Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Sala Kuklice -Wrocław opinie

Polecane posty

Gość gość
sala godna zaufania i polecenia uważam,że jeśli ktoś szuka czegoś sprawdzonego, w spokojnej okolicy,czegoś co będzie eleganckie i nowoczesne,to sala Sarah będzie doskonałym rozwiązaniem my tego wyboru nie żałujemy dziękujemy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzony wybór sala Sarah jest znana od lat, w sumie nie ma negatywnych opinii na temat tego miejsca, osobiście miło wspominam wesele w tym lokalu co prawda było to 3 lata temu, ale co nie zmienia faktu, że nadeszły jakieś zmiany, a jak już to tylko na lepsze jestem zadowolona i dumna, że miałam okazję bawić się w tak eleganckiej sali polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie poczytać opinie na www.gdziewesele.pl :) Osobiscie tam byłam i mi sie podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka cena jest od osoby? i ile kosztuje nocleg? ładne pokoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
215 zł od osoby moim zdaniem pokoje są piękne są minimalistyczne, ale bardzo ładnie urządzone, ktoś ma gust, podejrzewam że właścicielka ;) osobiście chętnie zorganizowałabym tutaj chrzciny mojego dziecka, a następnie komunie lokal jest ogromny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie fajnie, że lokal oferuje również noclegi mieliśmy miejsca noclegowe dla naszych gości nie musieliśmy się o nic martwić wspaniała, rodzinna atmosfera, do tego przyzwoite ceny sala Sarah,to doskonałe miejsce na wesele, w którym można super wesele pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie sala jest naprawdę godna zaufania nie wiem czemu ktoś napisał "Wrocław" przecież to jest pod wrocławiem miejscowość: Kuklice wg mnie warto zobaczyć to salę i porównać sobie z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byliśmy tu na Sylwestrze ;) powiem wam,że lokal jest przepiękny! nie wiem jak na weselach to wygląda,ale Sylwester został zorganizowany na najwyższym poziomie właścicielka zadbała o każdy szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są jeszcze jakieś wolne terminy na wesele w tym lokalu ? ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękną salę na weselę znaleźliśmy przy Rdestowej w restauracji www.villabianco.pl z ekskluzywnymi wykończeniami i świetną atmosferą. Miła obsługa i jedzenie pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może są jakieś pojedyncze terminy, ale lepiej zadzwoń, bo ten lokal jest dość popularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako gość weselny muszę przyznać, że nigdy wcześniej nidzie nie bawiłam się tak dobrze jak w tym lokalu polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Mam do oddania termin w sali Sarah w Kuklicach koło Wrocławia. Termin 6.10.2018, min. 100 osób. O więcej szczegółów piszcie na maila k.your21@gmail.com Sala jest urocza, menu bogate, noclegi ze śniadaniem nad salą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym była zainteresowana, ale muszę się jeszcze zastanowic i porozmawiać z narzeczonym dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w tym lokalu jest nocleg? ile miejsc noclegowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chętnie bym się dowiedziała, bo na stronie jest tylko napisane na ile osób może być wesele a o noclegu nic nie jest napisane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam :) jesteśmy już po weselu i powiem wam, że lepszej sali sobie nie mogliśmy wymarzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda 622
My robiliśmy weselę w Pałacu Brzezina, polecamy. 5 gwiazdek to za mało !!!!! :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy ktoś wie czy w Sali Sarah można już rezerwować lokal na 2020 rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tam nie byłam, ale śmiało mogę polecić Pałac na wodzie w Jeleniej GÓRZE.. świetne spa a restauracja Salsefia najlepsza pod słońcem !! :D Takiej obsłudze, aż chce się zostawiać napiwki.. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortipun
W okolicach Wrocławia jest bardoz dobra sala weselna Austeria Niemczańska. DOkłądniej znajduje się ona w Niemczy niedaleko Wrocławia. Moim zdaniem jest to jedno z lepszych miejsc w województwie dolnośląskim gdzie można wyprawić wesele, dlatego polecam tu zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam byłam na weselu kolezanki i polecam wszystkim z calego serca ilekroc ktos pyta mnie o takie imprezy zawsze polecam to miejsce http://sarah-kuklice.com Panna mloda byla zachwycona. jedzenie wyborne, wszystko podawane na czas, obsluga nienachalna, profesjonalna, atmosfera przecudowna. pokoj dla gosci ze sniadaniem jedyne 50 z,a dla nowozencow darmowy. miejsce godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×