Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flattie

TOTALNY BRAK BIUSTU, PŁASKA KLATA

Polecane posty

Gość Ja84
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spektator
A ja kibicuję Tobie, flattie, trzymając mocno za Ciebie kciuki! I, proszę, nie przejmuj się takimi wypowiedziami, jak te autorstwa "ciasteczkowej_mi"... Naprawdę nie warto! Pozdrawiam Cię serdecznie! Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddaa
do autorki Kochana ja mam 26 lat i rozmiar biustu też nie zachwyca :/ jesteś zapewne gruszką jak ja, tyłeczek, bioderka a na górze suche żebra i zero biustu.. :) ja wyleczyłam się z kompleksów dawno temu ;) wiesz dlaczego? bo znalazłam w sobie bardzo fajne rzeczy, np. płaski brzuszek,długie nogi(182 cm mam) odpowiedni strój, wąskie spódnice, szpileczki i powiem ci, że w wakacje to muszę 10 razy przemyśleć, czy się nie przebrać, bo faceci nie mogą ode mnie oderwać wzroku ! a płaściutka jestem uwierz.. Moja droga, nie przejmuj się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli facetowi zależy, to na takie rzeczy nie patrzy. Chociaż... w sumie to nie oszukujmy się, patrzy, ale to nie musi być dla niego priorytetem. NIKT NIE JEST DOSKONAŁY!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero biustu moze byc powodem - STRES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupuru
Jestem płaska, ale zgrabna, ładna z twarzy. Mam poukładane w głowie i adoratorów mi naprawdę nie brakuje. Po zobaczeniu moich piersi wcale nie malało ich zainteresowanie mną. Często było tak, że to ja nie chciałam kontynuować znajomości.. a oni nie się ubiegali o moje względy.. Może to was pocieszy:)) No tak obecnie mam męża, zdążyłam zauważyć, że wszystko siedzi u nas w głowie.. Jeśli zaakceptujesz i spodobają ci się twoje piersi , to staniesz się również atrakcyjniejsza dla partnera. Pomyśl o Keira Knightly, jest publiczną osobą, uważaną za piękną i seksowną kobietę. Czy to chodzi o piersi? NIE! bo ich nie ma:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
to prawda - człowiek czesto jest postrzegany tak jak sam siebie widzi - jak coś mu przeszkadza i jest to widoczne to i inni zauważają to , a jak jemu to nie przeszkadza to oni przestają na to zwracać uwagę, zazwyczaj tak jest, wiem że to łatwo się tak mówi, ale pomyśl o tym :) i napisz coś po 2 latach bo jestem ciekawy jak ci teraz idzie :) przeczytałem wszystkie posty :) fajny temat założyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej flattie i wszystkie dziewczyny z małymi cycuszkami ja takie uwielbiam sa przeliczne male zawsze jest piękne i dodam ze te malutkie teraz cycuszki zawsze będą sterczące a te duże co teraz sie nimi laski obnoszą zwisną im do pasa całuje wsze dziewczyny i wasze malutkie cycuszki cetnie je popieszczę,,,,,,,,,,,,,, jest jakaś co ma na to ochot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj powiec mi chorujesz na cos wogule ci nawet ie wyrosly nic prosze o fote na mejla sprubuje ci pomuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś odgrzebał stary temat, ale ja się dołączam - mam słabość do bardzo małych piersi u dojrzałych kobiet. uważam że są podniecające, i nie jestem w tym sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klega ma troche racji male jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaa123
Chciałam się właśnie zabrać do pisania, co ja przeżywałam, ale widzę, że temat jest już stary :) drodzy koledzy, co odświeżyliście ten temat, jest zasadnicza różnica, jeśli chodzi o małe piersi, a brak piersi (czyt. rozmiar SS - same sutki) :) otóż ja też jestem z tych, których natura nie obdarzyła za wielkim biustem. Mam je mikroskopijne. Nigdy nie chodzę bez stanika pod bluzką, bo wyglądam jak chłopiec :P a zatem, co myślicie o takich piersiach ? Bo wiem, że małe są fajne. Sama bym chciała takie mieć. Ale tu jest mowa o całkowitym braku piersi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zapraszam kolezanke na mojego mejla fatyga1976@wp.pl ja moge pomuc znam sie troszke na tym opowisz mi co jest na poczte zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaa123
A ja chętnie tu o tym popiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam kolezanke opowiec mi wszystko o nich jakie sa czy choc troche wyrosly moze wymiar podasz najlepiej jak bym fotke dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem skąd taki nacisk na wielkość piersi. ważne jest że kobieta chce sie zabawiać z facetem codziennie - co mi z laski z biustem C i większym którą mam raz na miesiąc bo boli głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaloryferr
flattie jak widzisz jest pełno miłośników malutkich piersi. Musisz tylko trafić na tego odpowiedniego. Mnie osobiście cycki zwisają (tzn nie przywiązuję do nich większej uwagi) :D Największe skarby znajdują się w dolnych rejonach na południe od pępka ;-) Głowa do góry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_222
Aaaaaa123 - piersi z pierwszego zdjęcia są śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaa123
Serio ? Nie wierzę, że któremuś mężczyźnie się one podobają :) przecież prawie wcale ich nie ma. Co Ci się w nich podoba on_222 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_222
są po prostu śliczne. nie umiem tego opisać - uwielbiam takie małe. a Ty masz takie? ile masz lat w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nr9
Aaaaaa123 nie tylko piersi są ważne :) np. dla mnie tyłek jest ważniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaa123
No mam podobne :P mam 21 lat. Właśnie tyłkiem nadrabiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nr9
to pokaż swój tyłek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaa123
Nie ma mowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nr9
dlaczego? :D może być ubrany w legginsy lub rurki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_222
Aaaaaa123 - powiem tak, piersi takie jak na zdjęciu ma moja koleżanka z którą czasami "rozmawiam" na skype, jestem pod wrażeniem za każdym razem jak je odkrywa :) i nie ma potrzeby żeby nadrabiała tyłkiem, bo same piersi działają na mnie jak magnes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaa123
gość z nr9 dlaczego ? :D bo nie będę świeciła tyłkiem na kafe :D nawet ubranym :D on_222 ile masz lat ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nr9
Aaaaaa123 zawsze możesz na moim mailu nim poświecić, co Ty na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_222
niestety mam sporo lat :P 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×