Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość nielotol
cicha czekamy na info i trzymam mocno kciuki!!! juloni jak tam u Ciebie? Nie obawiasz sie huraganu?? Kurde moze to juz naprawde zbliza sie koniec swiata :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wiosanka, rozumiem b dobrze...ten stres bedzie nam towarzyszyl caly czas..ale na pewno wszystko bedziedobrze, masz silne zarodki, rozwijaja sie mega szybko, nie masz sie co martwic! Nielotolek, powiedx jak Ty te serduszka zrobilas? Te male? Aga, dzisiaj mam tsh 3.5, takze jest dobrze :) Cicha, trzymam kciuki za jutro! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha trzymam kciuki:) Co do waszych rad na zaparcia pomogły,sliwki jablko i aktiwia popite wodą -super efekt:) Ja dziś oczywiście spanikowałam i wylądowałam w klinice zrobili mi morfologię i prolaktynę usg,i oczywiście okazało się że jest ok a duszności to raczej nerwy.Nie wiem czy się cieszyć czy smucić bo myślałam że coś się dzieje a jak się dzieje to znaczy że się udało.A dziś nie czuję że się udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko spokojnie, nie nakrecaj sie ze juz po ptokach. Dobra mysla niech bedzie mysla przewodnia :) Lune robi sie tak : lewy klawsz alt, klawisz + i 3 z klawiatury numerycznej. czyli alt+3 wciskany na raz. Ale w stopce czasami nawet jak zrobisz to pod postem nie pokazuje sie, musisz probowac. :) Ja juz spokowana i jutro gotowa do drogi. Home sweet home :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie chyba :) ale musialam przejsc na zwyklego laptopa, na ipadzie nie dalo sie! Nielotoek! bezpiecznej podrozy! opony zimowe sa, mam nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, zajzalam na to forum chociaz jestem na innym. Chcialam tylko napisac w kwestii klinki, bo z tego co sie orientuje i sa to informacje nie tylko z forum ale doswiadczenia siostry mojej pani dermatolog to najlepiej udac sie do NOVUM. Siostra mojej pani doktro leczyla sie w kilku miejscach w tym takze w Bialymstoku i udalo sie dopiero w Novum. Nie chce nikomu nic sugerować, ale chcialam sie tylko podzielic tymi informacjami Trzymajcie sie i powodzenia Jestem na klinka novum opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka- nie martw sie , na pewno będzie dobrze kochana. Obawy to będa nam towarzyszyły pewnie cała ciąze. Cicha- trzymam kciuki za jutrzejsze testowanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kożuch jest, czapka i szalik sa, majtki z golfem i zimowki tez sa. Wszystko gotowe ;) Udalo sie udalo jest serducho. Widzisz a mi nie wychodza teraz. bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka, a Ty kiedy idziesz na usg, w ten piatek? Helenka,te dusznosci to na pewno zwiazane z hiperstymulacja mialas, ale przy takiej ilosci dostinexu masz zlagodzony efekt hoperstymulacji. Nic sie nieprzejmuj, trzeba czekac! Na razie jest za wczesnie na objawy..beta hcg dopiero zacznie rosnac, wiec spokojnie, jak na wojnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc: nie przejmuj Nielotol, majtki z golfem sa to podstawa! Mi te serduszka w tekscie tez nie wskoczyly, tylko w stopce Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzen dobry dziewczynki kochane!! Cicha jak samopoczucie? No i jak wyniki?????? Ciekawe jak Juloni i telesforka przeszly huragan? Ja uciekam do pracy. Milego dnia zycze! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
Nielotol mieszkam na takim zadupiu że wynik będzie po południu lub jutro rano:( mam dzwonić masakra czuję sie ok nic nie boli ani nie kuje mysle, że nie udało sie powinnam cos czuć ,choć mam cichą nadzieje ze jak już mam dziecko to może sie uda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczynki dajcie znać jak tam ten huragan przeżyłyście? cicha mam tak samo nic mi nie dolega trochę ciężko mi się oddycha ale ja już wiem od czego to może być u mnie od sierści psiaków bo od tyg zajmuję się pieskami znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki! Jak po huraganie? Lunede- ja dzisiaj idę ponownie na bete i hormony a jutro mam dzwonic z wynikami i pan dr umówi sie już ze mną na konkretna wizyte. U mnie to nie jest takie proste logistycznie bo mieszkam 510 km od Białegostoku a jak Wam już pisałam tam miałam ivf. Nielot- majteczki z golfem ? Proszę o wiecej informacji ;) Cicha- u mnie też trzeba czekac na wyniki dzien ale ja zawsze bardzo ładnie sie uśmiecham i mówie , ze mi baaaardzo zalezy tego samego dnia . Trzymam kciuki za wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajacie moje drogie..ehh co za skomplikowany poranek..w pracy w sensie..uff mam nadzieje, ze juz bedzie spokojniej, nie chce sie stresowac :) Nielotolek, kiedy jedziesz do PL? autem, tak? cicha, czekamy na wyniki! brak objawow to dobrze, naprawde, jest za wczesnie zeby cos czuc jeszcze.. Helenko, Ty tez sie nie martw! Katka, a nie masz jakiegos ginekologa blizej, tylko zeby zrobic badanie krwi lub usg? Ja moje zabiegi mialam w PL a mieszkam za granica i tutaj chodze na kontrolne wizyty, potem wydzwaniam do PL z wynikami i tak sie kreci :) 500 km to mega duzo, aby tylko na USG jechac :) czekamy na wyniki :) Ja z kolei dziewczyny staram sie dowiedziec, jak dlugo "schodzi" ten efekt stymulacji jajniki, ktory mam..lekarz mi powiedzial, ze dlugo, ale jestem ciekawa prawdziwych doswiadczen..zadalam takie pytanie na innym forum, gdzie sa setki osob, wiec jest wieksza szansa ze ktos mial podobne doswiadczenie, ale na razie nie wiem, nikt mi nie odpowiedzial, moze ktoras z Was wie? mam wciaz ogormne jajniki, brzuch wydety, no ale nie jest to takie straszne oczywiscie. Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze 500 km to prawie pol Polski. :O My wyjezdzamy dzis pod wieczor mam tylko nadzieje ze nie bedzie duzych korkow w Pl bo umre :-\ katka babcine majtki az pod cycuchi sa najlepsze ;-) cicha tak wiec czekamy do jutra. CIERPLIWIE!!!! lune kurde nie mam pojecia, mi po stymulacji bez hiperki jak puchlam to pare tyg i bylo ok. Ale kochana teraz to juz tylko bedziesz rosla;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze! na przerwe lunchowa skoczylam sobie do domu, slucham radia internetowego i co ci ludzie gadaja nt invitro! skad sie ludziom takie bzdury w glowie legna! pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah bardzo dobry komentarz: kiedys kosciol byl przeciwny leczenia czlowieka przez "otwieranie" a wiec jesli miales chore serce to pozostaje ci sie modlic...teraz rowniez aby zaakceptowac wspomagane zaplodnienie, bedzie potrzebowal wiekow calych :) to samo sie tyczy teorii ewolucji Darwina, moze sie myle, ale chyba kosciol nie zaakceptowal oficjalnie tej teorii? pozostaje nam historia storzenia Adama i Ewy..ehhh..indoktrynacja i zacofanie...nic wspolnego z Bogiem to nie ma... nie rozumiem skad ta powszechan opinia ze zarodki sie niszczy? nikt nie niszczy zarodkow! jesli uda sie je zamrozic, to nie znam kobiety ktora by po nie nie wrocila, a jesli nie moze wrocic, to zostaja oddane innej parze..skad ta opinia o niszczeniu naszych BEZCENNYCH zarodkow ?? nie rozuemiem naprawde...albo opinie, ze zarodki sa spuszczane do toalety..matko, i tacy ludzie sie wypowiadaja! eh szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanko,jak długo czekałyście z sexem po transferze?zapomniałam zapytać p.dr a trochę szkoda mi mojego mężusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
Helenka1 ja dzwiniłam do mojego lekarza w tej sprawie :) i nie kazał aż do transferu i po transferze dwa tygodnie :( posuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego spuscic to ja moge ale im wszystkim lby w kiblu!!!! Helenka oj ja to nie pamietam ale napewno nie dlugo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
hej zadzwoniłam do kliniki i mam bete 72 a progesteron 109 Jezu czy to ciąża ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
O Boże jestem cała spocona aż nie wieże muszę zadzwonić do męża bo jak zwykle siedzi w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielot- spokojnej podrózy , uwazajcie na siebie kochana.Ja z M jutro ruszamy do rodziców. Cicha- GRATULACJE! Bardzo sie cieszę , super wiadomośc, oby wszystkie takie były :) Ludene- na ludzką głupotę lekarstwa nikt jeszcze nie wymyślił.Nie ma się czym denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki odebrałam wyniki i w 22dpt beta wynosi 4805 lalalalala a progesteron 29ng/ml no tego wyniku to akurat nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko83
Cicha ogromne gratulacje! ! ! Boże, dziewczyny jednak Wam się udaje:) szkoda że do mojego ivf tak daleko, mam wrażenie że tracę czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jak fajnie, kreci sie cicha w ciazy! nastepna jest Helenka! Potem Basza i Juloni! i Czarny, jak tylko rozmrozi pingwinka :) a potem sloneczko! Kogo pominelam?? wszystkim sie uda juz niedlugo! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×