Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Lunede, zapomiałam o Encortonie:) Nadal biorę 2x1, w klinice zabronili mi go odstawić, choć lekarz ma miejscu tak polecił. Dlatego wybieram się na wizyte do kliniki w celu omówienia dawkowania wszystkich leków:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiosanka, a mozesz cos robic zeby zmnieszyc tego krwiaka, czy tylko czekanie? na pewno ladnie sie wchlonie.... Ja sobie licze dopiero 5 tydzien zycia plodowego, bo 7 tydzien ciazy brzmi powaznie a moj malutki na razie byl tylko 0,35cm... ale 5 tydzien brzmi lepiej:) u mnie tez objwow brak...delikatne mdlosci rano, ale bardzo delikatne...piersi bola tylko jak dotkne...cos tam troszke pokluje w brzzuchu, ale mniej niz kilka ni temu, dlatego tez mam czarne mysli, ale chyba na bardzo sie skupiamym na tych analizach, trzeba odpuscic i czekac i tak nie mamy na to wplywu zadnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa, no tak to ladnie bierzesz tego encortonu, ja juz od kilka dni, tylko pol dziennie, ale mam kontynuowac...ale czytalam, ze progesteron wycisza odpowiedz immunologiczzna matki, wiec powinno byc ok, z kolei inny ginekolog mowil mi, ze encorton sie daje aby nie bylo st zapalnego w rozpuchnionych jajnikach po transferze. nio, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede, to z tymi objawami mamy podobnie:) Same się niepotrzebnie nakręcamy, ale cóż na to poradzić, taka nasza kobieca natura:) Przeraża mnie tylko to, że następną wizytę mam za ponad 2 tyg i jak ja usiedzę na miejscu:) Twój maluszek jest mniejszy, bo miałaś podany młodszy zarodek:) Niebawem nadgoni:) U mnie przez ten tydzień ponoć dzieciątka i ich pęcherzyki bardzo podrosły, jak to określił lekarz, więc mam nadzieję, że będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do parszywca, nie ma na niego rady, trzeba cierpliwie czekać. Mam nadzieję, że się wchłonie, póki co nie zagraża maluszkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. ale zescie naskrobaly. ;-) Cicha!!!!!!! Gratuluje. BRAWO!!!!!!! Mi normalnie siadaja baterie. Nic praktycznie nie spalam od wczoraj. mam na kolankach malenkiego gremlinka, nowego czlonka naszej rodziny. Piesio jest juz z nami:-D. Zab zrobiony. Przezylam smierc zeba!! Dzis tylko go lekarz wyczyscil z obumarlych nerwow. Kochane pozdrawiam wszystkie. Buuuzka. Ide luuuuuuluuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenka a wic tak.Miałam pobranych 22 pecherzyki przy tak dużej ilości podczas zajścia w ciążę wzrasta coś tam w organizmie i powinnam dostać hiperstymulacji u mnie nic takiego się nie stało dlatego p dr twierdzi że szanse są małe.Tak przynajmniej zrozumiałam,ale dla mnie jest to bez sensu bo brałam duże ilości dostinexu który ma za zadanie powstrzymać hiper więc dlatego sama się pogubiłamw tym wszystkim i mam mętlik. Mam lekkie kłucia w podbrzuszu i pobolewają mnie plecy,do tego 3 duże syfy na buzi typowe obiawy przed @ dlatego mam złe przeczucia.Ale już przestaję marudzić i biorę się w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie nielotolek, ze juz zabek wyleczony i nie bedzie Ci dokuczal! Kolorowych snow :) jak slodko masz z malym pieskiem, to takie kochane stworzonka :) musisz byc szczesliwa :) Helenko no wlasnie takie ilosci dostinexu to naprawde silny lek! takze spokojnie i czekamy..poza tym do zagniezdzenia moglo jeszcze nie dojsc! takze cierpliwie czekamy :) wiosanka, na pewno krwiaczek sie wchlonie, dobrze