Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama i już

Stringi - kąpielówki dla syna

Polecane posty

Gość dsdsfdgfgh
trzeba miec we lbie nasrane, żeby z golą sraką wyjść na plażę, przecież stringi nic nie zakrywają, masz gołą srakę i chwalisz się ludziom czym srasz... a jeszcze baba po ciąży z plaską dupą w stringach maskara :O po ciąży dupsko obwisle jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsfdgfgh
czemu po prostu z golą dupą nie wyjdziesz??? przeciez wyjdzie na to samo. glupie sciersko, żal tego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja osobista opinia: Te pierwsze - kokardki na facecie wyglądają komicznie :D Poza tym białe, po zamoczeniu prawie na pewno zaczną prześwitywać. Te drugie - z przodu ok, ale to z tylu to udziwnienie jakies.. Te trzecie - bez komentarza... Prześwitujące, ze skóry... Jak do BDSM :P Poza tym te 2 ostatnie to majtki, a nie kąpielówki. Dzieciak chyba zaczął dorastać i dlatego mu się te stringi tak spodobały... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
Witaj Roxy foxy Młody przeczytał Twoją opinie i całkiem na serio się pyta czy mógłby więc założyc nr 2, i czy czarny czy biały, bo są dwa. Po 2. Zadzął mnie wypytywac co to jest to BDSM ja wiem, ale wytłumaczyc mu nie wiem jak. Po 3. strzelił focha, i mówi że już od roku zaczął dojrzewac. po4. Lubi stringi, bo są wygodne, sexi, i na spokojnie może się poopalac i lubia jak ludzi na niego patrzą, bo przecież nie jest brzydki hahahahah po 5. Wie że to nie kąpielówki po 6. Jest na tyle dojrzały, że pyta co sądzisz o tych 3, np. na po domu. http://www.internationaljock.com/gregg-homme-dungeon-thong-black,31021.html http://www.internationaljock.com/gregg-homme-weapon-twin-jock-blacksilver,68436.html http://www.internationaljock.com/gregg-homme-boytoy-luminous-jockbrief-black,68427.html Po 7. powtórz sobie co było w tym po 3. jajaja to tyle od niego. aha i pozdroienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honeybeeS.A.
Co to trzeba miec w glowie zeby syna 11letniego w stringi ubierac? A plaza moze byc nawet w koziejdupie.zwlaszcza teraz w dobie szerzacego sie pedofilstwa.ja bym dziecku tego nigdy nie zrobila. Dla mnie nie jest to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
Do Honey! Mój syn też lubi te stringi, więc skoro mu się podobają, to nie wiem w czym problem. Często chodzi po domu w nowych stringach. Nie widzę w tym nic zboczonego. mój syn jest ładnym chłopcem, i to normalne że zwraca na siebie uwagę. Czy to w stringach, czy w garniturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczenico jedna ty
ty mama i juz, chlopa nie masz ze syna chcesz w stringi wciskac???dla mnie jestes zboczona dupa i tyle, zajmij sie lepiej chlopami w swoim wieku a nie za syna sie bierzesz pedofilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honeybeeeee
nie bede wiecej tego komentowac. Robisz z syna pedala I tyle. Twoj syn ma 11 lat to moze I lubi. Dlaczego utworzylas ten topik wogole? Pytasz ludzi o zdanie. Bo stringi dla 11 latka to nie jest calkiem w porzadku. I Ty o tym wiesz jezeli wogole poruszasz ten temat. Jak chceesz zeby mial problemy z rowiesnikami jak ktos to odkryje to jest to tym bardziej nienormalne. Bedzie cierpial przez twoja glupote. dzieci beda mu dokuczac. Wszyscy tutaj wiemy ze beda.szkoda dzIecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
Ale sie napinacie a ja tylko z roxy foxy gadam i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i już
Młody się liczy z Twoim zdaniem i zostajemy ostatecznie przytych dwóch pierwszych już kupionych. Roxy Foxy dzieki za twoj czas i pogawedke jesli jestes zainteresowany kontaktem z nami, to daj znac. A co do reszty to wcale nie robie z syna peadała i ne ubieram go na pokaz, tylko staram sie zaakceptowac jego wybory. Wiec, jesli podobaja mu sie stringi to mu je kupuje a jesli bedzie chcial chodzic w sukience po domu, to tez mu pozwole. Ale poki co, to uwielbia garnitury i ma ich kilka. Wiec jest zwłykłym męskim małym człowiekiem. A stringi nie są tylko dla pedałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rece opadaja
sorry ale skoro piszesz ze twoj syn "Lubi stringi, bo są wygodne, sexi, i na spokojnie może się poopalac i lubi jak ludzi na niego patrzą, bo przecież nie jest brzydki hahahahah " to mozna sie zalamac...sexi???....przeciez on ma dopiero 11 lat! ...no rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś was sciemnia
Przecież od początku widac, że to prowokajca a wy się podniecacie, a ktoś się zalewa ze śmiechu. Same stringi dla chłopca 11 latka, to nie problem, bo wiele razy widziałam na plaży w Chorwacji chłopców w stringach i nikt tam ludzi od zboczonych nie wyzywał, bo nikt na nich uwagi nie zwracał. A tutaj to poprostu jawna prowokacja. Byc moze nawet policyjna. Ale się podniecacie majtki to majtki nawet jak stringi. Napisał to pewnie ktoś, kto nawet dziecka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×