Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samiczka

twój fetysz to...?

Polecane posty

Gość I am the stig
Nogi aż po błyskające pod sukienką majtki, strasznie mnie to kręci, moje robią sięwtedy śliskie... samiczka27, w jakim sensie ta sperma jest fetyszem dla Ciebie? Chyba nie wysysasz znalezionych prezerwatyw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Nie wiem czy to można nazwać fetyszem ale od zawsze kręcą mnie kobiece majteczki... Tyle że nie chodzi tu o wejście w posiadanie takowych nie wiadomo skąd i nie wiadomo od kogo. Zawsze zwracam uwagę na to jakie majtki ma na sobie partnerka z którą przyszło mi uprawiać sex. Czasami zdarzało się że ku memu (miłemu :-)) zaskoczeniu, kobiety zostawiały po naszej wspólnie spędzonej nocy swoje majteczki u mnie a to w pościeli a to pod łóżkiem itd. Oczywiście wiedzy one o tym że ta cześć kobiecej bielizny w szczególności zwraca moja uwagę ale nigdy o takie ,,prezenty,, nie prosiłem. Pewnego razu poznawszy pewną dziewczynę na czacie. W trakcie naszej znajomości, zanim jeszcze mieliśmy możliwość spotkać się osobiście dostałem od niej kopertę na urodziny a w niej były jej majteczki :) Chcąc sprawdzić czy faktycznie jest to mój fetysz, szukałem info na ten temat w internecie. Gdy czytałem o ludziach którzy są wstanie kupować używane majtki na internecie w różnym stopniu zabrudzenia wszelakimi fekaliami to stwierdziłem że ja do nich nie należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
zarost na twarzy i na klacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I am the stig -Uwielbiam jak facet tryska sperma na moje cialo, do ust :D uwielbiam to! :) Podobno w chinach sa\byly automaty gdzie mozna kupic uzywane majtki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia..27
Dobre perfumy, szeroka klata, to jak facet prowadzi samochód - dla mnie to niezwykle sexy, lubię facetów w garniturach, i mundurach... Mój jeden ex był żołnierzem zawodowym i czasami jak wracał z pracy, to nie zdejmował munduru, tylko rozpinał rozporek i... Mmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - mój jak byl we wojsku to przyjezdzal w mundurze na przepustki oooo dzialo się wtedy! Nie pozwalalam mu się rozebrac, podniecajace to było baaardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia..27
Jak byłam młodsza to śmiałam się z powiedzenia "za mundurem panny sznurem", ale gdy dorosłam to zobaczyłam że coś w tym jest. Zawsze chętnie obejrzę się za jakimś przystojnym policjantem, żołnierzem itd.. Aha, bardzo podniecają mnie jeszcze faceci z brygady antyterrorystycznej. Nigdy żadnego na żywo nie widziałam, ale gdy widze ich w TV - kominiarki na twarzach, czarne mundury, broń i ciężkie buty, to aż zaciskam nogi. W ogóle podniecają mnie faceci z zasłoniętą twarzą. Dla przykładu taki.. Batman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - mój jak byl we wojsku to przyjezdzal w mundurze na przepustki oooo dzialo się wtedy! Nie pozwalalam mu się rozebrac, podniecajace to było baaardzo :D Edit. Jak wchodzil do domu to od razu byl sex :D zdjal tylko szelki, rozsunal rozporek i jaaazda!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też się zdarza zasnąć
MOIM FETYSZEM JEST TO,KIEDY KLĘKAM PRZED MĘZEM A ON TRYSKA MI NA BUZIĘ CIEPŁĄ,GĘSTĄ SPERMĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiczka27 a na nodze twojej ponczoszka czarne po niej splywa sperma co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×