Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alayka

Uprawiałam cybersex i ma problem...

Polecane posty

Gość blondyneczka80
nie chodzilo mi o to,ze jest potworem z wygladu,troche logiki,tylko o to,ze jest potworem z tego wzgledu,ze pierdoli tutaj od rzeczy,wszystkich obraza kpi nawet z aborcji!!! ZENADA!!! i TAKIE COS SKONCZYLO STUDIA?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka80
NAWET KURWA PSY NIE WYJADAJA SOBIE PLODOW Z DUPY A TA IDIOTKA PISZE O TYM,ZE SIE SAMA WYLYZECZKUJE!!! CO ZA DURNA SUKA!!!ZYYYYGGGGGGACCCC SIE CHCE JAK JA CZYTAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka80
Ale po co sie nakrecam...to padlo tutaj zostanie i nadal bedzie wam nawijac makaron na uszy...alayka ciag drąg...żegnalska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden co
studia mogła skończyć, ale na dupie bo w głowie aż kwiczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blondyneczka80
ja odbieram to jako śmieszny temat ty widać masz z tym problem. Uwierz mi że ona jest niesamowicie inteligentna i cytując ją -forum to zabawa nie szukam tu przyjaciół- na stopie prywatniej jest to zupełnie inna dziewczyna :D 👄 Dajecie się po prostu jej podpuścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierrdddole... i prawda wyszła na jaw :O Co ja teraz pocznę - zmieniam pseudo i zaszywam się w kąt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka80
ja pierdole!!!kazdy wie ze to pojebuska,ktora robi sobie jaja z kazdego i ze wszystkiego...uciekla z wariatkowa,bo dostala w leb jak jej stary kazal jej usunac ciaze gdy miala 14 lat i teraz snuje sie po miescie z laptopem w reku i szuka lyzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka80
...zeby sobie pogrzebac w swojej olbrzymiej dziurze...bo zostal jej uraz z dziecinstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka80
tak tak zaszyj sie w kat bo zima juz niedlugo no i te deszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś zapomniał dodać że w liceum dla odmiany dorabiałam robiąc lody w kiblu miejskim albo w przejściu między peronami, a jak nie dawałam rady bo od wpychania kutasów do buzi mi usta popękały to siedziałam oparta o ścianę i żebrałam. Studia skończyłam tylko dzięki temu że kadra nauczycielska była męska a ja dawałam się zaliczać raz po raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka80
aaaaa...to dlatego ciagle twoi starzy pozyczali kase od rodziny i brali pozyczki w prowidencie,zebys mogla sie ciagle lyzeczkowac...teraz to juz jestem w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdolność łyżeczkowania opanowałam do perfekcji - robię to sama :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po odpowiednim dogadaniu się i przyniesieniu łyżki mogę i Tobie pogrzebać jak chcesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwa Ala, było że na zadupiu mieszkasz, a tu jakieś perony (nie jeden tylko kilka!!!) Przejścia!!! Phi - czuję się oszukana! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alayka diablico
oddałbym wszystko by cię poznać w realu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka80
...ciąg drąg...powiedzialam,a raczej napisalam...wieje od ciebie nuda wiec szkoda mojego cennego czasu na taka suke jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskra no ale na studia to do większej miejscowości pojechałam...wiesz dziewczyna ze wsi chciała podbić Wielki Światek :D ...a przyszlo mi tyrać na Dworcu Centralnym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka80
Nie dziekuje...ja sobie grzebie widelcem,tez sprobuj moze fladyry tez sobie wygrzebiesz i wyzioniesz ducha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko...back off 🖐️ Ja Cię tu nie zapraszałam i nie zapłaczę po Tobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskra no tak...Ty jednak we wszystkim widzisz pozytywy. w sumie noclegi wyniosły mnie taniej niż akademik ;) Ty alayka...w realu jestem anielica dziewica to nie wiem czy na pewno byś chciał ;) zanudziłabym Cię opowieściami o zmienianiu pieluch i łyżeczkowaniu na śmierć, a nie daj borze jakaś łyżka by mi w ręce wpadła to i Tobie bym w doopie grzebnęła i kto wie co z niej wyciągnęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alayka diablico
to nic! dla mnie jesteś cudem natury ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alayka mamy cie
ja cie chyba rozgryzłem. Brałaś narkotyki do tego problem z alkoholem anoreksja problemy w domu i w szkole i wydaje mi się że mózg już nie pracuje tak jak powinien i w realu jesteś taka sama. To mnie przeraża. Jesteś za aborcją? Masz znajomych z którymi się spotykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Ala nie zmuszaj ludzi do wyobrażania sobie co wyciągasz łyżeczką z dup wielbicieli ja cię błagam!!!! 😭 Już nie chcę kolacji! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamababa25
jak masz szybkie łącze to na pewno jestes w ciazy... :P :P jak wolne nie ma sie co marwtic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvira,,,
dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ushfus
najważniejsze ,że topik żyje, czyli , dobrze ? ,żle ? najważniejsze , żeby nie przekręcać nazwiska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucieszoy człowiek
ja się niesamowicie cieszę że mogłem poznać twoją historię wiem, że mogłabyś być moim wsparciem w życiu a i ja pomogę ci to dziecko z ciebie wydłubać albo możemy je razem wychować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucieszony człowieczku
tą "historię" napisali forumowicze:) każdy dodał coś od siebie i powstała historia:) nie wiesz jak "rośnie" plotka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEMENTUJE !!!!!
to nie plotki! To cała prawda o alajce narkomance :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×