Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Gość sloneczko83
Aga to jesczez powiedz jak to zrobić żeby się odblokować i w kółko przestać myśleć o ciąży której nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego niestety niewiem...i sama wiem ze jest to trudne..Kazda z nas musi znalezc sposob na siebie.Twoja kolezanka jest tego przykladem ,zaszla naturalnie.Ja mialam przystepowac do in vitro w kwietniu w lutym bylismy u profesora z wynikami kazal mi przyjsc 22dnia cyklu i nie zdarzylam bo zaszlam naturalnie..niestety ciaza byla pozamaciczna ale zaszlam..Odblokowalam sie po tych miesiacach monitorowania strzelania w danym dniu i psychozie dotyczacej umawiania sie na sex z wlasnym mezem..dzisiaj nie kochanie dopiero jutro mozemy i potem za dwa dni..pamietam to wszystko i wcale to nie bylo fajne i romantyczne..ale jak tylko podjelismy decyzje o in..to zeszlo ze mnie cisnienie bo nawet to poczulam ..oboje powiedzielismy sobie ze musimy odpuscic bo oszalejemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Aga mam nadzieję że mi się uda wyłączyć myślenie. W sumie 3 grudnia idziemy do poradni genetycznej, potem czekamy na wynik i w lutym ruszamy z ivf. Do tego czasu się wrzucamy na luz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka ja też miałam przepisaną no spe doraznie w razie czegoś,więc myślę że nie zaszkodzi. Co do rosołku też go dzisiaj mam,bo to najlepsza zupka na handrę:)a jutro może będę gotowała cebulową nigdy nie robiłam ale jakoś tak mnie na nią naszło. Dziękuję wam za gratulacjie, ale jeszcze się nie nastawiam jak patrzę na wasze betki to ja mam strasznie niską,czekam choć to najtrudniejsza część leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko i tak tez zrob...swieta ,lista prezentow..w jakim kolorze ozdoby w tym roku itp..i czas minie.. Wierze ze wam sie uda ! Zreszta innym dziewczyna takze! Dziewczynki przy tak pochmurnym dniu samych usmiechow i glowa do gory! Bedzie dobrze.. Buziaki dla was wszystkich A z tym rosolem to namieszalyscie! ja tez gotuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Mam taki plan :-) Tylko żeby się całkowicie wyłączyć musiaąłbym przestać zaglądać na forum a już się zżyłam z dziewczynami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sprawie boli brzucha po ivf
Katko mozesz tez brac magnez - ja od punkcji mam w zaleceniach 3x1 Magne B6 - dziewczyny czesto tu piszecie o tych bolach jak na okres, skorczach w jajnikach - ja musze powiedziec, ze mam tylko od czasu do czasu delikatne klocie w jajniku (zwlaszcza lewym) - moze to zasluga regularnego zazywania magnezu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana- a powiedz mi jeszcze jeżeli chodzi o magnez to poszesz o tabletkach musujacych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko ty z nami tu zostan ! A z tego co pisalast do procedury masz jeszcze troszeczke czasu i do tego czasu staraj sie spedzac z mezem wspaniale chwile nie nastawiajac sie ze sie uda..mysle ze sama procedura w waszym przypadku bedzie naprawde formalnoscia..a moze uda sie wam do tego czasu.. Dziewczyny co do klucia w jajniku czy samej macicy to ja mialalm tak caly czas po transferze..i to ciagle z jedenej strony balam sie ze to moze pozamaciczna ale lekarz mnie uspokoil i powiedzial ze to normalne janiki sa naklute i moga bolec , pozwalal brac nospe i magnez.. Teraz mnie nie bola jajniki tylko mam czasmi taki bol jakby mi sie tam wszystko rozciagalo..i podobno tak tez moze byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powiedzcie mi czy w 11 dpt moge zrobic test sikany? Bo do poniedzialku to ja nie wytrzymam... jak myslicie? robila moze ktoras i wyszedl juz pozytyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette ja mysle ze moze nie wyjsc sikany w 11 dpt, sama widzisz co dziewczyny przezywaja przez sikane. Jak masz silne nerwy to zrob ,tylko jak nie wyjda dwie kreseczki