Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Inabvc- Ale ja sie niczym nie przechwalam, to Ty masz jakis problem:) Jak chcesz, to moge Ci pozniej napisac super przepis na ziemniaki po nelsonsku, tak na poprawe humoru, bo jakas skwaszona sie wydajesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lnabvcvcvb
goska287 ja skwaszona :-) dobre sobie.Ogólnei naprawde mi ciebie zal.Młoda ,a zamknieta w 4 scianach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuu
jedziesz? rowerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośki...
czy to autko kochasia? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gośka ale Cię tu poubliżali, co za prostactwo......po co tu siedzisz na kafie jak tak Ci wszyscy ubliżają? lubisz być obrażana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuu
masz prawo jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może akurat masz taki okres w życiu że się nudzisz? pewnie Ci zazdroszczą że masz czas na nudzenie się a oni muszą tyrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Oni sie w ten sposob dowartosciowuja i lecza swoje kompleksy. Jakiej rasy psa masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Wiekszosc z nich to etatowe zołzy ktore najchetniej same by nie pracowaly gdyby nie musialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, a Ty masz doktora i siedzisz sobie w domu ...mam rottweilera, mój piesek potrzebuje dużo ruchu, jest to rasa obronna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet jest policjantem On na emeryturze już...i tak siedzimy razem w domu ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś utrzymanką i pasuje Ci to. Planujesz dziecko z facetem, zeby zabezpieczyć sie finansowo na przyszłość. A do pracy to nie łaska?? Myślisz o tym jak faceta wykorzystać, do niczego innego jest on Ci chyba niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwarcie masz o tym, ze na biednego byś nie spojrzałem, bo Cię na to nie stać. Gdybyś pracowała i sama sie utrzymywała, to jego kasa by Cię nie interesowała. Dlatego mówię, ze nie każdej ambicje to bycie utrzymanką. Bo Ty innych nie masz. Nawet hobby nie masz. Interesujesz sie kosmetykami, w sensie ze co?? Kosmetologia, czy co jest akurat na przecenie w sklepie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×