Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sallycan

Cyganie - z czego sie utrzymuja??

Polecane posty

Gość sallycan

obok mnie w kamienicy mieszkaja cyganie, pewnie z pare rodzin. Codziennie widze mlodych facetow, ktorzy chodza dwojkami i ciagle nawijaja przez telefon. Dzisiaj mialam wolne i praktycznie od rana stali pod moimi oknami i gadali. Kobiet w ogole nie widuje, tylko tych pieprzonych cyganow. Gdzie oni pracuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallycan
zapomnialam dodac, ze przed kamienica stoi mercedes, na pewno z 10letni ale mercedes. Jak czasami ktos do nich przyjezdza, to oczywiscie tez mercedesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszne trójkąciki
kobiet i dzieci wysyłaja na żebry a sami ciule leza do góry fajami nienawidze tego narodu mnie taka jedna wrózka cyganka tak zakreciła,ze nawet nie wiem kiedy zdjeła mi z szyi złoty łańcuszek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afjihf
moj znajomy ma dziecko z cyganka-prostytutka..to byla short story, walczy teraz o to dziecko..niewazne ona i wszystkie jej siostryi inne krewne byly prostytutkami, alfonsami sa bracia, ojcowie itd.. raz musial czekac na te kobiete w przedpokoju i w tym czasie probowala go uwiesc jej 12 siostra..(oczywiscie, od dluzszego czasu " zawodzie" no i zebrza na potege...dlatego maja tyle tych dzieci-lepiej sie z nimi zebrze..zasilki zbiera itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afjihf
aktywna w zawodzie-mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika0_00_0
Kradzieże, wróżenie, handel kradzionymi i legalnymi rzeczami, żebranie. Głównie to robią kobiety, bo mężczyźni w tej nacji to jakoś mają chyba dwie lewe do robienia czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgmrkv
może i tak jest,ale mnie ostatnio cyganka poprosiła o kupienie makaronu ,a nie o kasę...szczerze mówiąc zdziwiło mnie to, kupiłam jej to jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się zastanawiałam
u mnie w dzielnicy jest tego masa. Zebrzą strasznie, chodza po domach. Pare razy jak pracowalam w sklepie zlapano ich na kradzieży... no masakra z nimi... i też zauwazyłam , ze maja fajne auta i na brak kasy też nie narzekaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_małopolanka
swego czasu w Holandii nie przyznawałam się że jestem Polką by liścia nie dostać tam Polaków nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja pomoc z mopsu
kradną zebrzą i nienawidzą polaków , u mnie glownie maja z mopsu oczywiscie pod który zapieralaja merolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dwie romskie rodziny i jedni mają duży komis samochodowy a drudzy butik z włoską galanterią skórzaną. Nie są biedni, ale też nie aż tak bogaci tyle że mają taki wyzywający styl ubierania że cale złoto noszą przy sobie i te kolory takie oczojebne :p a tak to spoko są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie piszecie tak jakby tylko Cyganie byli tacy lecz pamiętajcie że tak samo jak u Cyganów tak samo u Polaków czy innych są ludzie i ludziska nie brać każdego do jednego wora. Niestety prawdę trzeba powiedzieć u Cyganów nie słyszy się że gwalaca dzieci czy kobiety a u nas Polaków bardzo często. Także dajcie se spokuj z takimi wypowiedziami o cyganach ja sam mam Cyganów sosiadow i pracują tak samo jak każdy. Także pamiętajcie nie brać każdego do jednego wora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam o cyganach mieszających bigos głową, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to prawda, a kapusniak mieszaja noga, pierogi ruskie dupa a barszcz ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary cygan
sram wam do ryja a wy to jecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tu was zaskocze znam cygana który jest lekarzem jeździ nówką mercem z salonu i powodzi mu się świetnie mało tego dla niego sąsiedzi są złotem nie podpierdala jak zwykły śmieć polaczek bo sąsiad wybudował sobie drewutnię, nie patrzy żeby coś ukraść ale daje ubogim, oczywiście jak cygan rządzi się swoimi prawami jak ktoś coś ,to pałą po łbie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×