Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joannnaa

Jaki blender kupić kielichowy czy ręczny ?

Polecane posty

Gość joannnaa

Mam malutkie dziecko zaraz zaczną się obiadki dla malucha a mój stary blender ręczny jest popsuty. Który z blenderów wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręczny tańszy i bardziej wygodny. Możesz od razu zmiksować w garnku, w którym gotowałaś. Mycie zajmuje tylko chwilę. Mam w domu ręczny blender i thermomix - z blendera korzystam dużo częściej. A poza tym zajmuje bardzo mało miejsca w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakiej cenie
mniej wiecej jest taki ręczny blender? tak przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannnaa
Ręczny 100-150 zł lepszej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja kupiłabym ręczny. Mam obydwa w domu i tego kubełkowego używałam może ze dwa razy... Nie spisuje się tak dobrze jak ten ręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukki
z tego samego powodu kuplam rok temu blender ręczny :) Firmy zupełnie "no name", znalazłam najtańszy jaki był na ceneo, taniej nawet niż w allegro, z przesłąniem wiem ze był poniżej 40 zł. Mam mikser kielichowy i blender kupiłam dodatkow dlatego wybrałam max najtańszy - chodzi bez zarzutu blisko rok, a na początku używałam prawie co dzień. Podsumowując - ręczny i do tego tani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś miałąm taki no name i mi padł po 3 msc, a często go też nie używałam, po podłączeniu cos tam się przepaliło. Teraz mi sie spodobały blendery Amiki, kupiłam siostrze na urodziny kielichowy, bo ona lubi sobie robić takie koktajle, sobie orzy okazji też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmina88
jeśli planujesz używać blendera tylko czasem, to faktycznie wystarczy ręczny, ale dla mnie, gdzie gotuję codziennie warto było zainwestować w blender kielichowy. Kupiłam ronic zyle led który radzi sobie nawet z lodem i z orzechami (możesz zrobić własne masło orzechowe), a nawet zagotować zupę (ma takie obroty, że jeśli chcesz doprowadza masę do wrzenia). Także wszystko zależy od potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes24
Wolę blendery kielichowe, chociaż u mnie to raczej kwestia przyzwyczajenia niż logicznej argumentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

ja jestem zakochana w Braunie i jego serii Multiquick. Aktualnie mam "9" 🙂 nada się do wszystkiego, koktajle, zupy, kremy, masło orzechowe, hummus, pesto, lody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold

Ja mam Camry. Kielichowy. Super sprawa. Jak się robi hummus? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajga

Wydaje mi się że ręczny w zupełności wystarczy, zajmuje o wiele mniej miejsca 🙂 popatrz sobie na stronie marki Teesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×