Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rvstrvs

---czemu nagle zaczęłam tyć?____

Polecane posty

Gość rvstrvs

rok temu schudlam 15 kg. Wychodziłam z diety powoli, dlatego udało mis ie otrzymać wagę. Aż do teraz. Przez rok nie przytyłam nawet 0,5 kg. Waże się co tydzień i od 3 tygodni za każdym razem widze 1 kg więcej na wadze. Nie zmieniłam sposobu odzywiania. Jem ok.2000kcal dziennie. Dlaczego nagle zaczęłam tyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tam cos tam
1) albo masz mniej ruchu,tym samym mniejsze zapotrzebowanie na kalorie 2) przebadaj sobie tarczyce (badanie na tsh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rvstrvs
mam nadczynnosc tarczycy, która czasem przechodzi w niedoczynnosc, ale od ok 1,5 roku hormony sa w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby mieć pewność, ze uniknęlo się efektu jojo, osiągniętą w czasie odchudzania mase ciała nalezy utrzymać przez dwa lata. Rozumiem, ze póki co uplynął rok? Jeśli jednak nie zmieniła Pani drastycznie sposobu odżywiania i stylu życia (nadal ma Pani tyle ruchu co przedtem, jest Pani tak samo aktywna), to być może rzeczywiście winne są hormowny. Czy badanie tarczycy było wykonywane w ostatnim czasie? Jeśli nie, warto je powtórzyć i upewnić się,z e hormony sa w normie, to dość niezwykłe, ze mimo braku zman w sposobie odżywiania tyje Pani w tak szybkim tempie. W razie pytań dodatkowych może Pani napisać na mój e-mail: monikach@diety.poznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×