Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

cizia_mizia- To sa wszystko Twoje wymysly. Nie planuje dziecka zeby sie zabezpieczyc az taka durna nie jestem. Kocham mojego faceta za wiele cech i nie sa to pieniadze. Do pracy poki co sie nie wybieram, bo po pierwsze planuje dziecko, a po drugie nie mam ochoty. I nic Ci do tego. Dowartosciowujesz sie moim kosztem jaka Ty to wielka kobieta pracujaca jestes. Jak dla mnie to mozesz nawet ciagnac na 2 etaty, Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cizia_mizia- A Ty jakie masz hobby? Pochwal sie. Religie swiata, czy moze malarstwo barokowe? Niech wszystkim sie cisnienie podniesie jaka jestes wspaniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska nie będę z Tova rozmawiać, bo jesteś tak tepa, ze nic do Ciebie nie dociera. Wybierasz sie własnych słów i w ogóle nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Gubisz sie w tym co piszesz, myli Ci sie już ;-), bo na innych tematach piszesz co innego niż tu. Zmadrzej kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade na plywalnie, bede za jakis czas. Jak beda jakies sensowne wpisy, to odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie, Gosia ma w nosie pracę....pojechała sobie na pływalnie, a potem pewnie skoczy na areobic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jej nie lubisz? przecież jej nie znamy wcale, wątpię że ta osoba jest kochanką, poczytaj jej wpisy wszystkie, pisze jak Ktoś kto jest kochanka? pisze jak małe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że ta dziewczyna nie jest kochanką to już myślę że udowodniłem,bardzo się zdenerwowała moimi postami ,dlatego nie śmiała mi odpowiedzieć .Aż tak bezmyślna dziewczyna jest nierealna ,do tego kochanka lekarza.Proszę was, kto ma kasę ten ma duży wybór,można mieć dziewczynę i ładną i młodą +inteligentną.Za dużo w jej wypowiedziach niespójności,sprzeczności itd. ananasek3 dla mnie ta cała Gośka to aktorka więc nic do niej nie czuję ,ale swoimi wypowiedziami to mnie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna to ona jest.W jakim celu zakłada takie tematy i robi z siebie no niezbyt inteligentną dziewczynę ? Ma wakacje i się nudzi,nigdzie nie wyjechała ,jest sama w obcym mieście ? Powody mogą być różne ,w sumie to jej sprawa, ale tak jak mówisz dziwna jest ale nie głupia, taką tylko gra czy z rozmysłem to nie wiem.Szkoda że traci energię i czas na takie głupoty,bo fajna może być z niej dziewczyna ,może życie dało jej w kość i teraz się odgrywa w taki sposób?Ciekawy przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BluMen tak podejrzewam, że życie dało jej w kość i specjalnie je opisuje na forum, żeby Ci to co jej to zrobili byli opisani w Internecie....może to jakaś pseudo "zemsta"??? nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosia 287
zadam Ci pytanie, tylko, proszę ne obraź się, bo nie mam niczego złego na myśli powiedz, cierpiałaś przez rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosia287- Uchylam sie od odpowiedzi. Pytanie jest zbyt osobiste. Po drugie to nie jest temat o mnie, tylko o kochankach, ktore chca zalozyc rodzine z facetem, z ktorym maja romans. Doradzamy tu takim kobietom, w jaki sposob moga to skutecznie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosia 287
ok, rozumiem, nie ma sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez brak chęci do pracy nazywam Cię leniem, ewentualnie leserem. Pustostan jesteś, bo nic sobą nie reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cizia_mizia- Nie znasz mnie, wiec nie wiesz takich rzeczy. A rzucanie takich jednoznacznych osadow na osobe, ktorej sie nie zna nie swiadczy o Tobie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oceniam Cię poprzez to, co zostawiasz na forum. Nie ja pierwsza oceniam Cię negatywnie. Z basenu wróciłaś i prosto na forum. Porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to jaka woda ciepla:) Mnie nie musisz oceniac, bo to nie temat o mnie. I jeszcze raz - to, ze ktos nie pracuje nie znaczy ze jest pustostanem. Jak sie lepiej wokol siebie rozejrzysz to zdasz sobie sprawe ze jest troche kobiet ktore nie pracuja i nikt na stosie nie chce palic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×