Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sosovinka

Prezent dla faceta

Polecane posty

Gość sosovinka

Witam wszystkich forumowiczów! ;) Jak co roku mam problem z kupnem prezentu dla mojego mężczyzny. Kompletnie nie mam pojęcia gdzie się zwrócić z problemem, więc piszę tutaj :P. Zastanawiam się nad kupnem nawigacji lub aparatu cyfrowego. Co o tym myślicie? ;>. Mile widziane opinie Panów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemysławww w w
Pomysł nie jest zły :) Aczkolwiek jak już wydajesz kasę to nie lepiej kupić mu coś.... np rower? http://www.colex-rowery.pl/produkt/rower-unica Ja bym się bardziej ucieszył bo właśnie dostałem od swojej dziewczyny w zeszłym roku rowerek, jest bosko! A w tym roku dostałem zegar cofający czas! http://mrjoy.pl/do/item/ZEGCOF/Zegar-cofajacy-czas pomysłowa ta moja kobieta.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keuhdsuww
Kup mu bilet na koncert Queen do Wroclawia. Niech pojedzie i znow poczuje sie mlody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosovinka
Na rower mnie niestety nie stać, na prezent chcę wydać do 350 zł :P. Poza tym ma już jeden i raczej drugiego nie potrzebuje ;). Zegar też dobry pomysł, ale dostał już ode mnie zegarek tyle, że na rękę :D. Co do biletu to on nie musi się poczuć młodo, bo ma dopiero 21 lat :P. Queen to raczej nie w jego guście ;). Ale dziękuję za podpowiedzi, chyba zdecyduję się na tą nawigację, bo niebawem wyjeżdżamy na stałe za granicę i na pewno coś takiego się przyda :P. Przynajmniej się nie zgubimy :x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
nawigacja dobra rzecz, popatrz sobie na mantę - nienajdroższa a jakościowo całkiem spoko. w avansie może nawet na promocję trafisz, popatrz do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosovinka
Właśnie miałam też problem z firmą, ponieważ nie znam się na tym i nie wiem, które są jakościowo dobre i nie za drogie ;). Dzięki za podpowiedź, popatrzę na tą Mantę :P. Słyszałam też, że Mio nie są złe ;). Słyszeliście coś o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jeszcze czym się interesuje Mój np. uwielbia robić zdjęcia, tak więc chcę go wzbogacić o dodatkowy gadżet, mianowicie poszukuję foto-tip.pl jakieś fajne filtry UV, ponieważ nie powodują utraty światła ani nie dają żadnych zmian kolorystycznych, pochłaniając promienie ultrafioletowe dzięki czemu zdjęcia są wyraźniejsze, szczególnie na dużych wysokościach gdzie zamglone widoki stają się bardziej przejrzyste. A w tym sklepie mają je w fajnej cenie, więc chyba się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelkka
Najlepiej kupić mu coś praktycznego, mój ostatnio chciał kupić sobie toner do drukarki, to zamówiłam toner przez internet na e-atramenty.pl Był zadowolony, praktyczny prezent dla praktycznego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent czy nawigacja będą super, faceci lubię nie tylko gadżety ale też przydatne prezenty. Ja mężowi zamówiłam w http://www.amb.net.pl/ taką szklaną pieczątkę :) przyda mu sie bo dopiero nudził, że ciągle tą jedną co ma gdzieś gubi, a tak będzie miał dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena272569
Też zawsze mam ten problem. Wynika to z tego, że po prostu przez kilka dobrych lat, dużo prezentów się przewinęło. Grzebałam w internecie i grzebałam, w końcu wpadłam na pomysł. Wymyśliłam, że kupie portfel albo portmonetkę. Wygrał portfel. Idealny znalazłam na stronie sklepu Sagana. Pogrzeb tam, a może coś i Tobie przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że fajnym prezentem dla faceta jest jakiś elektroniczny, czy komputerowy gadżet. Może być taki do codziennego użytku, ale też jakiś fajny bajer, który nie będzie aż taki do bólu praktyczny. Zobacz sobie na stronke wasserman.pl - tam jest spory wybór rzeczy prozaicznych oraz tych ciekawszych z dziedziny elektroniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumbo440

Szukałam pomysłu na prezent na dzień mężczyzny który, jest już jutro i w końcu zdecydowałam się na kupno kamery samochodowej. Wybrałam kamerę Garett Road 9 bo miała dobre opinie i przystępną cenę. Jutro dam swojemu narzeczonemu i okaże się, czy to był dobry wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mojemu mężczyźnie podaruje dziś jego ulubiony zestaw kosmetyków Masveri. Myślę, że taki prezent to świetny pomysł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×