Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zraniona_przez niego

Przespal sie ze mna i stwierdzil ze nic do mnie nie czuje... depresja

Polecane posty

Gość zraniona_przez niego
Ale ja nie rozumiem dlaczego mnei nie chce?!!! Bo napisal, ze jestem ladna ( bo jestem), ze super sie zemn arozmawia (bo naprawde super sie razem dogadywalismy) ale powiedzial, ze to nie jest to, czego on szuka... nie wiem jak faceci to czuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amendaxdd
no ale powtarzasz się, ludzie ci mowią a ty ciągle pytasz ciagłe zadawanie pytań bez chcęci rozmawiania i zrozumienia to jest zadręczani9esię masz swój świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amendaxdd
dlaczego próbujesz zrozumieć to że cię nie chce ? po co chcesz żeby wymienił argumenty spowodowane tym że juz cie nie chce ? co ci to da ? będziesz szczęsliwsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
Bo chcę mu wygarnąć w oczy ze mnie wykorzystal i chcę zeby mial poczucie winy i zeby bylo mu glupio. Ja bardzo duzo poswiecilam dla tej krotkiej znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
bede szczesliwsza jesli mi powie, dlaczego nic do mnie nie czuje. moze bede wiedziala, co zle zrobilam. bo w poprzednich znajomosciach bylam na dystans i okazalo sie zle. w tej znajomosci bylam otwarta i tez okazalo sie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne!:)
nikt tu nikogo nie wykorzystał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amendaxdd
czyli szukasz zemsty za to że cie nie pokochał chcesz go ukarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
nie wiem po czym mozna poznac, ze chlopak cos czuje do mnie? wszyscy faceci tylko chca sie umawiac ze mna na piwo jako kumple albo na pierwszym spotkaniu mnie oblapuja i chca calowac :( juz tak bylo 3 razy z rzedu... jakies fatum nade mna chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielka mi historia - koles przespal sie z toba moze myslal ze cos z tego bedzie moze mu sie nie podobalo bo wiadomo ze poczatkujace sa slabe w te klocki wiec poszedl dalej , skoncz beczec i umazalac sie nad soba , pomysl o tym ze czegos sie nauczylas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
tak szukam zemsty i chcialabym zeby jemu sie nigdy w zyciu z zadna nie ulozylo!!! a tak naprawde mozna uznac ze mnie wykorzystal, bo ja chcialam sie calowac i przytulac ale tylko tyle, on byl nachalny. powiedzialam mu to i dlatego jest mu glupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amendaxdd
stwierdzenie " co źle zrobiłam" jest upokarzające dla kobiety przestań skamlać jak suka u stóp tego faceta kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
do webbester: czyli to wszystko przez to ze sie za szybko przespal, gdyby do tego nie doszlo, to jeszcze bysmy sie spotykali i wtedy by sie okazalo czy czeka tylko na jedno czy na mnie mu zalezy... czyli wszystko jasne... w lozku nie wyszlo i przez to koniec :( Niby racja ale ja dla kazdego bede poczatkujaca :( kazdy mnie rzuci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet cie zostawil i chcesz sie mscic ? a co z twoja godnoscia ? zachowasz sie jak gowniara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym przykładzie
pięknie widać jak ludzie utrudniają sobie życie. Zostałam skrzywdzona, zatem: zemszcze sie, wywołam poczucie winy, przestanę ufać, zamknę się w depresji.... Może po prostu idź dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zraniona_przez niego a moze poprostu zapomnisz o tej sprawie i z podniesionym czolem pojdziesz dalej ....nie raz cie facet zostawi badz ty jakiegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś zraniona do zraniona
To co powinnaś teraz zrobić to podnieść wysoko głowę i powiedzieć "nic się nie stało, tego kwiata jest pół świata". Jak tak skamlesz i prosisz o wyjaśnienia to utwierdzasz faceta w przekonaniu, że dobrze zrobił. Kobieta powinna być dla faceta atrakcyjna, a Ty pokazujesz mu, że jesteś zdesperowana, że nikt Cię nie chce i nie wiesz dlaczego. I on zaczyna się zastanawiać "no tak, rzeczywiście to z nią jest coś nie tak, skoro inni jej nie chcieli, to że się z nią rozstałem to jej wina". Prowokujesz takie refleksje, pogrążasz się i odpychasz faceta jeszcze bardziej :( Wiem, że przykro się czyta, ale też wiem, że tak jest. Z perspektywy czasu wiem, kiedyś też nie rozumiałam. Ta sprawa jest już przegrana, uwierz mi, to czy mu napiszesz coś czy poprosisz czy zagrozisz nie sprawi, że zapała do Ciebie uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