to nic nieznaczy ! Helenka jest tego dowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annette, dokladnia jak Aga pisze: jesli masz niska bete, to Ci nie wyjdzie, jesli masz wysoka bete, to wyjdzie :) Takze nawet jak nie wyjdzie, to sie nie przejmuj. Mi, w 11 dpt, przy becie 25 wyszla jedna krecha :) druga super super super blada, ze tylko maz widzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Właśnie wróciłam od genetyczki z podsumowania badań prenatalnych I trymestru. Dzieciaki ZDROWE :) Trochę się uspokoiłam, bo te dni kiedy czekałam na wyniki wspominam koszmarnie. Zresztą nawet się nie udzielałam na forum. Jedyne ale to poczwórna wartość gonadotropiny (a pamiętacie jaką niską betę miałam w 11dpt-35 ?) Kolejne prenatalne mam na 18 grudnia. Tyle się tu dzieje, myślami jestem cały czas z Wami : z tymi, którym się udało, z tymi które czekają i z tymi, które walczą z niepowodzeniem ( mam nadzieję, że jeszcze zawalczysz czarny-wiem jakie to trudne, też to przeżyłam-łącznie z brakiem pomysłów na zorganizowanie kasy. Trzymajcie się ciepło i nie chorujcie-nielot dbaj o siebie ( mój mąż też przeziębiony, więc kontaktujemy się z odległości 1,5 metra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuję za informacje dotyczacą magnezu :) Anette- test sikany moze Ci nie wyjsc, a nie mozesz wczesniej isc na bete? Tigla- bardzo się cieszę,że dzieciaczki zdrowe, wiem co czułas przed wynikami , mnie dopiero to będzie czekac i też będę cała w strachu. Na poczatku to pragne 19 listopada usłyszeć bijace serduszko lub serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigla, super ze wszystko dobrze...ilez bym dala, zeby juz byc w tym czasie, co Ty i wiedziec, ze wszystko dobrze :) Katka..no, a czemu tego 29 dpt nie zrobil Ci usg, jak mialas robiona betke..juz bys serduszko widziala na pewno :) ohh do 19 czekac zwariowalabym ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede- kochana ja robiłam betę u siebie w miescie bo kazał powtórzyć a na wizytę pierwszą po in vitro muszę jechac do Białegostoku i stad ten termin. Potem już tu będe chodziła do ginekologa ale na pierwszą wizytę mam tam jechac. Sama do 19 chyba oszaleje ale muszę być cierpliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
Witam kochane cały czas o Was myślę ale niem nic czasu aby i poczytać i napisać w pracy to nawet nie mam chwili czasu na neta tyle roboty:( masakra Luna czuję się dobrze czasami kuje mnie w dole brzuszka a po za tym wieczorami o 21:00 już mnie nie ma bo tak padam że szok tak spać mi się chce nie daje rady:) Czarny proszę nie poddawaj się jak trzeba to upij się wypłacz nawet pokrzycz :) znam to uczucie sama to przechodziłam więc głowa do góry dasz radę wieże w ciebie :):)Helenka trzymam kciuki aby betka rosła:) Ja mam jutro pierwszą wizytę po in vitro i się stresuję bo nie wiem jak u mnie beta czy urosła, robiłam tylko raz badanie krwi i dwa testy ciążowe na jednym była słaba krecha a po trzech dniach już dwie mocne kreseczki :):) Buziaki jutro napisze jak poszło u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigla fajnie ze juz jestes spokojna. Najwazniejsze ze wszystko jest ok i babelki zdrowo rosna. Ja mam badania w nastepny piatek i moze juz tez poznam co tam sie kryje pomiedzy nozkami :) Wlasnie wrocilam od lekarza i do poniedzialku leze w lozeczku i sie wygrzewam. Caly nos mam zapchany, udusze sie normalnie chyba w nocy a wszystkie apteki pozamykane. Tak, tak jak nie urok to sraczka, czyli jak nie zab to teraz zatoki i tak w kolko cos :/ Ale popijam herbatke z miodem i cytryna. anette ja robilam w 11 dpt i wyszedl pozytyw, ale mialam wysoka bete, wiec jezeli jestes silna to mozesz zrobic, jesli boisz sie poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka a nie możesz po prostu iść do gina w twoim mieście ?? A wizyta w klinice swoja drogą :) A odnośnie magnezu to mi w klinice zalecili aspimag-biorę go do tej pory. nielotol bardzo możliwe, że dowiesz się jak płeć. W poprzedniej ciąży profesor w 12 tc powiedział mi, że chłopcy. W tej ciąży ten sam lekarz też w 12tc powiedział, że nie widzi jaka płeć. Sądzę, że coś widział, ale nie był pewien, więc w trosce o swoją reputacje nic mi nie powiedział-dlatego sądzę, że to mogą być dziewczynki :) Chłopcy szybciej się ujawniają :) Ogólnie nie ma to znaczenia, ważne żeby były zdrowe. Na dzisiaj kończę i zbieram się do spania. