Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juan Carlos de Milores

Ulubione pozycje seksualne...

Polecane posty

A wiec? Jakie sa dla was najlepsze pozycje do najszybszego orgazmu, do dlugiego seksu... ITP... A wiec piszcie,podzielcie sie, a moze ktos to wykorzysta i wyjdzie na tym pozytywnie:p Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do najszybszego orgazmu doprowadza mnie pozycja bo bozemu lunb na jezdzca. Po bozemu, wkladam poduszke pod tylek, w ten sposob partner podczas ruchow pociera moja lechtaczke ;) Natomiast na jezdzca to juz tylko jak wole akurat dominowac, ale nie skacze tylko przesuwam sie w przod i tyl......a wtedy to juz jestem tak podniecona ze zaraz jest po mnie ;) Lubie tez od tylu na lezaco ze zlaczonymi nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfacetem
bozenka ty chyba juz sie podnieciłaś bo piszesz piąte przez dziesiąte ... heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samara_906t
Ja jak na razie dochodzę tylko w pozycji na jezdzca, która wygląda mniej więcej tak jak to koleżanka wyżej opisała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samara_906t
Jeszcze bardzo przyjemnie jest wtedy gdy leżę na plecach, facet na mnie i ja swoje nogi zarzucam jemu na ramiona. ;) Tylko szybko się można zmęczyć w takiej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka23
a la uwielbiam minetkę, zawsze tak zaczynam bo najpierw lubię dojść pobudzana językiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×