Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

młodsza ode mnie 5 lat.....przecież nie przyjaźnię się z małolatami....ale nadal chciała być moją przyjaciółką i to bardzo:) ciekawy egzemplarz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka skąd to pytanie o wiek?? nie bardzo rozumiem....coś insynujesz, dziwnego widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomi mi powiedzieli, że coś się dzieje.....no i dzięki nim odkryłam że faktycznie coś jest nie tak....długo to trwało, rok na pewno jak nic nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- To wspolczuje Ci. Nie jestem psychologiem, mam srednie wyksztalcenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz mi współczuć, bo dla mnie to przeszłość...dziwne, że mi współczujesz a innej kobiecie zrobiłaś to samo hi hi trochę to jest hipokryzja nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w ogóle nie znam Twojej sytuacji, fakt.........przepraszam....u mnie to było autentycznie działanie z premedytacją właściwie wykalkulowaną premedytacją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twierdzisz że masz średnie wykształcenie, więc idź Gosiu na psychologię......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Chodzilo mi o to, ze inaczej ocenia sie obcych ludzi, a inaczej jak sie w czyms bierze udzial. W moim przypadku chodzilo o konkretnego faceta i to na nim mi zalezalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, tak sobie czytam co piszecie.... i ... co powiecie na to ze zostawilem zone z synem ( 4 latka) dla 13 lat starszej kobiety? Ja- 35 , ona 48? Dobrze na tym wyszlem tak w ogole he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytłumacz mi co miałaś na myśli, pytając mnie czy kochanka mojego eksa była młodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Oby wiek, jeśli chodzi o uczucia nie ma chyba większego znaczenia? ja tak uważam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Zapytalam z czystej ciekawosci, zadnego drugiego dna w tym nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem...może myślałaś, że jak młodsze to atrakcyjniejsza czy coś w tym stylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej o uczucie tu nie chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Tak czesto jest, choc nie zawsze. Ex zona mojego faceta jest akurat ode mnie rok mlodsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie gniewaj się, ale nie wierzę Ci że jesteś babką lekarza....jak piszę z Tobą wyczuwam, nie obraź się że "brak Ci jaj" Ty nawet nie umiałabyś muchy skrzywdzić, nie wierzę że jesteś kochanką....ale może się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Moze dlatego ze uwazasz kochanki za jakies potwory. A tak nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
goska nie ma kochanka goska ma partnera.... finansowego.a tak swoja droga niby taka szczesliwa i w zwiazku a calymi dniami do nocy codziennie na forach siedzi i nic madrego jeszcze nie spłodziła.Ktos szczesliwy i w zwiazku,kto ma jeszcze znajomych,przyjaciół i jakies zainteresowania-tyle czasu na forach nie siedzi.jeszcze dowala,skrzywdzonym,cierpiacym,kompletny brak empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.....a ja całe życie miałam masę przyjaciół, ale wiesz co stwierdziłam że psy tylko są wierne....ale to siedzenie tu na kafie to marnowanie sobie życia droga Gosiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Ja mam znajomych, ale w innym miescie. Tu mieszkam troche ponad 2 lata i jeszcze nie ponawiazywalam jakichs blizszych przyjazni:) Wiem ze kafeteria to nie jest super sposob na spedzanie wolnego czasu ale niedlugo jedziemy na wczasy, a od sierpnia zapisalam sie do klubu fitness i na kurs gotowania:) Poki co zabijam nude:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
moze ksiazke jaka poczytaj.Zabujasz nude?widac i to bardzo..o czym to swiadczy?2 lata?i znajomych brak?patrzac po twoich wpisach na forach nie dziwi mie to,ze sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×