Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Sala Kuklice -Wrocław opinie

Polecane posty

Gość kaszub.l
Za mało opini o weselu? To może powiem że tak samo beznadziejnie wyglądają tam inne imprezy jak np. andrzejki czy sylwester. Więc nie ma co liczyć na to że u was na weselu będzie inaczej. Zero zorganizowania, obiad podawany nie po kolei, kto siedzial na koncu stołu to cieszył sie jak zdołał zabrać jakiś kawałek juz zresztą zimnego mięsa, do stołu 12-osobowego podano dwie miseczki klusek czy co to tam było, NIBY tyle żarcia miało być a na stołach pustoooo. W zimie jak jest cała sala gości, lokal był tak masakrycznie zaparowany że cała podłoga była mokra, śliska, okna pozamykane bo przecież było zimno no i na dodatek podczas tańczenia coś z góry kapało nam na głowę. Z imprezy wyszliśmy przede wszystkim głodni i źli że tyle kasy zapłaciliśmy za NIC. Fakt, negatywne opinie szybko znikają z różych stron. A zapewnienia właścicielki i innych że jest tak cudnie i wspaniale to jakaś kpina, pomyłka i mydlenie oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diewocka
oo ja tez tam bylam na weselu ale w lecie dlatego pewnie nic nie kapalo na glowe:) fajna sala, klimacik jest. Jedzenie nie bardzo, takie mdłe bez smaku. Podane faktycznie niezbyt elegancko, najgorsze byly sałatki na tackach. Zeby miseczek nie miec w takiej sali?:) hit:) co do reszty to chyba wszystko ok, nie wiem jakie mieli Panstwo Mlodzi spotrzezenia czy zastrzezenia. ale jednak w dzisiejszych czasach jedzenie jest wazne i ja bym sie zastanawiala czy tam zrobic wesele-wiedzac ze np moja rodzina lubi dobrze zjesc. ale sala piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etana
A jak cenowo Wam wyszło za to wesele?? Szukam sali a wiem że w Kuklicach owa Pani szykuje wszystko oprócz alkoholu!! NIKT NIE PISZE O CENACH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra miała tam wesele. Gorąco polecam tą salę, wygląda bardzo ładnie i stylowo. Jedzenie było pyszne a obsługa sympatyczna. Wszyscy goście byli zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania22
nie wiecie czasem czy poprawila sie tam kuchnia bo z tego co pamietam jakies półtora roku temu jak bylam tam na weselu to nie bardzo było ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Sarze i bawiłam się tu rewelacyjnie. Piękna sala, ładnie udekorowana. Obsługa sympatyczna, na jedzenie nikt nie narzekał. Ewidentnie to miejsce ma urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam nasze wesele odbyło sie 27.07.2013r jestesmy bardzo zadowoleni sala jest poprostu jak z bajki jedzenie było bardzo dobre ( nikt sie nie zatruł niczym) obsługa kulturalna i uprzejma i nie mozna im nic zarzucić jezeli orkiestra jest dobra a goście potrafią sie bawic to udane wesele jest wiecej niz pewne gdybym jeszcze raz miała wybrac sale weselna to byłaby to SARAH KUKLICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Proszę o więcej opinii na temat sali bankietowej Sarah, może ktoś był tam na weselu w ostatnim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandruniak
Czy tu jest mowa o sali SARAH ? Bo jeśli tak, to proszę wybaczyć, ale nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pewnie konkurencja nie śpi i tylko czyha, aby kogoś znieważyć, ale jako gość tego miejsca miałam okazję przekonać się na własnej skórze jak tam naprawdę jest. Po pierwsze świetna właścicielka, sympatyczna, elastyczna co do oczekiwań klientów, indywidualnie podeszła do naszej sprawy- wesela, trzymając się ustaleń. Zorganizowała nam wesele na najwyższym poziomie, oczywiście wraz ze swoim zespołem. Z początku przeraziłam się ceną, ale później okazało się, że