ze nie zagraza mozesz byc spokojna :) dobranoc, dziewczyny, co do seriali, ja jestem fanem amerykanskich seriali, dobrych! Uwielbiam, wlasnie ogladamy Homeland! super! genialny, polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale dziewczynki się rozpisałyście :) Helenka- ja nie miałam żadnych objawów oprócz brzydkich plamień przez 3-4 dni . Nadal nic nie czuje. Nie bolą mnie piersi, nie mam mdłości , jedynie mój brzuszek przypomina mały balon ale to pewnie od zastrzyków , które nadal mam brać . Dlatego nie martw sie na zapas kochana. Nielot- a powiedz mi kochana dostałas u dentysty znieczulenie , bo niedługo muszę odwiedzić gabinet bo cosik ząbek zaczyna mi dokuczac. Wiosanka- a to niedobry krwiak , a kysz z nim . Napewno sie wreszcie wchłonie, ważne , ze dzieciątka prawidłowo rosną. Lunede- ja też nie mam żadnych obajawów i chyba tak jak Wy dostaję schizy zwłaszcza,że wizyte mam dopiero 16 listopada. Czasem mnie tylko pobolewa brzuszek, kłuje głównie po prawej stronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, jak dzisiesze samopoczucie? u nas nie ma dzisiaj Swieta, wiec jestem w pracy.. katka, no wlasnie te objawy to tak pojawia sie i znikaja..ja dzisiaj np mam mdlosci, w sumie to od rana, pobolewa mnie tez brzuch..:( nie wiem czy to dobrze czy zle..a wczoraj wieczorem straszliwe swedzial mnie ..pepek//tak wlasnie...az nie moglam przestac drapac prawie do krwi :( Nastepna wizyte mam w piatek za tydzien, nie wiem jak wytrzymam do tego czasu, ta ciagla niepewnosc, czy wszystko dobrze..eh eh a jak Wam mija Wszystkich Swietych? buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mirinda, a jak u Ciebie? bedziesz niedlugo podchodzic do in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,u mnie dziś leniuchujemy z mężusiem,i moją siostrunią która siedzi i pije winko beze mnie:( dziś też kolejny dzień bez objawów nawet brzuszek straciłam który do wczoraj był powiększony:( Życzę wam miłego dzionka.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
mirinda1975 hej kochana punkcje miałam 17 a już 20 miałam podane dwa zarodeczki :) czyli 3dniowe teraz umieram z ciekawości czy się to wszystko utrzyma.Mam mega katar i siedzę w domku a mój M gna od cmentarza do cmentarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka nie martw sie zadnej passy nie przerwiesz, wszystko bedzie dobrze. A swoja droga to ta lekarka nie wie ze jeszcze za wczesnie na jakiekolwiek prorocznie???? Przeciez to zaaaaaaawczesnie! Uszy do gory kochana! :) Czekamy na dobre wiesci, koniec i kropka :) Ja dzis znowu na akupunkturke lece, a pozatym to nic nowego u mnie! Ma propzycje dziewczynki. Otoz stwozmy baze danych tych dziewczynek ktorym sie udalo. Niech kazda MAMA dopisze sie i poda w skrocie co i jak. Co wy na to? Kazda "nowa" mama niech kopiuje ostatni wpis i doda nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE MAMY: LUNEDE: tutaj lunka wpisz ile chcesz o twoim sukcesie.................. NIELOTOL: KATKA 70: WIOSANKA:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodajcie mamy ktorych nie wymienilam i wpisujcie sie MAMY :) musze leciec papapapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Lune spokojnie dolegliwosci taz.sie nasilaja raz nikna. Ja tez panikowalam na poczatku. Teraz kompletnie nic nie czuje. Nawet piersi mnie nie bola przy dotykaniu. Jedynie wiecej sikam w nocy. takze nie przejmujcie sie tym. wiosenka bedzie dobrze. Trzymam mocno kciuki