Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Merema

opuchnięte nogi

Polecane posty

Gość Merema

Witam, zdaje sobie sprawę że było wiele już takich tematów ale proszę o porady na temat opuchniętych nóg i dłoni w ciąży. I od razu zaznacze że nie chodzi mi o rady typu: odpoczywaj, miej nogi wysoko bo w tym tygodniu to będzie niemożliwe. Chciałabym żebyście mi poleciły jakieś maści chłodzące bo czytałam że takie są albo inne specyfiki. Z góry dziękuje za zainteresowanie tematem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merema
Żadna niczego takiego nie używała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamaanaaa
cięzko coś poradzić kiedy nie znamy szczegółow. jestes na coś chora? cukrzyca? otyłość? problemy z krążeniem? jak dlugo to trwa-puchnięcie nóg? w jakim jestes wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamaanaaa
a ciąża..sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamaanaaa
to ty na kafe się pytrasz o porady dotyczące suplementów kiedy nosisz w sobie małego człowieka? a nie pomyślałas jaką krzywe możesz zrobić dziecku zażywając suplementy czy smarując się czymś bez konsultacji lekarskiej? co ty nie wiesz że maści przenikają do krwiobiegu nie mówiąc już o suplementach doustnych? głupia picza z ciebie..szkoda tylko dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merema
Nie szkodzi:) mimo wszystko ciekawa jestem Twojej rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merema
Nie szkodzi:) mimo wszystko ciekawa jestem Twojej rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merema
Na innych forach czytałam że są typowo na to maści ale były to wypowiedzi przed kilku lat i myślałam że ktoś to uaktualni bo wiadomo że teraz mogą już być inne żele itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamaanaaa
idź po aktualizacje do lekarza-specjalisty, dla dobra dzieciaka, tutaj jest pełno wujków i ciotek dobra rada, któe za ewentualne powikłania ciążowe napewno odpowiedzialności nie wezmą. nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merema
I nie trzeba od razu wyzywać :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijan
ja uzywam acerin spray i pomaga (fajnie chlodzi), ale tylko na chwile... mam zamiar kupic veno spray - czytalam, ze jest najlepszy i bezpieczny dla kobiet w ciazy... poza tym mocze stopy w soli do stop BingoSpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merema
Dziękuje że konstruktywną odpowiedź:) to może ja kupię ten drugi żel i potem ewentualnie podziele się wrażeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merema
Spray a nie żel, nie doczytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijan
Merema - to czekam na twoja opinie :) a kafeteryjnymi przyglupami nie ma co sie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maść Lioven- sama sobie sprawdź na ich stronie , że w ciąży można stosować. Fajnie chłodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
w ciąży i po stosowałam venospray. to pianka chłodząca, szybko sie wchłania, ma przyjemny zapach. teraz w upały znowu okazała się przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

W ciąży możesz stosować Mama Care Kurację dla zmęczonych i opuchniętych nóg. Jest w pełni bezpieczny i bardzo skuteczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×