w ramach ceny było nie tylko jedzenie, ale również tort, ciasta, szynka płonąca, za którą w innych salach chcieli dodatkowe pieniądze.Kolejno spodobała mi się lokalizacja. Goście bez problemu dotarli na miejsce, bo mimo tego, że jest to w spokojnej okolicy, to miejsce jest widoczne i bez problemu się tam dojechało. Nade wszystko podobało mi się to, że właścicielka nie miała problemu z dekoracją sali. No sala prześliczna, bardzo duża, wszyscy się na spokojnie pomieściliśmy. Mogliśmy swobodnie tańczyć i bawić się. Obsługa poradziła sobie znakomicie. Z taktem zmieniali zaopatrzenie stołu, a jedzenie było zawsze świeże, ciepłe i smaczne. Osobiście jestem bardzo zadowolona i współczuję serdecznie osobom, które muszę się nagimnastykować, by stworzyć kolejny negatywny komentarz. Proszę państwa - czas dorosnąć. Pozdrawiam, Sandra Kruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam tam na kilku weselach i nie polecam. Niemile właścicielki, jedzenie jest nie dobre, goście wychodzili głodni, zwłaszcza z poprawin, organizacja. Sala jest piękna, ale to chyba za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kuzynka miała wesele zorganizowane na zamku http://www.zamekdobra.pl/ i mogę ci coś o nich napisać, ale same pozytywne informacje. Zamek to najlepsze miejsce na wesele. Ma piękne przestronne sale i serwują królewskie bardzo smaczne dania. Otoczenie zamku jest bardzo piękne. Można sobie wspaniałe zdjęcia zrobić w tak malowniczym plenerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolohofo
Cóż, właśnie stamtąd wróciłem - jako muzyk odpowiedzialny za oprawę imprezy nie będę wypowiadał się w kwestii jedzenia, ponieważ moim zdaniem było ok, ale niewiele jego skosztowałem. Co innego jeśli chodzi o obsługę - dziewczyny super miłe, ale pani właścicielka (lub managerka - nie wiem) - moim zdaniem powinna leczyć się psychiatrycznie - i to na oddziale zamkniętym. Podczas imprezy - kiedy graliśmy - podeszła do nas dziewczyna z obsługi informując nas, że mamy ściszyć teraz kolumny, bo pani szefowej jest za głośno i właściwie to wyświadczyła nam przysługę, że podeszła do nas, bo pani szefowa miała wyłączyć korki (!) - podczas imprezy, nie mówiąc, że pewnie spaliłaby nam sprzęt za kilkadziesiąt tysięcy. To nie wszystko - bo pod koniec imprezy nie zauważyłem jej - podeszła i odłączyła nam prąd - po prostu, bez gadania, z uśmiechem na ustach, mogła nam popalić sprzęt, ale na szczęście chwilę wcześniej odłączyłem co ważniejsze graty. Dla mnie miazga. Nie polecam chociażby dlatego, że takiej osobie po prostu nie mógłbym zaufać jako klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. A propos akustyki - ktoś tutaj pisał, że super akustyka:D Powiem tylko jedno - sklepienie kolebkowe i kafelki na podłodze. Rzeczywiście warunki akustyczne wymarzone dla każdego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chodzi o salę Sarah ? Bo jeśli tak, to ja byłam zachwycona współpracą z właścicielką. Sala... faktycznie przepiękna. Na zdjęciach prezentuje sie na prawdę pięknie. Jestem zadowolona z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w Kuklicach byłam na weselu w Sali Sarah, ale bardzo miło wspominam. Dobre jedzenie, miła obsługa, przestronny lokal z urokiem. Wg mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy na Sylwestrze w Sali Sarah i powiem Wam, że dawno nie widziałam tak dobrej organizacji, takiej przestronnej sali i tak ciepłego podejścia do gości. Było bardzo rodzinnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też widzę, że cenowo nie jest najgorzej. Mają u mnie plusa :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy na weselu w sali Sarah , ale