Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaroslaw

Zona zabrala dziecko I zamieszkala z kochankiem! chyba oszaleje!!!

Polecane posty

Gość korek karolek
a moze to jego dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu zabierz dziecko do
jego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasna cholera czlowiek tyra w robocie po 10-12 godz. I przez to nawet nie zuwazylem ,ze cos jest nie tak! Masakra,dopiero zona kochasia dala mi znac ze cos jest nie tak,bo ona sprytnie ich wyczaila.Gdyby nie to I gdyby tego goscia nie wywalila z chaty,to moja pewnie tez by nie odeszla I dalej by sobie spokojnie za naszymi plecami sie bujali! Ale fakt faktem prawda boli jak diabli I trudno sie z tym wszystkim pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie odbierz dziecko
ze szkoły do domu , nad czym tu myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryla147
no jak jeszcze przes waszym slubem kombinowali to jaka masz pewnosc, ze to twoje dziecko? Rownie dobrze i tu mogla cie oszukiwac, skoro tak lekko jej przyszlo zostawic dotychczasowe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Pytanie - czy on chce mieszkać z dzieckiem i czy da radę się nim zająć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkojaja to jest
szownistyczna męska świnia, dlaczego nie nazwiesz Jaroslawa zwykla ciota i niedojda ze zonka go zostawila, bo moze nie byl wystarczajco dobry? :D Jak masz w zwyczaju mowic o plci przeciwnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
No właśnie dlatego. Głupia peezdo ;)') :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coz w tym dziwnego
Odchodza mezowie ,odchodza i zony . Jakos tatusiowie jak odchodza zapominaja zabrac dzieci ze soba :) Co tez nowe Panie powiedzialy by na taki niespodziewany przyrost rodzinnny ? Mamusie odchodza i zabieraja dzieci .Jakos tak maja . Ach, wiem chodzi im o pieniadze .Napewno im na kosmetyczke i waciki brakuje .Mozna za 400zl alimentow w spa sie bawic co miesiac .co tam jedzenie ,co tam ubranie ,oplaty .Hulaj dusza ,diabla nie ma . A tak juz powaznie . Nie wiem czy mozesz uratowac Was .A wybaczyłbys jej ,gdyby wrocila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle o tym mysle,czy gdyby chciala wrocic to czy bym jej wybaczyl ale biorac pod uwage to ze od lat tkwilismy w jakim pieprzonym emocjonalnym trojkacie a nawet I czworokacie,to zdjae sobie sprawe,ze bylby to bezsensu -jak juz raz taki numer wywinela to zrobi i. drugi.mam tylko nadzieje,ze predzej czy pozniej sprawiedliwosc ich dopadnie bo zasada jest taka-nie buduje sie szzczescia na czyims nieszczesciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie dziecka to moge je zabierac kiedy chce,zabieram ja tez na noc ,nie robi z tym problemow-ma wtedy czas tylko dla przydupasa.natomiast corka na codzien woli byc z matka,co jest wiadome bo ma dopiero 3 latka.Odnosnie przydupasa to sam ma corke w podobnym wieku ma 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coz w tym dziwnego
Nie łudz sie . Ludzie buduja sobie szczescie na czyims nieszczesciu .Tacy maja sie calkiem dobrze Nic nie zrobisz .No nic .Nie pociesze ,nie powiem ze bedzie dobrze .Jedyne co mozesz robic to jak najczesciej zabierac corke do siebie .I jak najszybciej ustalic sadownie" widzenia " z dzieckiem .Dlaczego sadownie ? Dlatego ,ze Twojej zonie moze nie wyjsc uklad z nowym partnerem .a wtedy moze jej palma odbic i bedzie sie za wlasne bledy mscila na Tobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona przydupasa stwierdziala ze nie bedzie wnosic z jego winy,tylko bez orzekanie be nie ma zamiaru z dupkiem przez kolejne 2 lata bujac sie po sadach-ale powiedziala ze ma dowody w postaci nagran ktore moze mi udostepnic I moze tez zeznawac w moim procesie.W sumie to sam juz nie wiem,czy takie dowody wystarcza by wykazac jej wine,bo to w sadach wcale nie jest takie oczywiste,niby sa dowody,zeznania swiadkow itd.,Moj kumpela tez przylapala mez na zdradzie,miala nagrania I zdjecia-myslala ze to wystarczy a tu dupa! po ponad 2 latach szarpaniny. Odpuscila I zrobila bez orzekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Chyba nie pozostaje ci nic innego,tylko zlozyc wniosek o rozwod i skonczyc ta maskarade jak najszybciej.Walcz o swoje prawa.Pamietaj,jesli