Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiabedemama

2 lata staran pcos, 5tydz,ciązy a ja plamie..:(

Polecane posty

Gość tasiemkowa
A ja jeszcze chcialam dodac, ze twoj nick mowi sam za siebie- bede mama i nie moze byc inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży miałam plamienia od początku i poroniłam w 14tyg ale dziecko miało wadę genetyczną i jak widać organizm sam chciał się go pozbyć bo poza moim organizmem i tak by nie przeżyło, teraz kończę 37tydzień ciąży na początku też plamiłam a teraz wszystko już dobrze. Nospę możesz brac cały czas każdy lekarz Ci to powie a co do leżenia na lewym boku zaleca się to dopiero jak dziecko jest większe na razie spokojnie leż sobie na plecach i się nie stresuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko moja kolezanke od samego poczatku bolal brzuch jak zaszla w ciaze i co najgorsze trwalo to cala ciaze,martwila sie bardzo bo to chyba nienormlane az bylo zeby non stop bolalo ale lekarze jej mowili ze wsio ok i widocznie ona tak juz ma i urodzila zdrowego syna... Mam nadzieje ze plamienia ci mina,oszczedzaj sie i mysl poztywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiahedemama
Leze bo znowu widzialam braz na papierze dziekuje za slowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też plamiłam. Poza tym brzuch mnie bolał przez cały I trymestr. Tak jakbym miała okres. Kiedyś położna powiedziała mi ze wiekszość tych plamień wynika z tego, że na tak wczesnym etapie ciąży dzielą się komórki itp. Bierz leki i odpoczywaj. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabedemama
Witam ponownie wiec chyba wszystko ok...siedze na zwolnieniu plamienia ustały biore dupaston 2xrazy dziennie betta we wtorek jak robiłam ładnie rosła...dzis wymyslilam sobie inny problem...czy wszystko jest ok...czy ciaza nie jest pozamaciczna..wiadomo przy braniu clo....wieksze ryzyko....piersi bolą ale wymiotów nie ma...czasem wolałabym miec wtedy wiadomo ze to zdrowe objawy...własnie konczy 6 tydzien...jak myslicie kiedy mozna pojsc na pioerwsze usg??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
na usg możesz już iść - o wymiotach niemów nic bo jeszcze się moga zacząć a to nic przyjemnego i jak będziesz leżeć jak będzie cie gonić do łazienki.. leż, leniw się i czekaj na dziedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×