Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jfvfvifjvf

Moje dziecko u dziadków doskonale się bawi...

Polecane posty

Gość jfvfvifjvf

...na wsi. Dziadek kupił dmuchany basen, napełnił wodą i dzieciak sie cały Boży dzień chlupie w wodzie. Babcia serwuję galaretkę z truskawkami i czereśniami z własnego ogrodu. Żyć nie umierać :D Dziecko przez telefon powiedziało mi, ze nie wraca i zostaję z dziadkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laloooonia
Hehe :) a w jakim jest wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka 27&
Mój syn (3 lata) też tak ma :) Czasem aż się zastanawiam, czy ja jestem taka nudną mamą czy czy to dziadkowie są tak kreatywni, że moje dziecko az "się trzesie" jak do nich jedzie na działkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) za rok chyba też wyślę w końcu do dziadków - może nie zepsują, a my odpoczniemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyślę do babci chyba już w tym - mojej mamie przepadła wycieczka ze Sky Club i stwierdziła że pojedzie nad morze i zabierze wnuczka - a ponieważ uwielbiają się wzajemnie nie mam nic przeciwko....W. juz kombinuje jak to wykorzystamy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfvfvifjvf
Moje też ma 3 lata :) Bardzo sie cieszę że córce tak odpowiada czas spędzony u dziadków choć obawiałam się, że po kilku godzinach będzie chciała do nas. Ale będzie numer jak zechce nocować u dziadków :) Chyba ja bardziej przeżywam to rozstanie niż moje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha ;@
moje dziecko to samo ,tyle ze nie musi do dziadkow wyjezdzac bo razem mieszkamy i powiem szczerze ze troche mnie to martwi.....ale wiadomo praca ,po pracy w domu, ogrodzie tez trzeba cos zrobic i niestety zawsze gdzies tam jest to osztem czasu ktory moznaby spedzic z dzieckiem ,a dziadkowie maja go fulll...wazne zeby tylko nie wykorzystywali tego faktu i inenastawiali przeciw rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×