Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzyciel6969

Sex na łonie natury.

Polecane posty

Gość malineczka blondi
Lubię, ale się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plaże pozostawiam na wakacyjne uniesienia i myślę je zralizować , a póki co to ta upalna pogoda sprawia że sex w plenerku blisko wody może być uroczy. hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc padła na las, las w mroku spał, Ktoś nocą lasem na koniu gnał. Tętniło echo wśród olch i brzóz, Gdy Zdzichu verę do domu wiózł. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój nazywa się Bucefał. :classic_cool: "Pójdź vero w las, w ten głuchy las! Wesoło będzie płynąć czas. Przedziwne czary roztoczę w krąg, Złotolitą chustkę dam ci do rąk" - rzekł Zdzich. ❤️ Nie ma to jak nieudolnie parafrazować..kaleczyć Goethego o poranku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamaniana
ja nie przepadam, jednak to za duży stres, ale mam taką całkowicie pojechaną znajopmą i ją to krci wręcz obsesyjnie. jedzie teraz ze mna na Queen do wrocławia w przyszła sobotę i zabiera swojego kochanka. kiedyś ich tak podsłuchałam i słyszałam, że planują zrobić to właśnie tam na stadionie! ciekawe, gdzie się skryją.mam nadzieję, ze się na nich nie natknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nie tak z tym plenerkowym bzykankiem.!! Może jest jakaś bezpruderyjna kobieta ,której marzą się uniesienia w plenerku hm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak seks to tylko w plenerze. Coś pięknego. Kilka dni temu widziałem parę w samochdzie, byli nadzy i się bzykali. Szyby mieli otworzone na maksa i wogule się mnie nie wstydzili, chociaż przechodziłem przy samym samochodzie bo droga była wąska. Teraz sam planuję coś takiego, tylko potrzebna jest mi wyluzowana partnerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyderco, Ty nie bij konia, bo koń to przyjaciel człowieka i bardzo piękne i pożyteczne zwieżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wogule" też jest przykre (i wiele innych), ale zwróć uwagę na to jak bardzo autor (ponoć dojrzały mężczyzna) przywiązany jest do zdrobnień. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poloniści, przenieście się na jakieś forum edukacyjne. Ciekawe jak wyglądają wasze kontakty seksualne, pewnie wyjaśniacie sobie pisownię, albo gramatykę i nagle orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj marzycielu6969 ja bardzo lubię ...jezioro ,łąka,polanka w lesie extra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Żabka, że tu historyków nie mamy, bo by się do daty przypierdolił. (1776)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda ania
Las, rower Zajeb... dobrze było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartt
a na plaży nadmorskiej w ciepłą noc jak juz nikogo nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda ania
samochód ,zimna skóra na fotelach,środek lasu i rozpalony do czerwoności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katmandu boogi
Seks na łonie natury kojarzy mi się ze "szczeniecymi" latami. Robiło się to wtedy z musu, bo w domu rodzice albo rodzeństwo... Ale w końcu przyszedł ten czas, że można dla odmiany zrobić to w łóżku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka blondi
Pytasz czego się boję? Najbardziej tego, że ktoś zrobi mi fotkę i przekaże mojemu mężowi. Trochę tez owadów się boję, ale to szczegół najmniej istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malineczka blondi ,wątpię aby ktoś byłw stanie zrobić focię widząc parkę w pełnym uniesieniu ,po prostu podniecenie go zparaliżuje ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×