Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzyciel6969

Sex na łonie natury.

Polecane posty

Gość SexiLexi
Z moim obecnym facetem przezylam kilka namietnych chwil na lonie natury... Zwykla zabawa raczkami.. ale przymierzamy sie do jakiegos seksu.... Bawilismy sie w lesie i bylo bardzo podniecajaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodze
SexiLexi mógł was ktoś widziec, słyszeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Pogoda byla swietna i ludzi sie troche krecilo a my sie bardzo tez nie krylismy... zeszlismy ze sciezki tylko za drzewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodze
zrobiłaś mu tylko lodzika czy jeszcze coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Tylko lodzika a on mi minetke... Pisalam juz ze d seksu sie przymierzamy. W sobote jedziemy nad morze wiec moze cos podzialamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodze
pewnie przyjemnie by było na was popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Na nas zawsze jset przyjemnie popatrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodze
tylko kto ma taką możliwość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA CIE POKRĘCIŁO
a co w tym takiego podniecającego?? Że może was zobaczyć mama na spacerku z małymi dziećmi albo jakiś staruch sobie pod wasz widok zwali???????? Niezbyt ciekawy pomysł :-/ zezwierzęcenie jednym słowem i to wszystko. Chciałabyś głupia ci*po żeby np twoje 6 letnie dziecko zobaczyło kopulujących zboczeńców w parku??? Takiemu nie wmówisz że oni się bawili, zachowaj takie rzeczy dla siebie nie każdy ma ochotę natknąć się na widok wierzgających d*u*p, naprawdę, to jest miłe dla was ale niekoniecznie dobrze wygląda. Sex sam w sobie rzadko jest ładnym przedstawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Kiedys zalozylismy sie z kumplem ze nie wytrzyma bez walenia konia patrzac na nas :P przegral :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
*chyba cie pokrecilo* zazdroscisz tego ze niektorzy potrafia sie wyluzowac i dac poniesc namietnosci. a ty pewnie tylko po ciemku w lozeczku grzecznie na misjonarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA CIE POKRĘCIŁO
co ty jestem młodą dziewczyną mam świetne ciało i faceta i robimy to dzień w dzień na przeróżne sposoby mam z nim odlotowy sex, i na pewno lepsze od twoich numerki. Ale musisz mi umniejszyć choć o moim pożyciu nic nie wiesz, bo co bo nie zgadzam się z tobą tak?? typowo polskie. Nie każdy ma ochotę oglądać jak sapiesz i machasz swoją dup*ą w krzakach czy to z facetem czy z koleżanką są ludzie z dziećmi albo stare dziadki nie myśl że to podnieca bo jakbym natknęła się na ciebie z dzieckiem to byś spier*dalała w podskokach bez majtek. I pisze się W WODZIE a nie WE WODZIE WIEŚNIARO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
*chyba cie pokrecilo* a w ktorym miejscu ja pisalam cos o wodzie? spoko w parkach sie nie bzykam... pisze wyraznie ze to byl las... ja bym spierdalala w podskokach??? teraz mnie ubawilas na maksa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Sexi lexi az tak podniecająca jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
Sexi lexi az tak podniecająca jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Ja84 podobno tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja84
No ciekawe.niemam jak to ocenic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodze
Sexi może jakiś opis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiLexi
Moge Ci jutro wyslac fotke na meila :P teraz spadam... wysli swoj adres... alex2287@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwxg3
ale bzdury z tym pokazywaniem się dzieciakom. Jasna sprawa, że trzeba znaleźć jakiś prawdziwy zakątek. Np jakiś młody las iglasty w dużym lesie i w nim malutka polanka. Wtedy zawsze najpierw słychać jak ktoś się zbliża. Zawsze mam zaufanie do swojego faceta że on pilnuje bezpieczeństwa. A potem kilka minut nagości w cudownym zacisznym miejscu jak cała jeszcze pulsuję z podniecenia i oddania, z fantastycznym poczuciem wolności i swobody warte jest tego drobnego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redakcja kanału Polsat Cafe, programu Dobre Nocki poszukuje osób chętnych do udziału w programie o seksie na łonie natury, w miejscach publicznych itp. Nasz program ma charakter rzeczowej, acz lekkiej i ciekawej dyskusji, jest nagrywany w kameralnej atmosferze. Prowadzi go Ewa Pacuła. Nagranie odbędzie się 12 sierpnia w Warszawie, potrwa około półtorej godziny. Osoby zainteresowane proszę o kontakt e-mail: kamilmarchinski@formacjatv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para nago
Lubimy sex na lonie natury,uprawiamy i berziemy go uprawiac i nic komus do tego bo czliwiek wraca czasami nagolasa do natury zespala sie z nia a w domu jak sie dyma to nie nagolasa prze przescieradlo to robi z wycieta szpara na p**de.Co za debilizm-czlowiek jak chce sie dymac w lesie nagolasa niech sie dyma to jego sprawa czemu mu tefo bronic a ty jak idziesz i widzisz ze sie dymaja to nie obgaduj nie gap sie na beszczela tylko sam wez sie do roboty bo morze twoja kobieta tez tego pragnie a wstydzi ci sie o tym powiedziec.Wiec mlode i stare mohery s***********e do bunkrow tam w ciemnicy sie dymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×