katka juz nie mialam znieczulenia bo zab umarl, wszystkie nerwy i juz byl nieunerwiony. Ale znieczulenie mozna bo pytalam sie. Groby zaliczone ,akurat ladna pogoda sloneczko swiecilo.Obiadek zjedzony teraz odpoczywanko. ;-) Milego wieczorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Lune spokojnie dolegliwosci taz.sie nasilaja raz nikna. Ja tez panikowalam na poczatku. Teraz kompletnie nic nie czuje. Nawet piersi mnie nie bola przy dotykaniu. Jedynie wiecej sikam w nocy. takze nie przejmujcie sie tym. wiosenka bedzie dobrze. Trzymam mocno kciuki katka juz nie mialam znieczulenia bo zab umarl, wszystkie nerwy i juz byl nieunerwiony. Ale znieczulenie mozna bo pytalam sie. Groby zaliczone ,akurat ladna pogoda sloneczko swiecilo.Obiadek zjedzony teraz odpoczywanko. ;-) Milego wieczorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Lune spokojnie dolegliwosci taz.sie nasilaja raz nikna. Ja tez panikowalam na poczatku. Teraz kompletnie nic nie czuje. Nawet piersi mnie nie bola przy dotykaniu. Jedynie wiecej sikam w nocy. takze nie przejmujcie sie tym. wiosenka bedzie dobrze. Trzymam mocno kciuki katka juz nie mialam znieczulenia bo zab umarl, wszystkie nerwy i juz byl nieunerwiony. Ale znieczulenie mozna bo pytalam sie. Groby zaliczone ,akurat ladna pogoda sloneczko swiecilo.Obiadek zjedzony teraz odpoczywanko. ;-) Milego wieczorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Lune spokojnie dolegliwosci taz.sie nasilaja raz nikna. Ja tez panikowalam na poczatku. Teraz kompletnie nic nie czuje. Nawet piersi mnie nie bola przy dotykaniu. Jedynie wiecej sikam w nocy. takze nie przejmujcie sie tym. wiosenka bedzie dobrze. Trzymam mocno kciuki katka juz nie mialam znieczulenia bo zab umarl, wszystkie nerwy i juz byl nieunerwiony. Ale znieczulenie mozna bo pytalam sie. Groby zaliczone ,akurat ladna pogoda sloneczko swiecilo.Obiadek zjedzony teraz odpoczywanko. ;-) Milego wieczorku!! 3,5 roku staran znikoma ilosc żołnierzyków (możliwosc zapoczatkowania wady genetycznej) mozliwy transfer tylko embrionow X 30.11.2010 in vitro :( 11.04.11 in vitro - 23go Beta -PORAŻKA 08-2011 - brak zarodków do transferu 11.11 - Znowu brak wyczekiwanych dziewuszek, jest coraz gorzej :( 07-09-2012 WYMARZONY POZYTYW!!!!! :) POD MOIM SERCEM, MALUTKIE BIJE SERCE... :D [url=http://www.maluchy.pl]http://suwaczki.maluchy.pl/ci-61613.png 3,5 roku staran znikoma ilosc żołnierzyków (możliwosc zapoczatkowania wady genetycznej) mozliwy transfer tylko embrionow X 30.11.2010 in vitro :( 11.04.11 in vitro - 23go Beta -PORAŻKA 08-2011 - brak zarodków do transferu 11.11 - Znowu brak wyczekiwanych dziewuszek, jest coraz gorzej :( 07-09-2012 WYMARZONY POZYTYW!!!!! :) POD MOIM SERCEM, MALUTKIE BIJE SERCE... :D [url=http://www.maluchy.pl]http://suwaczki.maluchy.pl/ci-61613.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Oh winko..helenko, zazdroszcze Twojej siostrze :) ale mam nadzieje, ze nie bede mogla pic przez kolejny rok! Helenko, spokojnie czekamy! Juloni, jak bylo na akupunkturze? Czy byly prady? Kochana, ja zupelnie nie wiem jak taka tabelka mialaby dzialac...czekam na razie az ktos innh sie podejmie, hihihi..wciaz nie ma info od telesforki..mam nadzieje, ze wszystko dobrze... Cicha, ajak dzisiejsze samopoczucoe? Nielotolek, ja tez chyba sikam wiecej w nocy, dzisiaj mialam caly dzien uczucie pelosci w brzuchu, wiec mam nadzieje, ze jednak cos tam sie dzieje. Buziaki dla wszystkich, tez dla dziewczyn, ktore ostatnio sa cichutko i nie posza nic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
