Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Goska znowu udowodniłaś, ze inteligencja to Ty nie grzeszysz a z rozumem to sie chyba poklocilas. Naucz sie czytać ze zrozumieniem co sie do Ciebie pisze. Bo slabiutko z tym u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Jak bedzie trzeba to pojde. Poki co nie ma takiej potrzeby. cizia_mizia- O co Tobie dziewczyno chodzi? Ale tak serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest Polska właśnie...
Patrzcie - ananasek chwali się, że ma męża policjanta, który po 15 latach odszedł na emeryturę..... Gdzie tu sprawiedliwość? Przecież inni muszą na takiego 40-letniego emeryta robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sie dowiedzieć czegoś wiecej o Tobie. Co robisz poza forum, jakie masz hobby i sie dowiedziałam. Na czym polega i interesowanie sie kosmetykami?? Kosmetologia sie Interesujesz, czy tym, jaki nowy tusz na sklepy wejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest Polska właśnie...
cizia - jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cizia-mizia- Ciekawi mnie tylko dlaczego chcesz sie dowiadywac czegos wiecej o mnie. Nie interesuje sie kosmetologia. Lubie podroze, ogladac nowe miejsca. Teraz na przyklad jedziemy do Wloch. Lubie plywac, gotowac. Od sierpnia zapisalam sie do fitnes clubu i na kurs gotowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądanie nowych miejsc jest Twoim hobby? Na innym temaciepisalas, ze Interesujesz sie kosmetykami i ciuchami. Co z tymi ciuchami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cizia_mizia- Tak, lubie podrozowac. Ale co co z tymi ciuchami? Kazdy lubi chyba fajne ubrania. No moze Ty jedna nie:) Ty chodzisz w worku po ziemniakach albo drelichu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałas, ze Interesujesz sie ciuchami. Zastanawiam sie co to znaczy, bo ładnie sie ubrać to każdy chyba lubi? Ale zeby od razu pisać o tym w kategoriach zainteresowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cizia_mizia- Nie sledze wybiegow mody jesli o to Ci chodzi. Po prostu lubie sie od czasu do czasu przejsc po sklepach i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To galerie handlowe są Twoja rozrywka, sposób na spędzenie wolnego czasu a nie zainteresowaniem. Bardzo ambitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cizia_mizia- Czepiasz sie tego co Ci wygodnie. Wymienilam takze kilka innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma Gosia robić jak nie pracuje? cizia_mizia może napisz jakie masz dla niej inne propozycje, poza galeriami?? może ma zostać galerianką? dziewczyna jest spokojna, siedzi w domu, gotuje czyli dba o partnera pisze że pójdzie do pracy, chce mieć dziecko...jedyne co źle zrobiła to że odbiła komuś męża ale tak ogólnie jest w porządku...urodzi dziecko, będzie pracować i co jeszcze od niej chcesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrobisz jak uważasz, ale bez pracy jak już dziecko dorośnie jest beznadziejnie, no ale Ty będziesz miała męża to może będziesz Ci takie życie odpowiadać, nie wiem...co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Zajecie zawsze sobie jakies znajde, a praca dla samej pracy za kilka groszy mija sie z celem. Nie musze dowartosciowywac sie jak cizia_mizia tym, ze pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska287 Oczywiscie, ze nie jestem kochanka. Pisalam juz to wiele razy Qźwa jesteś tą DRUGĄ ,jak takie się nazywają pomijając wulgaryzmy ? W odwodzie jest jeszcze słowo UTRZYMANKA ,które lepsze ? Lekarz plus mało bystra intelektualnie laska .Daj sobie zrobić więcej niż jedno dziecko ,to może przywiążesz go do siebie ,taki mały szantaż.Groźba kolejnych alimentów może go powstrzymać od zdrady ,bo finnsowo nie wyrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie Twoja rada Blu Men niestety jest często właśnie stosowana przez kobiety....ale znam przypadek, gdzie kobieta miała czworo dzieci i niestety nie zatrzymał ten fakt mężczyzny przy niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blumen orginal- Nie, aktualnie jestem "ta pierwsza". Nie lubie slowa utrzymanka. Bardziej podoba mi sie - pani domu:) Co masz do mojej bystrosci i intelektu? To, ze sie ze mna w czyms nie zgadzasz nie oznacza ze jestem od Ciebie glupsza, bo nie jestes alfa i omega. A to ile bede miala dzieci nie jest Twoja sprawa. Zajmij sie wlasnym zyciem, a nie cudzym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia zadam Ci takie może trochę "prymitywne" pytanie....a jak tak długo siedzisz przy komputerze to nie bolą Cię plecy albo nie brak CI ruch? możesz tak cały czas siedzieć?? bo ja ledwo siedzę, nosi mnie przy tym kompie...ledwo wyrabiam, a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja napisałem że jestem od Ciebie mądrzejszy ? Tak Cię tylko odbieram czytając Twoje teksty i nie tylko ja,jaka jesteś naprawdę to nie wiem ,ale to już pisałem. cyt.Zajmij sie wlasnym zyciem, a nie cudzym. i KTO TO PISZE hehehe ,komu udzielałaś rad ? Kobiecie którą skrzywdziłaś ,najboleśniej jak może skrzywdzić inna kobieta.To swiadczy o Tobie i Twoim wychowaniu,kulturze i nienajlepiej świadczy o tym menie ,bo dał się wrobić w związek z taką jak TY kobietą. ananasek3 Tutaj sytuacja jest trochą inna będzie miał dzieci z dwóch związków ,nie liczyłbym w jego sytuacji na zrozumienie ze strony sądu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Nie, mam wygodny fotel:) Poza tym dzis posprzatalam cala chalupe i bylam na basenie, wiec troche sie poruszalam:) Mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy Ty posprzątałaś tą chałupę, kiedy cały czas piszemy?? i jeszcze pływałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×