Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wertyui5643

Żona i gumki

Polecane posty

Gość wertyui5643
idzie sie oswoic, ale 100 razy wole bez gumy jechac, twarda jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyui5643
a bym jej wsadził bez gumy a tu dupa blada, nie daje. nawet na chwilę nie mogę wejść na golasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia158
tabletki nie działają w 100% i można zajść i niech ktos nie pisze głupot że podczas brania tabletek nie ma jajeczkowania i nie miżna zajść. Moja koleżanka brała cały czas i zaszła bo wypadły dni płodne. Raz w miesiącu kobieta może zajść w ciązę i to był ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam tabletek i uprawiamy sex tylko w prezerwatywie. Nie obchodzi mnie, że mój chłopak chciałby bez, bo biorę tabsy. Chcę w prezerwatywie i już. Nie lubię mieć w obie spermy, w prezerwatywie jest higieniczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia158
No i masz rację twoje zdanie też się liczy. W sobie spermę to pół biedy ja tam nie mogłabym połknąć jak nie które to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświardzony przez życie
Lala, to po cholerę ty sięz facetami wogóle zadajesz, jak to takie niehigieniczne? Całujecie sięprzez torebkę foliową? Przecież można zarazić się przy tym tyloma chorobami: od kataru przez pruchnicę po gruźlicę. A sperma zawiera bardzo cenne składniki odżywcze, najlepszej jakości białko i antydepresanty, więc kontakt z niąjest bardzo zdrowy (szczególnie przez błony śluzowe, które ją bardzo dobrze przyswajają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samara_906t
Nie musisz w niej kończyć! My obecnie używamy gumek, ale przez jakiś czas były tabletki i on nigdy nie kończył we mnie! Daje to większe bezpieczeństwo. Dzięki temu jestem spokojna, też jestem przerażona na myśl o ciąży. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×