Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kuchennkkaa

ile kosztuje tani :-) remont kuchni?

Polecane posty

Gość kuchennkkaa
Dzięki za lnki i informacje. Spróbuję też w LM się rozejrzeć, bo mam pod nosem, ale nie brałam ich pod uwagę, bo - jak już pisalam - mam wąską kuchnię i zależy mi na sensownym rozplanowaniu i rozmieszczeniu mebli. Pogadam tez z tym dawnym stolarzem, bo jednak decydującą będzie dla mnie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupowałam meble w Castorami
ja kupowałam meble w Castoramie fajne , zmywarkę wstawioną mam , i na to położony jeden łączny blat, a glazurę w Praktikerze po 14 złotych z metra bardzo ładną, jest w czym wybierać , ceny nie pamiętam za kuchnie bo ja robiłam całe mieszkanie ale za kuchnie ( glazura , terakota, składanie mebli, instalacja sprzętu , malowanie sufitu), łazienkę ( glazura, terakota, biały montaż, malowanie sufitu ), malowanie ścian i sufitów w dwóch pokojach, ter aktora na balkonie , plus takie tam drobne złożenie stołu i krzeseł do kuchni, zamontowanie oświetlenia wszędzie, zamontowanie karniszy, złożenie stolika do kuchni zapłaciłam łacznie 8000 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupowałam meble w Castorami
położenie metra glazury Gdańsk kosztowało mnie 48 złotych z metra , plus osobno za fugowanie z metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remont skonczyliśmy
Szyba to po prostu w jednym kawałku szkło, które od spodu jest pomalowane na dany kolor farbą (my mamy jasnoszarą). Oni to jakoś u szklarza zamawiają, ładnie wygląda i chroni ścianę przed zachlapaniem, wys. temperaturą przy kuchence itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remontowałem 2 lata temu
ja kupowałam meble w Castorami -> strasznie przepłaciłaś, u rodziców pod waw płaciłem 25 za metr kw 2 lata temu i to było za płytki 10x10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupowałam meble w Castorami
To i tak tanio niektórzy chcieli 60 złotych. Wiem, że drogo w Warszawie mieszkają mi rodzice i znam ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupowałam meble w Castorami
Pierwszy który miał robić i zrezygnował krzyknął sobie 65 i z łaską zszedł na 60, 48 które placiłam to i tak tani cud tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję remont, i to nie małej kuchni, chcę zrobić wszystko od podstaw... Pewnie z 15tys przy oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajataja
W casto, tak jak w Leroy, montujesz sama, ale to jest banalne zadanie. No ja kupiłam mieszkanie, kapitalny remont, meble do dużego pokoju 3,5 tys, wiadomo, firma musi być, ale w kuchni częściej się zmienia, a te z Leroy są dość porządne, nie są jakieś cienkie. A mam taka kuchnie,że tez niby musiałam na wymiar, ale kupiłam zestaw, dokupiłam dwie szafki, pomieszałam, poprzestawiałam i jest co do centymetra :) i niech ktoś mi powie, że nie na wymiar :D sama wymierzyłam :D kafle kładł mój tata, więc i ten koszt odchodzi. A można znaleźć swietne produkty, kafle etc. w wyprzedażach, jak ktoś potrafi, to zrobi za niewielkie pieniądze. A kuchnia na wymiar min. 7-8 tys. u nas. Bez sensu. Lepiej pomieszać w zakresie zestawu i dokupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandaibandda
a ile może kosztowac dobre agd do kuchni? I jakie teraz Agd do kuchni się kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietka2987
A może zamiast płytek na ścianie coś tańszego i efektownego? Np http://demur.pl/fototapety/do-kuchni. Płytki wyjdą drożej, a np ładna fototapeta potrafi powiększyć kuchnię i ożywić wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huratska
I dotyczy to każdego elementu - warto kupować po promocjach, obserwować ceny. Akurat w sieci zdecydowaną większość rzeczy można kupić za mniejsze pieniądze. Wystarczy tylko systematycznie obserwować oferty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anor
A moim zdaniem nie wszystko opłaca się kupować w "okazyjnej cenie". Patrząc tylko na cenę możemy sie bardzo przejechać. Najlepszym na to przykładem jest zakup podłogi. Wybierając to co tańsze nie znaczy że wybieramy to co lepsze. Taine podłogi bardzo szybko się psują co wiąże się z ich wymianą i kolejnymi kosztami. Dlatego najlepiej zainwestować w solidną, naturalną drewnianą podłogę. W tej kwestii moim faworytem jest Barlinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Właśnie zakończyłam remont kuchni. Pomieszczenie 25m2 od sufitu do podłogi+meble+cały sprzęt agd. Wyszło 23 tysiące złotych. Staraliśmy się by było w miarę niedrogo ale porządnie. Meble wyceniali nam w 4 salonach. Warto poszukać, bo ceny takich samych mebli są naprawdę różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AllinAll
