Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CastonggLoprealll

Czy da się być na diecie i schudnąć gotując tez dla reszty rodzinki ??????????

Polecane posty

Gość CastonggLoprealll

Bardzo chcę zrobić sobie post... o wodzie... ale mam dziecko które musi zdrowo się odzywiać... dziecku mogę gotować,ale nigdy nie mozna przewidzieć ile dziecko zje... i czy w ogóle zje to co zrobię.Nie będzie komu dojadac po dziecku bo nie ma kto,nie mamy też psa ;). Jak to ogarnąc? Nagotować co mozna na zapas i pomrozić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
ale o jakiej ty diecie mowisz? calkowitej glodowce? chodzi ci o schudniecie, czy oczyszczenie organizmu? i co dokladnie z tym dizeckiem? ze nie masz kontroli nad tym, co zje? zagadkowe to wszystko .... na glodowce wyczerpiesz organizm. zdrowiej jest chudnac spalajac tluszcz, a to jest na glodowce prawie niemozliwe, bo glod zwalnia metabolizm na wszystkich szczeblach. zbedny tluszcz z organizmu bedzie zuwywany dopiero po jakims czasie, gdy bardzo nadwerezysz zdrowie ciala i mozgu .... takze lepiej jesc, byc zdrowym i wesoly, tylko jesc zdrowow, oczywiscie! wtedy bedziesz miala duzo energi na spalanie tluszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiy7u6h5gt4f3rd
Hej,chciała bym głodówkę :) czuję taka potrzebę,już kiedys robiłam i świetnie się na niej cuzłaM.Co do dziecka to jestem samotną mamą i nie ma takiej opcji,że to czego dziecko nie doje bądz nie zje na dany posiłek żebym mogła sama dojeśc jesli będe na głodówce :(.Właśnie o to mi chodzi,co zrobić z odpadkami,,niedojedzonym po dziecku,, czasami małe zjada wszystko na posiłek czasami parę kęsów. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×