Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem na co mam ochote

Co robicie, lub macie dzis na obiad?

Polecane posty

Gość nie wiem na co mam ochote

podpowiedzcie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortille z sosem ala gyros
gotowe tortille podgrzane na patelni sos: cebula, filet z kurczaka, przyprawa do gyrosa, papryka czerwona , kukurydza z puszki,trochę koncentratu pomidorowego, wody. Zagęszczone mąką ziemniaczaną, żeby nie wylatywał z placków na tortillę kładę żółty ser, sos, na sos jakieś świeże warzywko: sałata, pomidor, i kropla jogurtu greckiego, bo sos jest pikantny, składam placek i mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem na co mam ochote
ummm dobre to musi być, czekam na dalsze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergeńskal
Ja mam dziś pizze na obiad:) łatwy i fajny przepis mam na ciasto:) 2 szkl mąki, 2 łyżki oleju lub oliwy do tego dodajemy rozczyn z 50 g drozdzy, sol(koniecznie rozpuszczona w wodzie zeby nie zabic drozdzy) czekam 2 h i rozwalkowuje na blasze - klade ulubione dodatki i obiad wychodzi świetny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja ......
ja rano zrobiłam taki szybki awaryjny obiad ...kiedyś mi podpowiedziała znajoma kiełbasę ( ale dobrego gatunku ) kroi się w talarki podsmaża do tego odrobina cebuli jak cebula jest lekko podpieczona podlewam to wodą i dodaję sporą ilość majeranki do tego sól...pieprz i chwilkę na wolniutkim ogniu gotuję wszystko to zaciągam śmietaną wychodzi super sosik do tego ziemniaki i np ogórek kiszony ....szybko i smacznie jak ktoś lubi sos majerankowy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
Karkówka pieczona w woreczku, w zalewie, młode ziemniaczki z koperkiem i do tego mizeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dziis
U mnie biednie. W zamrażarce mam brukselkę i fasolkę- więc jedno albo drugie. Albo otworzę słoik z kapustą. Nie zrobiłam zakupów i teraz mam za swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dziis
Główkowałam główkowałam i wymyśliłam :) Będę mieć jajko sadzone z fasolką i ziemniaczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH seksuolog 666
2 piwa und paczka fajek and sok pomidorowy! Walczę z korporacją SONY z United Kingdom! Lawyers from Japan & USA must destroy greedy material corporations from United Kingdom! I like Microsoft more than SONY! Xbox Liwe power i kopalniwwiedzy.pl Zwszystkimi zagram w chooja na koniec mojego nudnego życia! Prawo powali silniejszych wspomagając słabszych! Równoważnia prawa! Gulash und HIV and Wojewódzki popiją razem se w tym roku po wyroku i napiją się soku! SONY I Microsoft i PC industry to golarze, a my to kolarze i wychwalamy szatańskie ołtarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimne białe winko
za mna chodzą placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym ale nie wiem czy stanie przy patelni to dobry pomysł na dziś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem na co mam ochote
Ja jakieś pol godziny temu byłam na zakupach i kupiłam produkty na domowe zapiekanki, takze potworze mamy to samo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
pytanie do "powiem i ja" Jaką śmietane dodajesz do tego awaryjnego obiadu? słodka czy gęsta zakwaszana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niomniom
Ja bym dała zakwaszaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy ten sos
byłby smaczny gdyby zamiast majeraku dać koper?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj żurek z jajkiem. dziwna sprawa na taki upał, ale takie życzenie w domu było... sama chyba jeść nie będę, nie chcę się dodatkowo dogrzewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×