To taka dość rozsądna cena. Wszystko zależy od tego jakich materiałów się używa i czego się oczekuje. Tak czy siak zgadzam się, że robienie najtańszego wykończenia typu linoleum zamiast porządnej podłogi jest bez sensu bo zaraz będzie trzeba robić od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakość użytych materiałów ma kluczowe znaczenie dla wykończenia naszego wnętrza. Dlatego warto szukać okazji, nie zawsze trzeba kupować najdroższy produkt, żeby być z niego zadowolonym. Są elementy, na które warto przeznaczyć więcej pieniędzy, jak np. podłoga, meble z dobrej płyty z solidnymi okuciami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daszek
"Tani" to pojęcie bardzo względne, wszystko zależy od wymagań, od kuchni, od tego, co trzeba zrobić. Moja kuchnia prosi się już o remont, kiedy kupowałam mieszkanie, nic z nią nie zrobiłam, poza odmalowaniem. Na 3/4 wysokości ściany niby mam płytki i chociaż chciałabym je zmienić, to póki co nie mam na to funduszy. Ale, żeby coś zmienić, niewielkim kosztem, kupiłam sobie matę magnetyczną na lodówkę http://oklejaj.pl/product-pol-1306-Mata-na-lodowke-Papryczki-chilli-0216.html dokładnie taką:) Już kiedyś podobały mi się takie wzory na lodówkach, ale byłam pewna, że są tylko takie, które się nakleja, a nic tego typu nie chciałam. Mata jest idealna dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita karczyk
Kuchnia jest kosztowna, staraj się szukać wyposażenia rozsądnie. Porównaj sobie np. ceny baterii tutaj - http://e-inclusive.pl/ z cenami na mieście. Różnice są naprawdę duże, nawet po 50%. I co? Warto szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemikuła
Ja jak zabierałam się za kuchnię to wiedziałam, że nie będzie to tania sprawa bo chciałam mieć kuchnię wykonaną porządnie, meble na wymiar, dobry sprzęt itd. Ale już po wszystkim szczerze mówiąc nie żałuję żadnej wydanej złotówki, bo kuchnia wygląda genialnie. Ja robiłam remont z firmą Styl Dom Mix z Warszawy http://www.meble-do-kuchni.net/ Więc jeśli komuś zależy na jakości to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej opłaca się kupować wszystko przez internet. ja jak robiłam remont łazienki do kupowałam wszystko przez neta na http://lazienkaplus.pl i to się dużo bardziej opłacało niż jakbym miała kupować normalnie w markecie. no i miałam dostawę pod drzwi bez żadnych zbędnych kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniapatyk
To zależy jak i gdzie kupujesz. My cały zestaw kupowaliśmy przez internet, przy czym były to meble na wymiar, 3 tysiące kosztował cały zestaw. Kto powiedział że meble na wymiar muszą kosztować jakoś wyjątkowo dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkono
Rozumiesz co piszesz? W jaki sposób chcesz zamówić meble na wymiar przez internet? Gościu wyjście z kompa i zrobi pomiar waszego pomieszczenia? Litości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniapatyk
Wiem co mówię, choćby kuchnie.pl, ale jest też centrum meble.pl Nadal twierdzisz, że nie można zamawiać mebli na wymiar przez internet? Można, nawet cały zestaw, również przy mało wymiarowej kuchni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszkalik
Co wydziwiacie? Przecież opcja zamawiania mebli z netu jest w Polsce ze 2 lata, to żadna nowość. Jedyne co można na ten temat powiedzieć to fakt, że jakość tych usług bardzo intensywnie się rozwija. Dopiero teraz faktycznie z netu można zamawiać porządne meble na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mariusz - to ty piszesz bzdury. Kuchnie.pl są dostępne w Polsce max kilka tygodni, może miesięcy. To raczej nowość. Ale przyznaję - wcześniej mieliśmy w Polsce sklepy internetowe gdzie można było zamówić meble na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo wcześniej działało http://www.centrum.meble.pl/ Nie wiem czym się podniecacie - meble na wymiar przez internet można w tym kraju kupić od bardzo dawna. To nie jest żadna rewolucja. Poważnie nie kupowaliście mebli z sieci? Przecież tak jest bez porównania taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaton
Kilka lat i połowa sprzedaży będzie szła przez internet - tak jak z ciuchami, obuwiem. W tych tematach też wszyscy mówili, że jak to kupować przez internet... A teraz każda zamawia z sieci bo taniej... I tak już będzie - póki jakość będzie utrzymywana, ludzie będą zamawiali z netu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia
Remont kuchni zależy od tego ile się chce wydać. Meble gotowe są wyraźnie tańsze od mebli na wymiar. Realny cennik można znaleźć na stronie http://www.stokan.pl. Można samemu wykonać remont i meble ale to już zupełnie inna historia. Jeśli chce się zamówić firmę to trzeba liczyć się z większymi kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia
Nie rozumiem jak można zamówić remont kuchni przez internet. To nie zakup telewizora czy komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na gruponie remont kuchni za 50tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×