bo po co jak nie byłaś zdecydowana. Ja jedynie się wahałam jak zobaczyłam jak klinika wygląda ale ta klinika została mi polecona przez znajomą i to oraz rozmowa z dr Michałem przekonała mnie do takiej decyzji. Ja na termin nie czekałam długo bo udało mi się zrobić ją w takim okresie gdzie mniej ludzi robi zabiegi tzn. w maju. Więc czekałam miesiąc. A ty jak z terminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ukrywam, ze klinika tez mnie trochę odstraszyła swoim wyglądem ale znalazłam bardzo dużo dobrych opinii na jej temat. Byłam jesZcze u dwóch innych chirurgów gdzie klinika błyszczała i swoim wyglądem powalała ale podejście lekarzy było bardzo średnie wiec wygląd kliniki wcale nie świadczy o jakości wykonywania zabiegów.Na termin jeszcze się nie umawiałam dopiero w tym tyg chce dzwonic do dr i wszystko ustalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaOperacja
To życzę ci powodzenia, jak będziesz miała jakieś jeszcze pytania to pisz. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AnnaOperacja a kiedy miałaś rozmowę z anastezjologiem? Czy ten hostel w którym byłaś to Wroclov?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaOperacja
Rozmowę z anestezjologiem miałam chyba tydzień przed, nie pamiętam dokładnie a później już przed samym zabiegiem. Wynajęłam apartament Horison.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha ja mam termin na początek września, lekarz narazie nic nie mówił o rozmowie z anastezjologiem. Mam jeszcze dzwonic z potwierdzeniem terminu także wtedy o anastezjologa będę pytać. A jakie warunki na salo operacyjnej i pooperacyjnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiostryW
Rowniez polecam Doktora Michala Knakiewicza. Razem z siostra mialysmy operacje biustu rok temu. Wszystko przeszlo bez żadnych komplikacji. Doktor jest naprawde sympatyczny i bardzo kompetentny w tym co robi. W tym roku wracamy na liposukcje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×