Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Dzięki, mądry ..ha,bez przesadyzmu,opisuję to co widzę i dodaje moje opinie,jednemu się mogą podobać inny stwierdzi ,że dupa a nie facet ze mnie bo trzymam stronę kobiety,więc fajnie że jestem mądry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuja tam masz
fajnie twardoreki twardoreki to nazwa od mozoli przez walenie konika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloinmooa
Twardoręki Twoja znajoma to deperatka jakaś.Od 5 lat jest ze swoim mezem,od 5 lat facet ma problemy z hazardem,bierze pozyczki,przegrywa,naciąga ją,okłamuje a ona dopiero po 5 latach zaczyna myslec i do tego zafundowała sobie z takim typkiem dzecko 2 letnie ,zamiast dawno juz faceta wygonic i dzecka na swiat z takim typem nie sprowadzac.Desperatka niesamowta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloinmooa
Twardoręki uwazam,ze facet twojej znajomej to dupek,ale ta znajoma to IDIOTKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy?
Podwójna kapa? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bibizzoo
Gośka ni ma czasu na kompa, bo robi lody sponsorowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo szkoda mi dziecka ...że takiego tatusia ma i szkoda mi matki że głupia i chwasta trzymała 5 lat a teraz bedzie miała przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardoręki czemu uważasz tą kobietę za głupią? miała z nim dziecko i pewnie wierzyła, że się zmieni, dlatego z nim 5 lat była, bo chciała żeby rodzina była pełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valrki
wstydziłybyście się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloinmooa
Doktor G ty czytac nei potrafisz czy co? Ona z facetem b yła 5 lat i od 5 lat facet ja oszukiwał,był hazardzistą.Ona od 5 lat musiała jakies pożyczki spłacac.Od 5 lat wiedziałą co z tym facetem sie dzeje , a dopiero od 2 lat mają dzecko,wiec z niej MEGA IDIOTKA,bo zaszła w ciaze z tak nieodpowiedzialnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może myślała, że mąż się zmieni na korzyść jak dziecko się urodzi, pewnie bardzo Go kochała i myślała że dziecko ich w jakiś sposób połączy, pogodzi itd. nie myślę że była idiotką, raczej ufała mu bezgranicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznał ja przez neta , jak go zobaczyła pierwszy raz powinna zrobić w tył zwrot i naprzód marsz!! Brzydal,tępy,....ale cwany ,jego rodzice wiedzieli że synuś ma mały problemik:) z grami liczbowymi...ale pannie młodej tego nie zdradziłi :) ukryli TĘ jego ,,zaletę" przed nią i swatami,oraz przed całym światem ...teraz kobieta będzie placić za jego frywolność! A ona też nie lepsza jak jej mówiłem co myślę ..to Daj spokój ,nie pie...ol, co ty wiesz !!I jak zawsze miałem rację ,szkoda że ,miąlem rację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloinmooa
Doktor G ty jestes jakis nienormal;ny :-) tylko idiotka moze sadic,ze po 3 lat uzaleznienia od hazardu,popadania w kłopoty finansowe facet zmieni się jak kobieta zajdzie w ciaze i ur.dziecko i bedą wieśc szczesliwe życei w cud małżenstwie. Dziecko jesczze bardziej spotęgowało faceta uzaleznienie,bo wiadomo,ze dzecko to sczescie,ale takze kłopot gdy w małzenstwie źle sie dzeje i jest jakies uzaleznienie,w tym wypadku od hazardu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloinmooa
Twardoręki no to jak ten facet brzydal,do tego tepy,to ta twoja znajoma tez urodą i inteligencją nie grzeszy,ze za takeigo faceta wyszła za maż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo...uroda to rzecz nabyta..ja też nie jestem piękny ,ale duszyczkę mam śliczną:) :) :) :) czyli wnętrze ,jest jakaś chętna ????? Narka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narka Twardoręki a niedawno tu pisano szacun dla Ciebie a tu proszę co czytam:" czy chętna jakaś?" no wprost nie wierzę;) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koloinmooa nie obrażaj mnie ja pisałem, co mogła myśleć ta kobieta a nie co ja bym na jej miejscu zrobił gdybym miał takiego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloinmooa
Doktor G ty gorszy gamon jak myslałam.Tylko tacy niezbyt rozgarnieci przejmują się tym,co na ich temat pisze jakis twor wirtualny. Ty musizsz w relau być nieźle trzepnięty i obrazasz sie nawet jak ktos naziwe cie glupi :-) Wyluzuj facet,bo na serducho padniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor G to baba
pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloinmooa
doktor G to baba jezeli Doktor G napisał"ja bym na jej miejscu zrobił"to oznaczas,że jest facetem nie kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloinmooa
chociaz nie do ko0nca wiadomo czy to chłop czy baba :-) Przeczytalam jeszcze jedną wypowiedz nicka Doktor G "dopiero teraz pokojarzyłam." Ta osoba nie wie chyba kim jest :-) chłopem czy babą:-) obojniak jakis.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×