rozwiedziesz sie bez orzekania o winie ona moze zazadac alimentow na siebie.Wg prawa bedzie samotna matka a przydupas bedzie tylko nieoficjalnym dodatkiem do tej samotnosci. Pseudo mamuskie 2009 porwe osobiscie,bo sama mam dosc wysluchiwania jej bzdur.Mysle ze w ten sposob ocale zdrowie psychiczne jej niewinnego dziecka ;) Wytrwalosci Jaroslawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" Pseudo mamuskie 2009 porwe osobiscie,bo sama mam dosc wysluchiwania jej bzdur.Mysle ze w ten sposob ocale zdrowie psychiczne jej niewinnego dziecka """"""" A chcesz odpowiadać jak za człowieka? Chociaż można przyjąć ,że w tym przypadku dobro chronione jakim jest dziecko ..jest wartością wyższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaakalicjakaka
Teraz jest ciezko ale zobaczysz ze za jaki czas sie ulozy. Moj facet byl w takiej samej sytuacji a teraz jest ze mna szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
nie bede odpowiadac jak za czlowieka,bo w tym wypadku nie pojawia sie homo sapiens,tylko nawiedzone babsko,a to nie czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" kochanka Franka nie bede odpowiadac jak za czlowieka,bo w tym wypadku nie pojawia sie homo sapiens,tylko nawiedzone babsko,a to nie czlowiek """" Myślisz ,że nawet wyglądem nie przypomina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Ale na PEWNO było w niej kiedyś coś ludzkiego!! Tylko że ten człowiek już dawno to wyjął...... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwuwuzeelle
oj jarek,jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" TylkoJaja Ale na PEWNO było w niej kiedyś coś ludzkiego!! Tylko że ten człowiek już dawno to wyjął...... """""" Piszesz o lekarzu czy o akuszerce \ położnej \ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelku morelkuuuulku
;) on pisze o czymś co ktoś włożył, takie coś czym można zrobić dziecko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednasuuuuuu
lepiej zrób DNA czy to twoje dziecko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwuwwuzellle
Oj jarek,jarek po pierwsze-lec po bukiet kwiatow dla zony zas...nca w podziece ze ci oczka otworzyla na to jaka zdz...re masz w domu po drugie-testy dna po trzecie-zasuwaj na kolanach do czestochowy w podziece,ze z qrwiszczem zyc juz nie musisz p.s. Corka jak podrosnie podsumuje mamusie-oby tylko nie poszla w jej slady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efadrzizga
a niech mieszka z nim,wypad z taka kurwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
jesli cale malzenstwo do niego wzdychala to niestety nigdy cie nie kochala.Jarek wspolczuje ale nie martw sie dasz rade ,nie zapominaj tylko o dziecku....ja mialam podobna sytuacje ,maz mnie nigdy nie kochal ale dowiedzialam sie o tym zbyt pozno,,,,,jak to sie mowi ''chcesz sie zemscic,zrob to w elegancki sposob"".......olej,nie walcz,nie pokazuj jak cie skrzywdzila,w sadzie nie walcz o kazdy widelec bo to nie ma sensu,w domu mozesz zaciskac piesci az do krwi ale na zwnatrz badz ,czysty zadbany i pewny siebie,nie szukaj kontaktu z zona kochasia i nie wypytuj o szczegoly bo sie tylko osmieszasz po prostu rozwod trzeba przezyc i powiedz sobie ze nie jestes ani pierwszy ani ostatni w takiej sytuacji i co do wypowiedzi babaaa raba zgadzam sie w 100% powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
Jarek nie martw sie,jak im kasy zabraknie na balety to byla dowali ci takie alimenty ze z glodu zdechniesz to pewne,wiec zapierdalaj do prawnika i rozwod z orzekaniem winy.....i dokumentuj wydatki na dziecko [przyjemnosci i te nieformalne alimenty jak placisz] i rob fotki bo w sadzie uslyszysz ze nic nie dawales na mala i nie odwiedzales ja.. Z tymi dowodami to sliska sprawa dlatego tylko do PRAWNIKA zasuwaj. porada 200zl a sprawa od 2-4 tys ale badz pewien to ci sie zwroci na 10000% ps: skoro z nim mieszka teraz a nie trwa sprawa rozwodowa to wygrasz na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siri
Do autora; Człowieku, tak jak Ci tu niektórzy radzą; Idz do prawnika i działaj! Nie pokazuj ,że Ci zależy na żonie bo ona nie jest tego warta, dbaj o siebie i głowa do góry! Nikt nam nie obiecywał,że będziemy mieć szczęśliwe życie , trzeba o to zawalczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×