Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

me do not

normalnie już w życiu do fryzjera nie pójdę...

Polecane posty

Chciałam tylko podciąć końcówki i wyszło jak zwykle... To takie próżne, prawda? Ale i tak mi przykro... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlaśnie szukam sobie nowej fryzury 😭 Bojęęęęęęęęę sięęę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitgaga
do jakich wy fryzjerów chodzicie na miłość boską!!?? zawsze to samo... ja osoatnio była powiedziałam wyraźnie: " max 2 cm bo zapuszczam włosy" i co? dało się ? DAŁO!! nie umiecie mówić a potem narzekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co chcesz z włosami zrobić skizto? ja jak tylko wyszłam od fryzjera to związałam i boję się rozpuścić, bo się chyba rozpłaczę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długie włosy są fajne ale do pewnej długości :D:D Moje trzeba skrócic o 10-15 cm :D:D I nadac jakis kształt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tego nie rozumiem. Mówi się "chcę podciąć 3 cm końcówki", a taka ścina 20 cm. Ostatnio po prostu powiedziałam że nie zapłacę jeśli zrobi nie tak jak chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendyyyyy
ja od roku nie bylam u fryzjera a koncówki wcale nie sa zniszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie do dupska. Nawet nie wiem kiedy tak urosły bo niedawno podcinałam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie długośc jesz ok, ale mam ich tak dużo, ze nie daje radyyyyyyy. Zbyt geste sa ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaala
pewnie, że czasami trzeba podciąć włosy aby odżyły 1-2 cm jeżeli ktoś zapuszcza. Trzeba powiedzieć konkretnie fryzjerce ile, a nie potem narzekać. Jest tyle preparatów do włosów które pomagają utrzymać włosy zdrowe i w dobrej kondycji, odżywki, serum na końcówki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euweiquw
Ja chciałam mieć włosy blond i prostą grzywkę i... wyglądam teraz jak prosię, patrzcie :/ euweiquw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skizto z włosami rób co uważasz za słuszne i nie sugeruj się innymi. Mam ten sam problem - dużo włosów. Ale po mojej dzisiejszej wizycie u fryzjera moje włosy wyglądają jak rok temu :( tak jakbym ich wogóle nie zapuszaczała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, pójdę do tej sieci salonów euphoria :D:D raczej nie ma u mnie co spieprzyc bo grzywki i farby nie robię :D:D i nie przejmuj się tak tymi włosami, sama sie przyzwyczaisz do nich niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
fryzjerowi trzeba jasno dać do zrozumienia czego oczekujesz. jak jesteś zdecydowana, to nikt nic na siłę nie będzie ci robił przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna narzekac na zbyt duzo wlosow?? ja mam cienkie i rzadkie, nienawidze ich, co bym dala za gesta czupryne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×