Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

no widzę właśnie bufka że tylko my zostałyśmy wszyscy wyjechali na urlop z partnerami:) Doriss no nie jest pewna do końca twoja sytuacja fakt, bo twój facet ma zobowiązania:) nie jest wolny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorissss82
W niedziele jedziemy razem nad morze na 2 tygodnie.Życzcie mi słonecznej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wszyscy Ci życzymy Dorisss słonecznej pogody, czyli wszyscy wyjeżdżają będzie tu wiało nudą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
ananasek tez cie niedlugo zostawie na kilka dni:-) ale ty pilnuj ognia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iugblkufjahncwidua
Wynocha stąd, głupie kurwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszyscy naraz wyjeżdżacie?? he he, nieźle;) niezłe z was numerki;) dobra dopilnuję forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisss82
Wiem, że jestem szmata, ale nadal będę jego kochanką, czy Wam się to podoba, czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorissss82
ananasek - Nie interesuje mnie to, że On w tym czasie nie będzie ze swoją rodziną :-) Najważniejsze, że będzie ze mną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
nieladnie sie bawicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorissss82
Zaplanowałam też ciążę. Ale jemu o tym nie powiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
nie lubie kochanek bo mnie tez dziewczyna zdradzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie cierpię
kochanek! Takie jak goska, to nic nie warte osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorissss82
3 ostatnie posty są nie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czyje Dorisss? podszywy? ja nie bardzo wiem co Ci radzić,bo nigdy w takiej sytuacji nie byłam.....tu czasami pojawiają się kobiety, które coś na ten temat więcej wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...................
a gdzie naczelna [artnerka finansowa-kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna ABCD
"czy sa tu takie? jak sie czujecie z tym? Żałujecie?" Jestem. Nie żałuję. Byłam kochanką, od roku jestem jego żoną. Różnica wieku między mną a nim wynosi 12 lat, obecnie mam 26. Jego eks-żona jest od niego starsza 4 lata. Mają syna, który obecnie mieszka z nami. Zaczęło się niewinnie, byłam jego studentką przez pierwszy semestr I roku studiów (wykład fakultatywny więc nie kończący się oceną). Widywaliśmy się często przy okazji różnorakich wernisaży, otwarć wystaw itp. W końcu przeszliśmy na "ty" (kiedy już nie miałam z nim zajęć), zaczęliśmy umawiać się na kawę... Po 3 miesiącach odkąd zaczęłam się z nim spotykać wyprowadził się od żony. Złożył pozew rozwodowy. Zamieszkaliśmy po razem o roku związku i do dziś jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
witam wszystkich!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Panny ABC
Dlaczego masz taki nick, skoro jesteś podobno żoną? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doc
nie ma wiecej kochanek? tylko goska włada tym tematem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko gośka jest kochanką z "krwi i kości" :)a ona wyjechała oj brak nam tu bardzo ;) tęsknimy za nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja przedziwna historia
najpierw byłam kochanką.....potem mieszkaliśmy razem 5 lat, rozstaliśmy się, on wrócił do ex zony bo wyrzuciłam go w kłótni z naszego mieszkania, spotaklismy sie i....to było cos nieprawdopodobnego plakalismy oboje jak dzieci, on wciąż pytał czy wyobrażam sobie nasze zycie dalej i jak sobie je wyobrażam , powiedziałam, że tak, ale jestem przerażona. Jak on teraz znów zostawi tę kobiecinę, która tak się cieszyła, że ma go spowrptem, to mi sie wydaje tak abstrakcyjne i szalone ze....nie wiem czy nie ucieknę. Przeraża mnie to, nie rozumiem jak on sobie to wyobraża, tak po prostu wyprowadzi się od zony? Co jej powie? Ze znów odchodzi do mnie???? Co ja mam robić, jak nie skrzywdzic jej ponownie??? Zeby była jasnosc - byłam jego kochanką dlatego, że nie mieli rozwodu wiec niejako kochanka byłam, ale nie byli juz razem, nie przyczynilam sie do rozpadu ich związku. Ona bardzo dlugo szalała walczyła o to by do niej wrocił, mowil ze synowie tesknia ( synowie dorosli dawno po 20 lat :-) ) i rożne takie. Po tej całej aferze ( naszej kłotni) skłociły się nasze rodziny, znajomi, to było w bardzo złym stylu, oboje zachowalismy się strasznie. Ta ostatnia rozmowa jednak dała nam do myslenia, podczas naszego rozstanie ja mialam wypadek podczas którego mało nie umarłam lezałam 6 tygodni w szpitalu, on zas miał wyoadek na motocyklu, wszystko się pokiełbasiło....nasze spotkanie uzmysłowiło mi, że kocham go nad zycie, ale tak bardzo nie chce by ta kobieta cierpiała...jak to załatwić...? To dla mnie bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przedziwna historia, faktycznie Twoja historia jest przedziwna...5 lat z Tobą mieszkał, to szmat czasu..żona po 5 latach go przyjmuje do mieszkania, jakby nic się nie stało....to też dziwne jest bardzo...bo nikt o zdrowych zmysłach i nie przyjąłby nikogo do swojego życia po 5 latach życia z kochanką....dziwna jest jego żona i to bardzo...nie wiem za bardzo co możesz zrobić żeby jej nie skrzywdzić, ona sama powinna z Twojego faceta zrezygnować....dziwię się i to bardzo że chciała z nim po 5 latach od nowa spróbować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
witajcie! czesc ananasek! gdzie Twardoreki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bufka lubi płakać nie wiem gdzie jest Twardoręki, czasami myślę że Twardoręki i Gośka to jedna osoba, bo zniknęli w tym samym czasie....trochę to dziwne...a co u Ciebie bufka lubi płakać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×