Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama i już

Stringi - kąpielówki dla syna

Polecane posty

Gość Mama i już

Szukając kąpielówek dla syna (11 lat), przypadkiem natknęłam się na te z ebay.com, http://www.ebay.com/itm/Boys-Thong-Swim-Bikini-Red-and-White-Size-10-/250755611673?pt=US_Boys_Clothing&hash=item3a6232fc19 i tak mnie to nakręciło, że je synowi kupiłam. Ale teraz się zastanawiam, gdzie mogę z nim w tych majtkach się pokazac. Są poprostu zajefajne. i bardzo urocze. Chyba u nas w kraju, to niemożliwe, ale jak macie propozycje to dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
są tak piękne i urocze, że sama w nich popylam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (nie)modna
a Twój syn w ogóle wyraził chęć wyjścia w tych majciorach, czy to Twój kaprys?;) bo chyba dziecka nie zmusisz, jeśli nie będzie chciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoool25
fajne te kąpielówki, ale jakiś rozmiar dla dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czop456
a potem taka mamuska sie dziwi skąd u dziecka zaburzenia osobowosci w dorosłym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH drug666 JWWD! sBIG
Aż się się podnieciłem! Zaraz się spuszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
roxy foxy,- a gdzie kupiles te kąpielówki? mają małe rozmiary? A co do (nie)modnej, to synowi się też spodobały. Za tydzien wybieramy sie na bałkany. ponoc, tam, jest okazja je załozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje kupilem w sklepie internetowym z USA. ale sporo za nie zaplacilem, lacznie z przesylka $50, ponad 150 zl. I sklep jakos wolno dzialal, w sumie od zakupu do otrzymania minal miesiac. Jesli za granice to nie ma problemu, na poludniu ludzie troche inaczej podchodza niz nad Baltykiem i nikt nie zwraca wiekszej uwagi co drugi ma na tylku. A tymbardziej ze to dzieciak i ma 11 lat. Ty tez w stringach, czy klasycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
Ja uwielbiam stringi. I zawsze na plaże zakłądam stringi. Jestem młodą matką hahaha. Miałam tylko lekkie wachania co do syna, ale jak je założył, to mi przeszło. Chciałam mu coś kupi na zmianę, więc poszukam w tym sklepie w ktorym ty kupiłeś. Też mi się wydaje, że na 11 letniego chłopca w stringach, nikt tam na południu spoglądał nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
Roxy Foxy. A czy możesz mi podac adres tego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ja nie podawałem sklepu w którym kupowałem swoje, napisałem tylko że jest z USA. A skoro młodemu pasuje i czuje sie dobrze, to po co bedziesz kupowac drugie na zmiane? Tam na poludniu naprawde nikt nie zwraca uwagi... Owszem, zdecydowana wiekszosc chodzi w bikini/bokserkach, ale faceci czy kobiety w stringach tez sie zdazaja. Ja te swoje wykorzystam dopiero za rok, jak z dziewczyna gdzies na poludnie pojedziemy (tez sobie kupila stringi kapielowe ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
Znalazłam ten sklep. Roxy Foxy masz dobry gust. A co można by tam jeszcze wybrac, tak zeby pasowalo na mojego 11latka, ale bylo tez troche z "pazurem"? masz jakąs podpowiedzz? wystarczy ze podasz nazwe to sobie to znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te moje to Gregg Homme Victory Swim Thong. Są w kolorze czerwonym, niebieskim i zielonym. Dokładne zdjęcia możesz zobaczyć tu: http://tinyurl.com/73e7uhj Ja swoje kupowałem w cityboyzfashions.com ale nie polecam - szlo b. dlugo. Od momentu wplacenia pieniedzy przez PayPal do otrzymania wiadomosci ze wyslano minely prawie 3 tygodnie i musialem kilka maili wyslac. Jedyny plus, ze przesylka w miare tania (30 zl). Jesli sie zdecydowalas na ten model to poszukaj w innych sklepach z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
Roxy foxy, ale oczywiscie ze podales sklep zreszta to niewazne. Na zmiane, bo mam zamiar wyjechac na jakies 3 miechy, a jak sobie je niechcąco zniszczy... albo zgubi? albo albo... pytam ciebie bo widze ze na tym forum jestes jedyny rozsadny facet, a ja to tylko samotna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj w google pod hasłem "men thongs swimwear" albo cos w tym stylu. Trafiłem kiedyś na fajny sklep, ale nie mogę go teraz znaleźć. Trafiłem np na coś takiego: http://www.mensuas.com/Swimwear-Men-Thong-s/84.htm i te wydają się całkiem fajne + mają wzór który do 11-latka pasuje: http://www.mensuas.com/Gregg-Homme-Tropic-Swim-Thong-p/101025.htm Oczywiście przed zakupem sprawdź rozmiar, bo amerykańska S-ka może czasami być jak nasza L-ka :P Ze stringami-kąpielówkami (szczególnie dla facetów) jest ten problem, że 90% z nich wygląda jak dla idiotów i nie da się w tym chodzić. Szczerze to te czerwone które podałaś na 11-latka pasują idealnie i jeśli chcesz jeszcze jakieś to mogłaś mu kupić drugą parę (widziałem że z tych samych są jeszcze czarne i białe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