to jest mowa o tej w Kuklicach co nie? Było świetnie!! Powiem wam, że dawno nie byłam na tak dostojnym weselu. Wspaniała atmosfera, profesjonalna obsługa kelnerska. MEGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala Sarah, to super lokal :) byliśmy tutaj na weselu i powiem szczerze, że nas zaskoczyła przestronność dobre jedzenie poelcamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielokrotnie byłam tu na weselu i podobało mnie się super obsługa doskonałe jedzenie i zawsze przeurocza atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzaliśmy tam wesele. Miejsce piękne i jedzenie bardzo smaczne, jednak...Podczas podpisywania umowy, otrzymaliśmy informację, że wybór menu i tortu będzie należał do nas, ale niestety wszystko zostało już wcześniej ustalone przez p. Barbarę. Na pytanie, jaki tort, odpowiedzieliśmy - malinowy i od razu powiedziała "nie". Obsługa byłaby super, gdyby nie zabierała zbyt szybko talerzy, mimo pozostawienia sztućców w odp sposób (pewnie prikaz p. Basi). Pokoje serwowały ręczniki wielkość serwetki, a p. Basia miała do nas pretensje, że gdzieś jej się zniknął wiklinowy koszyk (koszt 5 zł!) Mieliśmy tam również poprawiny, które wg niektórych (czyt. właścicielki) były za głośne i poproszono nasz o ściszenie muzyki, co uważam za skandal w obliczu pieniędzy, które zapłaciliśmy za lokal. Wesele byłoby idealne, gdyby wrażenie nie psuła swoim chamskim zachowaniem i podejściem sama właścicielka lokalu, próbująca nieustannie narzucać swoją wolę i na każdym kroku ugrać coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna sala, bardzo profesjonalne imprezy sylwestrowe tu organizują w tym roku też tam jadę na sylwka, mam nadzieję, że będzie rownie fajnie jak 2 lata i 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ostatni Sylwester mega :) cena chyba się w ogóle nie zmienia, jedzenie po raz kolejny dobre, a słodki stół - rok temu też był, bo nie pamiętam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna sala weselna:) byliśmy gośćmi na weselu, powiem tak... lokal jest bardzo dostojny, wszystko dopracowane pod gusta państwa młodych, wspaniałe jedzenie, obsługa podawała jedzenie ciepłe i spokojnie czekała na zmianę jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo opinii o Sali Kuklice widziałam ostatnio na http://www.gdziewesele.pl/Wroclaw/ Swoją drogą super sala na wesele, byłam tam na weselu kuzynki i było super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie zastanawiamy się nad wyborem tego lokalu na wesele czytaliśmy wiele pozytywnych opinii, mieliśmy okazję już widzieć lokal na żywo okolica jest piękna, lokal naprawdę taki jak sobie wymarzyliśmy, ogólnie na razie nasz numer jeden wśród 10 lokali , jakie odwiedziliśmy powiedzcie mi czy tutaj naprawę jest tort gratis ? i jakiej wielkości jest? nieważne ile gości będziemy mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma znaczenia ile będziecie mieć gości, tort weselny po prostu jest gratis ;) do tego otrzymujecie apartament małżeński tez gratis kawa i herbata - bez ograniczeń, napoje 2 L/os. , więc też spoko no my uważamy że w takim standardzie lepszego lokalu się po prostu nie znajdzie zresztą lokal jest w pięknej okolicy , można polecić ;) duży wybór ciast, świeże owoce, ciasto domowe - sernik, biszkopt z pianka, chałwowiec, jabłecznik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam okazję być na weselu w Sali Sarah super było :) bardzo dobre jedzenie, nocleg komfortowy, nic dziwnego, że młodzi wybrali właśnie to miejsce urokliwa okolica, z dala od zgiełku naprawdę cieszę się, że miałam okazję tu być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×