Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość landrynaaa
Ja odbiłam żonatego i nie żałuję bo bardzo się kochamy a jego żonka tylko robiła mu awantury o byle głupstwo.Już niedługo mój facet będzie miał rozwód i szykujemy z tej okazji przyjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do landryny...
Powinnaś mieć nick: lafirynda :-) Bardziej ci pasuje :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
Nie jestem dziwką mój(moja) drogi(a) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t7ujt67uj
ananasek3 cos z toba nei tak,ze piszesz skad jestes i skad ktos jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t7ujt67uj
landrynaaa pozyjecie głupia troszke ze soba,to i ty bedziesz mu robiłą awantury o głupstwa i oboje bedziecie mieć sie dosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasek ,wciska kity skąd jest ...to przecie normalne niktna forum nienapisze gdzie mieszka..aleco nas to obchodzi ,bo mnie wcale,ja mieszkam w powiedzmy Tokyo albo New Tork,albo w Parzymiechach :) Byłem w Kazimierzu nie widziąłem tam Ananaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t7jut.....no coś ty takie coś tu wypisujesz??? .....no trochę dziś słońce mi przygrzało ale Alzhaimera jeszcze nie mam.....ja z Kazimierza...a ukochany z Gdańska, chyba że się przeprowadził gdzieś a nie wiem gdzie.....on jakiś dziwny jest, raz mi napisze miło potem znika i tak w kółko.....pewnie jeszcze do związku nie dojrzał:) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz, że byłeś Twardoręki w Kazimierzu? no to szkoda że mnie nie spotkałeś.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żadnego policjanta i nie było Twardoręki...nie wyczułeś, że żartowałam??? przecież żaden związek nie rozpada się przez kafeterię, to powinno Ci było dać do myślenia.....czemu nie lubisz się za to, że byłeś policjantem? jeśli nie chcesz odpowiadać nie odpowiadaj i skąd wiesz, że ten facet o którym myślę jest ze Śląska? jesteś jakąś wróżką, czy co? dzięki za radę żebym o nim zapomniała, rozważę ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe co powie...
Twardoręki - nie narzekaj, że byłeś psem, bo pracowałeś 15 lat i masz za to emeryturę do końca życia. Inni muszą zapieprzać prawie do 70-tki, między innymi na Twoją emeryturę, bo Ty na swoją na pewno nie zapracowałeś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam kochanki które odbiły komuś męża. Czy cieszy was fakt że MamaSama jednak zostaje SAMA. Mąż podjął decyzję o zakończeniu małżeństwa.Nie mogę tego zrozumieć:( Boże, czy można krzywdzić tyle osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia @@@
Ja przyjaznilam sie przez miesiac z zonatym facetem, swietnie nam sie rozmawialo na rozne tematy, zero seksu. Ja mam zasade, ze nie sypiam z zonatymi mezczyznami. Jak zuwazylam, ze niestety zaczynam sie angazowac uczuciowo i On tez, to definitywnie zerwalam kontakt, wyjechalam do innego miasta. Szukal ze mna kontaktu, probowal wypytac moich rodzicow ale oni nic mu nie powiedzieli. Fajny facet ale zajety, na dodatek mial urocza coreczke. Dziewczyny nie warto angazowac sie w zwiazki z zonatym mezczyzna, gdyz zbyt wiele osob cierpi pozniej z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska287 jak się teraz czujesz? Dobrze ci z tym ,wiedząc że mnóstwo osób potępia cię za to,że dokopałaś tej kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvergold- Po co piszesz tu o tamtej kobiecie? Raz piszecie, ze mam jej dac spokoj, innym razem o niej piszecie i to tutaj. Zdecydujcie sie. "No i jak tam kochanki które odbiły komuś męża. Czy cieszy was fakt że MamaSama jednak zostaje SAMA. Mąż podjął decyzję o zakończeniu małżeństwa.Nie mogę tego zrozumieć"- Facet opuscil dom, znalazl sobie nowa kobiete, ktorej zrobil dziecko, a dla ciebie jest zaskoczeniem, ze MamaSama zostaje sama? Przeciez ja pisalam o tym 3 tygodnie temu. Dokladnie o tym. Gdzie ty masz rozum kobieto? Niby tyle lat, a mentalnosc nastolatki. Nic dziwnego, ze po 2 rozwodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka mentalność nastolatki w tym wieku, to bardzo duży komplement...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentalnosc nastolatki jako synonim skrajnej naiwnosci nie jest komplementem. Przynajmniej w moim rozumieniu slowa komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I vice versa gosiu.Bo ty nie dość że złapałaś się za żonatego to chcesz mieć z nim dzieci i myślisz że będziesz happy. Nie łudź się! A jeśli chodzi o tą kobietę, to miałam nadzieję że jej mąż do niej wróci a tą druga zostanie sama. Gdyby facet miał odrobinę rozumu, wolałby płacić alimenty na jedno dziecko niż na troje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvergold- Z finansowego punktu widzenia to zadna roznica, bo alimenty sa po prostu kosztem utrzymania dziecka. Czy placi te same pieniadze zyjac z matka dziecka czy nie zyjac z matka dziecka z punktu widzenia portfela to wszystko wychodzi na to samo. Natomiast z punktu widzenia zdrowego rozsadku: jaki bylby sens, zeby ten facet wrocil do tej kobiety? Ty chciala bys zyc z kims takim? Ona by chciala? Dla mnie to niepojete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe co powie...
Twardoręki - nie, nie zrozumiał! Pisałeś o 15 latach, więc teraz nie zmieniaj zdania. Tylko Made in Poland :-) Praca 15 lat = emerytura - dożywotnio ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
witajcie! Goska, Ananasek, Twardoreki! Twardoreki, wiesz narazie jest zajebiscie! NARAZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska = lafirynda
Jak tam sponsor? Zarezerwował już salę na ślub? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska = lafirynda
goska - przecież na salę czeka się 2 lata :-D Nie będzie weseliska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska287 nie wiem co ja bym zrobiła będąc na jej miejscu.Być może chciałabym żeby wrócił,przynajmniej po to, żeby się zajął dziećmi. Ale ty nie masz jeszcze dzieci i nie wiesz co to trud wychowania. Powiedz, czy alimenty są w stanie zrekompensować brak ojca w życiu dzieci i dlaczego trud wychowania dzieci ma ponosić tylko matka? Do tego tańca trzeba dwojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska = lafirynda
silvergold - goska to kobieta bez uczuć. Dla niej liczy się tylko kasa. Ona już teraz myśli tylko i wyłącznie o ślubie, a potem o podziale majątku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiem co ja bym zrobiła będąc na jej miejscu.Być może chciałabym żeby wrócił,przynajmniej po to, żeby się zajął dziećmi."- Nie, chcialabys zeby wrocil, zebys ty mogla go sama wykopac. Wierz mi. Po prostu urazona duma porzuconej kobiety, nic wiecej. Nie chcialabys zyc dluzej z kims takim. "Ale ty nie masz jeszcze dzieci i nie wiesz co to trud wychowania."- Co ma piernik do wiatraka? Faceci i tak rzadko pomagaja przy dzieciach. Poza tym on i tak byl za granica. "Powiedz, czy alimenty są w stanie zrekompensować brak ojca w życiu dzieci i dlaczego trud wychowania dzieci ma ponosić tylko matka?"- A gdzie ja pisalam, ze trud wychowywana ma ponosic wylacznie matka? A jak byl za granica i "oficjalnie" byli jeszcze razem to bylo ok, ale jak juz znalazl sobie nowa kobiete, to nagle trud wychowywania itd? Troche brak logiki jak na moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×