Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letni funkcjonariusz

Kobiece nogi!

Polecane posty

a tak poważnie - dziewczyna - nie masz czasem problemów ze skoliozą ? bo albo to wina foty albo powinnaś zająć się korygowaniem postawy póki jeszcze się rozwijasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) brawo dziewczyna 226 za odwagę! I dzięki za fotki, ale faktycznie - trochę zbyt szczupłe - tutaj apel do pań, którym się wydaje, że ich nogi są za grube: takie szczupłe też nie są idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tacy, którzy nie mają co robić i pomylili misje i zamiast zbawiać świat z ONZ przypieprzają się do każdego w każdym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozróżniam... zastanawia mnie co komu przeszkadzają takie osoby? To forum erotyczne, jedni piszą z prośba o poradę, inni szukają seksu, znajomości - kto chce odpisze czy napisze na maila, kto nie chce - nie odpisuje - proste? Po co do tego dziesiątki prześmiewczych komentarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyje by nie były :) ładne są, opalenizna dodaje im uroku i delikatne kostki, szkoda że mało wyraźna fotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia.mizia007
Robione telefonem, dlatego taka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia.mizia007
Nie są za chude?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia.mizia007
O matko, ale się wystraszyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizia mizia - własnie mało wyraźne... zrób kolejne, dość czupłe ale czy nie za chude nie można ocenić po tej fotce :) ale ładne buciki i stópki fajnie w nich wyglądają motebah... nie rób tego więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia.mizia007
matuzalem0325 Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co ...w opalonych nogach najfajniejsze jest to miejsce gdzie opalenizna przechodzi w naturalny kolor skóry u stópek :) ...zwłaszcza kiedy sporo się brodzi w wodzie spacerując po plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motebah
dziękujcie mi że oglądacie je w dzień. Wieczorem znacznie gorzej wyglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co ...w opalonych nogach najfajniejsze jest to miejsce gdzie opalenizna przechodzi w naturalny kolor skóry u stópek :) ...zwłaszcza kiedy sporo się brodzi w wodzie spacerując po plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka449
kizia.mizia007 prześliczne:) zazdroszczę Ci, są lepsze od moich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia.mizia007
No dobrze, nie będę Was dłużej wkręcała. To są nogi mojej mamy :D Ja nie mam (jeszcze :P ) takich ładnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... kwestia gustu :) jedni lobią bardziej pełne inni bardziej szczupłe, Twoje Lidzia są również ok ale warto byłoby je opalić ...teraz jest okazja pogoda sprzyja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×