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam tylko szybkie pytanko, czy nie wiecie przypadkiem, czy w tak wczesnej ciazy, jak szosty tydzien zycia plodowego, mozna brac chela mag b6 555 mg, bo tylko taki mam w domu...nie wiem, czy to ńie za duza dawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Sloneczko lecze sie w Belgii i tu jest mozliwosc wyboru pulci dziecka. niewiem jak wtedy wyglada sprawa dofinansowania ivf. ale znam nawet pare ktora tak starała sie o dziewczynke. Ja zostaam tylko zapytana czy ma to dlamnie znaczenie pozniej juz do tej rozmowy niewrocilismy. Milutkiej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Aneczka ale Ci fajnie, tez bym chciała móc wybrać :-) A możesz powiedzieć jaki jest koszt ivf w Belgii? Trzymam jutro kciuki za punkcję:-) Helenka dziś powtarza bete:-) Powodzenia, na pewno będzie super wysoka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. lune smialo mozesz brac. Jest wrecz zalecany dla kobiet w ciazy. sloneczko koszt ivf w Belgii to 3000-5000 tys euro z lekami. Zalezy jaki protokol. helenka dawaj znac jak beta!!! Kurcze ja czuje sie tragicznie glowa mi peka, pulsuje mi kazda czesc ciala, spac nie moge. milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie o poranku Helenka trzymam kciuki za bete dzisiejsza,oczywiscie daj znac. Tigla super ze wyniki z prenatalnych masz dobre..powiedz mi dlugo czekalas na wynik? Powiedz jak wyglada takie badanie i czego sie dowiedzialas ? Czy naprawde w tak wczesnej ciazy mozna sie dowiedziec o plci maluszka? W ktorym tygodniu mialas robione to badanie..Ja mam badanie 16.11 i sie strasznie boje..Pochwalilam sie wczoraj ze od tygodnia nie plamie a wczoraj wieczorem znowu sie pojawilo jednorazowe ale bylo..kurcze martwi mnie to plamienie .. Pozdrawiam Was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Włączając się do dyskusji to ja bym nie chciała mieć możliwości wyboru płci. Jakieś nie bardzo etyczne mi się to wydaje. Kojarzy mi się to od razu z wyborem koloru oczu, włosów....czyli programujemy sobie idealne dziecko. Co innego jeżeli za wyborem płci optują względy medyczne. aga_37 na badania stawiłam się 25.10. Na początku zrobili bardzo dokładne Usg i już na jego podstawie powiedzieli, że na razie dzieciaki zdrowe i prawidłowo się rozwijają. Potem pobrali krew i byłam na wywiadzie rodzinnym u genetycznym. Zebrali to wszystko do kupy i wczoraj byłam po końcowe wyniki. Ja robiłam te badania w szpitalu ( w drugim trymestrze tez tam będę robiła kolejne). Jeżeli robisz prywatnie to zazwyczaj robione jest tylko to Usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis w Rozmowach w toku jest o In vitro. Teraz ogladalam w DDTVN zapowiedz. Zapowiada sie goracy odcinek. Ciekawe jak u mnie beda wygladaly te badania. A co do wyboru plci to kiedys ogladalam taki program o in vitro w Stanach wlasnie ze tam kobiety za niewyobrazalnie wielkie pieniadze "konstruowaly" sobie dzieci. Tak wlasnie jak tigla piszesz. Kolor oczu wlosow, karnacja skory itp itd. Kurcze dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaraz biegne na bete,jak myslicie czy mam zrobić tez progesteron czy jeszcze poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko83
Ale ja nie chce konstruowac dziecka, chciałąbym tylko dziewczynkę :-) Wywołałam burzę:-) Też mam zamiar obejrzeć dziś rozmowy w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×