Wow ale wybór, a ja myślałam, że nie ma w czym wybierac dla facetów. Co do http://www.mensuas.com/Gregg-Homme-Tropic-Swi m-Thong-p/101025.htm to wielkie dzięki jak je tylko zobaczyłam, to odrazu kupiłam, zobaczymy ile przyjdzie ale ten pierwszy link to też fajne rzeczy. Może i na plaże to niebardzo, ale na basen domowy, jak najbardziej. tylko zgłupiałam nie wiem co mu wybrac. Co do rozmiaru, to myślę, że on to tak na trzynastolatka wygląda, to może będzie pasowac. myślisz że to przegięcie jak mu taki prezent z tego pierwszego linka zasponsoruje? na domowy basen? tak dla checy. masz wspaniały gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
A może i masz racje, może nie będę szalec te czerwone z ebaya i te kolorowe które zaproponowaleś może wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam te swoje kupilem z zamiarem na plaze i nie zmienie zdania. Jesli jemu to nie przeszkadza to niech zaklada na plaze, watpie zeby ktos nawet to zauwazyl (chyba ze zapozna sie z jakimis dzieciakami na plazy, to wtedy ktorestam moze zapytac :P ). Chyba ze sam sie broni, ze takie wyciete to tylko do basenu a na plaze pelne - nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodzi kwestia ceny - ja za swoje zaplacilem $40, a ty za te czerwone z ebaya 15. Roznica duza i jesli mlody jakos nie przepada za takim krojem to nie ma po co wyrzucac pieniedzy w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
On polubił stringi, i nawet bez mojej wiedzy raz sobie w nich poszedł ze mną na zakupy. A dopiero potem powiedzial ze je mial na sobie. Troche mnie tym zdenerwowal, ale nic mu nie powiedzialam, za to on powiedzial, ze jak znajde jakies fajne to moge mu jeszcze jakies kupic. On sie wcale nie broni, tylko ja sie zastanawiam, czy te z tego linka, http://www.mensuas.com/Swimwear-Men-Thong-s/8 4.htm moge mu pozwolic na plaze zalozyc. Cena, to naprawdę nie problem, bo pieniążków w życiu akurat mi nie brakuje. Nie wiem tylko które mu wybrac. Tak jak pisałam, on raczej sie nie broni, to ja myslalam, że może lepiej te bardziej śmiałe to koło domu, a te mniej wyzywające, to na plaże. A jakie jest Twoje zdanie? Bardzo sobie je cenie. Koleżanka widziała syna w tych stringach i mówi, że nie mam sie co przejmowac, bo na tej plaży gdzie będziemy to sporo ludzi nawet nago się opala. ponoc na bałkanach, to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
ciagle nie moge zdecydowac a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafilem na ten sklep o ktory mi chodzilo, to jest link: http://tinyurl.com/6t7wwh7 Mozesz zobaczyc np te pierwsze niebieskie za 9,95 albo te 7 od końca (niebieskie, na murzynie) za 7,45. Moim zdaniem bez sensu kupować takiemu dzieciakowi wyzywającą bieliznę. Wybierz coś ładnego i prostego, tak żeby się nie wstydził i miał 2 pary o "równoważnej funkcjonalności" :) Ja osobiście wolę takie bardziej zabudowane (dlatego za te swoje wydalem az tyle, bo inne po prostu mi sie nie podobaly), a takie jak te ostatnie 2 pary (fioletowe i w paski, za 7,45) wygladaja okropnie. Uznaje ze striingi to takie mocno wyciete slipki, a nie kieszonka na sznurku. Dziewczynie tez wybralem takie z szerszymi paskami. Ale to tylko moje zdanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzyj te adresy, zastanow sie na spokojnie i wybierz co ci sie podoba. Moje zdanie raczej sie nie powinno liczyc, lepeij wez mlodego i sama zapytaj ktore mu najbardziej pasuja i wybierzcie cos razem. Jednakowoż "kieszonki na sznurku" nie polecam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
no to teraz mam problem bo młody sobie pooglądał na swoim laptopie i to są jego propozycje. Aż mi szczęka opadła http://www.kiniki.com/shop/product.php?xProd=1700&xSec=16 lub http://www.internationaljock.com/gregg-homme-pump-up-3-way-jock-black,31025.html i super strzał hahahaha powiedział że jak mu kupie te http://www.internationaljock.com/gregg-homme-forbidden-see-thru-3-way-jock-black,31030.html To bedzie mial srednia 5.0 w szkole. Kocham tego mojego swira, ale oczywiscie nie kupie mu tych ostatnich, bo co bys o mne pomyslał. Poprosze żeby sobie wybrał cos rozsądnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
Gonie modela do spania, ja też już padnięta. Zostaję jednak przy tych dwóch już kupionych, może jak podrośnie to coś mu dokupie jak zobacze że czuje sie w stringach jak ryba w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
Wielkie dzięki roxy foxy za wyważone podpowiedzi i normalne podejscie do sprawy !!! Jestes gośc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×