dobra biore sie w garsc. musze o tym zapomniec, ale trudno jest zapomniec jak tu sie nie ma w nikim oparcia ani przyjaciol z ktorymi moznabyloby gzies wyjsc na miasto :( wlasnie przez ta znajomosc z nim zerwalam kontakty ze znajomymi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mu ze jestes w ciazy ale ze sobie poradzisz i nic od niego nie chcesz i przez dwa dni nie odpowiadaj na jego telefony ...gwarantuje ze troche mu wlosow wypadnie :D no ale mam nadzieje ze nie jestes taka perfidna LoL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie wierzę, ze
Ja bardzo duzo poswiecilam dla tej krotkiej znajomosci. :-O czyli ma byc z toba z poczucia winy, tak? czy ty nie rozumiesz, ze cokolwiek byś n ie poświęciła to zrobiłas to z własnej woli??? on cię o nic takiego nie prosił, żebyś cokolwiek poświęcała wiec wypad z takim szantażującym arumentem :-O jestem kobietą, ale rozumeim faceta, nie nie zakochał sie i już, co ma począc biedaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
dla tej znajomosci poswiecilam przyjazn z moim kumplem, odmowilam wielu spotkan ze znajomymi. jestem teraz sama. ale sproboje sie pozbierac. mam nadzieje, ze mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś zraniona do zraniona
Zostaw to i idź dalej bogatsza o doświadczenie. Na przyszłość nigdy nie proś o uczucie, o wyjaśnienia i nie próbuj wywołać w facecie poczucia winy - ma to odwrotny skutek. Na przyszłość po takim tekście podnieś wysoko głowę, powiedz coś w stylu "to nic też o tym myślałam, że bałam się, że sobie z tym nie poradzisz". Wtedy jest szansa, że facet zobaczył co stracił - fajną babkę, która ma wiele innych opcji, której jej świt się na nim nie kończy a nie królową dramatów. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
ale ja go prosilam o spotkanie w sobote i nie wiem co teraz zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś zraniona do zraniona
Teraz wiesz, że to błąd. Na przyszłość nie poświęcaj wszystkiego dla faceta, którego ledwo co znasz. Straciłaś dużo ale z własnej woli. I nie mścij się. To jedynie co najwyżej sprawi, że facet dojdzie do wniosku "dobrze, że nie mam już do czynienia z tą wariatką". Skąd ciągle piszę o tym co pomyśli? Mam 3 braci, którzy wyjaśnili mi moje błędy, a też nie raz opowiadają o dziewczynach z którymi się spotykali/ -ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie wierzę, ze
daj mu spokój , bo pzreciez tobie nie zalezy na NIM tylko na tym, ze z KIMŚ BYĆ - pzreczytaj swoje posty od poczaku z 4 razy tak napisałas :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
kurcze teraz wiem ze glupio zrobilam, ze mu napisalam ze jest mi okropnie przykro, ze mnie zranil i chce jeszcze o tym pogadac i sie spotkac :( to przez to ze bylam pewna jego uczuc... myslalam, ze sie spotkamy i moze znowu cos zaiskrzy... Teraz wiem ze bylam naiwna. trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś zraniona do zraniona
A umówieni jesteście? Jeśli tak to napisałabym (ja, nie mówię że Ty masz tak zrobić, to mój punkt widzenia): "hej. Sobota już nieaktualna. Wszystkiego dobrego. Powodzenia! :)" Dajesz w ten sposób do zrozumienia, że przyjęłaś do wiadomości i żyjesz dalej, masz gdzieś jego powody, sprawa zakończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
wiem, :P a powiedz czego nie powinnam robic? co twoi bracia jeszcze mowili? tak na przyszlosc chcialabym wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona_przez niego
co do tej soboty to on pewnie i tak sie nie odezwie... wiec bedzie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsza24
mówisz że przespałas sie z nim bo mu zależało więc wynika z tego że bedziesz z tym facetem który cie chce i zależy a co jeśli on ci nie będzie pasować ? bedziesz z nim bo on tego chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×