Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

gorączka u niemowlaka co robić?

Polecane posty

słuchajcie mój brzdąc ma cały czas gorączke, nie chce jeść ani spać jak mogę mu pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie o wizycie u lekarza
to nie pomyślałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhnbtey
daj mu nurofen dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurofeeeeeennnnnn
podaj a jka nie pomoże to na izbe przyjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj 2x u lekarza, jedna babka stwierdziła że ma czopy ropne i przepisała mu jakieś silne antybiotyki po których ma wymioty i biegunkę, a druga powiedziała mi że nie potrzebnie panikuję że dziecko ma gorączkę-a miało prawie 40 stopni podałam mu nurofen w czopkach i syrop ale ta gorączka ciągle powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrfxdfvhj
jesli dziecko zle reaguje na antybiotyk to odstaw i jesli ma nadal taka wysoka goraczke to lec z nim na jakis dyzur teraz, nie czekaj. czy to weekendowy dyzur w przychodni czy w szpitalu, co tam masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj w szpitalu to powiedzieli że bez skierowania mnie nie przyjmą,a na dyżurze weekendowym babka powiedziała mi że nie potrzebne panikuję zadzwonię chyba po karetkę i może wkońcu ktoś zareaguje ku**** polskie służby zdrowia dziecko cierpi a każdy ma to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhnbtey
może jedź do innego szpitala, słyszałam o sytuacji ze w jednym nie chcieli przyjac, ci pojechali do drugiego szpitala i dobrze zrobili bo cos tam z dzieckiem by sie stalo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrfxdfvhj
żeby to jedna taka sytuacja była :O a ile dzieci odesłano i zmarło? nie tylko dzieci, ludzi dorosłych też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielna frotka
włóż bachora do lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykąp w letniej wodzie
Nie zimnej tylko letniej. Do tych antybiotyków podajesz coś osłonowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie straszcie mnie, wczoraj byłam w dziecięcym szpitalu a nie wiem czy do innego mnie przyjmą bo mały ma 9,5 miesiąca niedzielna frotka jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykąp w letniej wodzie
dlatego Cię bagatelizują bo dzieci często gorączkują bardzo wysoko. Spróbuj pomoczyć malucha w letniej wodzie - poważnie mówię - łącznie z syropem czy tam czopkiem powinna spaść temperatura. Po prostu trzeba schłodzić całe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfhjhm
lekarze niechetnie przymuja dzieci z goraczka , dopiero jak nie przejdze po 3 dniach i nie ma zadnych innych objawow typu katar kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrfxdfvhj
zalezy, jak wzrasta to bym nie czekala, ale jesli jest w miejscu to rzeczywiscie mozna by poczekac do jutra. ale i tak bym poszla bo skoro dziecko zle reaguje na antybiotyk to trzeba przepisac cos innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już jest 3 dzień gorączki udaje mi się zbić gorączke ale to pomaga na godz, 1,5h a pózniej od nowa w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdgf78
moja córka jak była taka mała i wymiotowała po antybiotyku to lekarz od razu zmieniła na taki w zastrzykach i pielęgniarka przychodziła codziennie rano włóż małą do letniej wody tak jak ktoś radził, byle nie do bardzo zimnej a jeśli ma czopy w gardle to bez antybiotyku się nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a jak myślicie poczekać do jutra-poszłabym o swojego rodzinnego lekarza czy próbować dzisiaj się dostać gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrfxdfvhj
ja bym probowala dzisiaj, przedluzajaca sie goraczka jest niebezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrfxdfvhj
jak dzisiaj sie nie uda to wtedy jutro tez przeciez mozesz. ale nie ma co zwlekac, przede wszystkim trzeba zmienic antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj a możliwe zeby ta gorączka była na ząbki? bo słyszałam że niektóre dzieci tak mają ale wydaje mi się że na ząbki byłaby niższa a nie prawie 40 st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrfxdfvhj
wątpię... ale nie znam się, dzieci nie mam. ale sama przyznasz że prawie 40 to dość wysoka temperatura, od pierdółek typu ząbki raczej by się nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie...ok dziękuję za pomoc i lecę szukać jakiegoś innego dyżuru weekendowego dziękuję pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×