Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dadg

znów sie, objadłam

Polecane posty

Gość dadg

zjadłam paluszki 1/2 paczki. ciastka z czekolada 30 dag 3 kiełbaski pieczone, i kawa a miało być tak pięknie, dieta mniej jesc a tu prosze jak wyglada moje sniadanie ja chyba nigdy nie schudne . q zaczynam diete rano a koncze za godzine albo dwie , macie tez tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade!!! wpadki zdarzaja sie każdemu ja w sobote uwaliłam diete zjadłam pół małej pizyy i sunbites ;/ ale znów działam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werfghjkl
ja sie wczoraj objadłam na noc solidnie przeczyściłam i na wadze mniej nawet niz wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadg
jestem taka zła i po co mi to było? nie dość ze brzuch mam wielki to jeszcze sobie go hoduje do tej pory nic nie zjadłam ,ale to pewnie temu z eusnełam i dopiero wstałam przed chwila , ale głodu nie czuje od jutra jem sniadania pozywne moz ewtedy nie bede taka glupia i nie objem sie weglami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja zaczęłam zapisywać sobie co jem i póki co przez tydzień nie obżarłam się :) Jakoś mnie to mobilizuje do normalnego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadg
moze ja tez bede zapisywac co zjadłam a liczysz kalorie? za bęłdy - sorki , ale wstałam dopiero po drzemce ,bo mi usnelo i jak to sie mowi dalej spie :) teraz sie wybiore na zakupy i pomysle, uloze sobie moze menu na jutro , a reszte dnia postaram sie jesc prawidłowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Tylko zapisuje co jem, bez kalorii. Ale wtedy widać czy to dużo czy mało. Mniej więcej orientuję się, co ile ma. Ważne, żeby jeść regularnie to wtedy takich napadów głodu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadg
sprobuje tak robic :) pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcejka
napady glodu to zmora odchudzania. tez nie moglam ich opanowac ale doczasu. znajoma dietetyczka poradzila mi aby duzo pic, najlepiej wody z kranu z dodatkie soku ze swiezego imbiru. doskonale podkreca przemiane materii i oczyszcza organizm z toksyn. przy tym wypelniony zoladek nie chce jesc. nie powiem mnie pomoglo. jesli masz dobra wode tak jak ja w warszawie to nie oplaca sie wydawac kasy na wody w butelce. lepiej ta kwote dolozyc i kupic dobry kawalek swiezego imbiru.poza tym dziewczyny dobrze radza bys zapisywala wszystko co zjesz. tocie zmobilizuje do nie podjadania. siebie nie oszukasz a na diecie glupio ci bedzie zapisywac cala strone. wiec na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcejka
wiec na pewno twoj apetyt zacznie sie zmniejszac. powodzenia w kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadg
Dzieki za rady a jak ten imbir wyciskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadg
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcejka
najpierw obierasz korzen ze skorki. najlepiej skrobac lyzeczka do herbaty bo ladnie schodzi. wiadomo - oplukuje. potem scieram na tarce jarzynowej na tych oczkach do jablek. tej najdrobniejszej. potem to co starlam na male siteczko ciach i dociskam lyzeczka. nie dawaj duzo na poczatek bo sok ze swiezego imbiru jest bardzo esencjonalny i w smaku moze byc za mocny. wystarczy kilka kropel. a i nie przestrasz sie ze sok jest metny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto tyle zjadlas na sniad
anie??ciezko mi to sobie wyobrazić aż. masz kompulsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadg
tak tyle zjadłam na sniadanie dzieki za odp w sprawie imbiru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×