czuje w sumie ok tylko katar mnie męczy i mam steresa jak kocham że wykicham dzidzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Moja bliska kolezanka miala dzisiaj rezultaty z 3go in vitro w specjalistycznej klinice w Wiesbaden i niestety nie wyszlo :( Powiedziala mi tylko, ze juz nie ma czym plakac...ze czuje sie jedynie potwornnie zmeczona :( Cala rodzina czekala bo oni obydwoje sa jedynacy... Powiedzcie, czy jest tu ktos kto mial wiecej in vitro i mu sie udalo? Bedziemy sie widziec jutro na kolacje i chcialabym ja jakos pocieszyc i dodac jej jakos nadzieji bo dziewczyna czuje sie strasznie :( Wszyscy byli przekonani, ze za 3cim razem sie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy..to smutne..bardzo :(.... Oprocz naszych dziewczyn z forum ( nielotolek na przyklad) widzialam na innym forum, objawy ciazy po in vitro, w stopkach dziewczyn,a pisze tam bardzo wiele osob..historie kilku inf..trzy, cztery i wiecej proby i wreszczie sukces! Trzeba probowac dalej, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i pozdrawiam serdecznie. Cały czas podczytuję i trzymam kciuki :) Gerwazy.Malinowski ja przeszłam 5 transferów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
kicham heheh pomyliłam sie :):)masakra ten katar nic nie przechodzi czy można pić mleko z miodem czosnkiem i masłem ? bo nie wiem czy nie zaszkodzi, siedze w pracy i mam ochote wtulić się w fotel i zasnąć:) a mam jeszcze jedno pytanko Luna a jak z sexem można czy nie mi lekarz kazał dwa tygodnie apstynencji i nie wiem co dalej a głupio mi pisać do niego :)Jak tam u Was kochane te sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Jak tam samopoczucie? Ja jak zwykle jak jestem w domu u rodzicow to na nic nie mam czasu, wiecznie gdzies latam. Uwielbiam to. :) Czuje sie dobrze, juz nie moge sie doczekac wizyty u lekarza, bede spokojniejsza. Gerwazy ja mialam 4 punkcje i dwa transfery, ale u mnie to tez inaczej wyglada bo problem jest po stronie meza u mnie wszystko gra. Kazdy organizm jest inny i kazdy problem inny. Duzo mozna poczytac, no musisz ja wspierac i nie pozwolic jej zwatpic bo jak sie czlowiek zaprogramuje tak bedzie!!! Cicha hihihih jak kochasz:) Glodnemu chleb na mysli:) Pozdrawam wszystkie baboszki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Ja wczoraj bylam na badaniu krwi tak mi zastrzyki rozzedzily krew,opuscilam reke do du a tam ciurkiem miedzy palcami krew leci i kapie na podloge- troszke spa ikowalam ale bylam jeszcze w szpitalu wiec szybko sytuacje opanowali. W poniedzialek usg i zobzczymy kiedy punkcja . Buziaki dla wszystkich dziewczynek i podwojne dla ciezarnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) jak dzisiejsze samopoczucie? piatek, jest fajnie :) nareszcie odpoczne sobie w weekend, a nie caly dzien w pozycji siedzacej...pod koniec dnia naprawde trudno mi wysiedziec. Mam kolejna wizyte w piatek za tydzien, juz sie nie moge doczekac, oczywiscie troszke denerwujac sie :) aneczka, z ta krwia cieknaca po rece, to troche horror, brr...dawaj znac kiedy punkcja :) Juz sie nie moge doczekac dziewczyny, kiedy wszystkie tutaj z tego forum beda w ciazy! juz niedlugo! Helenka, kiedy robisz test, przypomnij nam? Potem Czarny, Basza, Juloni, Aneczka szybciutko beda zachodzic w ciaze! tak bedzie! no to na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×