Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość metrykaurodzenianieznana

Utrzymanie figury dla faceta - co mam zrobić?

Polecane posty

Gość renopiano
Zacznij w koncu zdrowo jesc, a schudniesz bez wysilku. I twoj taktowny facet na pewno to doceni. Nadwaga nie jest zdrowa. I latem niewygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet spod Taa to wy już idźcie. I lepiej potrenujcie zamiast rozmawiać, bo rozmowy z tobą źle wpływają na szerokość jej tyłka:D Grube jest piękne, co tu się spierać. Zamów pizzę i zrób jej prezentację dzieł Rubensa. I trzymaj ją z daleka od forum. Ktoś tutaj może jej powiedzieć prawdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi autorki i jej partnera
perła z lamusa Sedno sprawy Lepiej niech utwierdza ją w przekonaniu,że grube jest piękne i zdrowe:/Niszczy swojej kobiecie zycie w ten sposób. Jak można prosić swoją partnerkę by o siebie nie dbała? Tak może zrobić tylko: -osoba która uwielbia wieloryby ponad wszystko i nic innego nie ma znaczenia - chce mieć kobietę tylko dla siebie i pewność że żaden inny jej nie zechce jak się tak zapuści NAzywanie kobiet BABAMi tylko dlatego,że jako kobiety wiedzą jak o siebie zadbać i zdrowo wyglądać jest co najmniej dziwne. Idzcie gadajcie - niedługo tylko to wam pozostanie jak upasiesz dziewczynę do takich rozmiarów że się ruszyć nie bedzie mogła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi autorki i jej partnera
I to nie kobiety niszczą inne kobiety Jesli napiasała na tym forum to sama widzi,że coś jest nie halo. Skoro widac że ma nadwagę to znaczy,że sytuacja najlepiej nie wygląda. Ale dalej utwierdzajcie się w przkonaniu że wszystko jest ok:/ Dziwni jesteście:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejska lala fsd
przykro mi ale kazdy facet wybierze ta ktora wazy 60 kg niz ta co ma 80 kg.. twoj facet po prostu ciebie kocha i nie chce sprawic przykrosci, gdyby naprawde lubil grube, to by sie z toba nie umawial, nie sadzisz? zrob to dla siebie, schudnij a poczujesz sie lepiej, seksowniej :) tak w ogole to wzielas pod uwage, ze moze z powodu tego dzikiego zainteresowania co mialas gdy wazylas 60 kg, twoj facet nie chce zebys schudla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
Jeśli partner autorki by ją kochał to nie wymagałby od niej by wyglądała jak "wieloryb". nawet jeśli lubi puszyste kobietki. To nie jest zdrowe i prędzej czy później pojawią się skutki. No ale jeśli łatwiej mu utwierdzać partnerkę w przekonaniu,że gruba jest piękna i taka mu się podoba to ok. Będzie miał partnerkę która mu się podoba i się niszczy. Współczuję partnera zatem. Mój o moje zdrowie dba bardziej niż o własne upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsxhskhhx23
taa jasne- masz 30 kilo nadwagi, ale jesteś super zdrowa i wysportowana bardziej niż chude 16stki.. w te upały też pewnie jesteś rześka i wypoczęta.. jak podobasz się sobie i chłopakowi, to gratulacje, ale nigdy nie uzyskasz aprobaty od wszystkich, bo w oczach ogółu nadwaga nie jest niczym atrakcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimairama
To prowokacja. Żadna kobieta o nadwadze takiej jak autorka nie chce być gruba. I chciałaby schudnąć. Żaden normalny, przystojny facet nie pragnie takiego spaślaka. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×