Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wigoraa

Dziewczyny pomóżcie! który wymiar łóżka dla 3latka?

Polecane posty

Dziewczyny potrzebuję rady, który wymiar łóżka dla 3 latka? Wystarczy łóżko 160x70? I do jakiego wieku może wtedy posłużyć? z 10lat? Czy od razu kupić 180x80 i posłuży mu dłużej, ale znów pokój synka jest nieduży, ma 2,5m na 4,4m, jest wąski i długi, nie ukrywam że zależy mi też żeby po wstawieniu łózka mały miał miejsce na zabawę. I złupałam, nie wiem które kupić, doradźcie proszę was;) jaki wy macie wymiar łóżek dla swoich pociech? http://allegro.pl/lozka-lozko-grzes-s-180x80-3-rozmiary-gliwice-i2423897518.html http://allegro.pl/lozka-lozko-grzes-s-160x70-w-gratis-3-roz-gliwice-i2423896990.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy 90/200 ale też młody ma spory pokój. Jestem zadowolona, jest dobre dla niego bo młody wierci się w nocy i potrzebuje dużo miejsca do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie teraz mamy takie 90x200 i zajmuje prawie pół pokoju, jest za duże na pokój i za wielkie dla małego, ale dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 70x160
i spokojnie starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluffy duffy
my mamy 70x160 i wystacza na razie spokojnie-myśle, ze do 7-8 lat mksymalnie, potem zmienimy na wieksze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy 160 x 70 a trzylatek spory :) Pokoik też malutki więc takie wybrałam i myślę że na minimum 5 lat a jak będzie zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
łozko 70x160 posluzy maxymalnie do 7-8 roku zycia. Bez sensu wydawac kase. Moze kupcie lepiej lozko pietrowe? np takie ze na górze sie spi a na dole biureczko, jakies szafeczki, szufladki? za 3 lata pojdzie do szkoly, wiec i tak bedzie potrzebowal biurka. Musisz myslec bardziej perspektywicznie, czas szybko minie a Ty za 3 lata bedziesz sie znow zastanawiala co z tym pokojem zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
Teraz się nie kupuje mebli na 20 lat więc jak za 3 lata będzie syn szedł do szkoły to może mu przystosować meble. Nie widzę problemu. Łózka kosztują tak na prawdę nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barriska
Polecam zakup łóżka na www.lozkapietrowe.com Mają w wymiarach 160cm, 165cm i 190cm Dla małego, wiercącego się dziecka najlepsze będzie łóżko z barierką. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma 160/70 ma 4 lata i jest wysoka (115 cm) myslę, że dwa lata spokojnie jej posłuży jeszcze a potem kupimy piętrowe bo będzie miała wspólny pokój z siostrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy byle był większy od jego wzrostu o te 20 cm, ale z praktyki radzę kupić co najmniej 180 cm ponieważ za chwilę 140 lub 160 będzie za małe a jak córka nie będzie wysoka to 180 spokojnie wystarczy nastolatce, warto zerknąć na stronę http://cudownelata.webs.com/produkty tam jest kilka interesujących opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponowala ciut wieksze lozko zainwestowac, miala podobny dylemat z mezem, ale ze nasz diabelek bardzo szybko rosnie to wzielismy 160x70 w youko i bylo warto, przynajmniej na jakis czas nie bedziemy musieli wymieniac lozka, same wiecie jak dzieci potrafia szybko rosnac, dopiero co bobaskiem byl, a juz maly diabelek biega po calym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Iwonachmielarska napisał:

ja bym proponowala ciut wieksze lozko zainwestowac, miala podobny dylemat z mezem, ale ze nasz diabelek bardzo szybko rosnie to wzielismy 160x70 w youko i bylo warto, przynajmniej na jakis czas nie bedziemy musieli wymieniac lozka, same wiecie jak dzieci potrafia szybko rosnac, dopiero co bobaskiem byl, a juz maly diabelek biega po calym domu

pytanie z przed osmiu lat .. tak jakbys sie troche spoznila  😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×