Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

No ciuchutko tutaj:-) Dziewczyny juz pewnie do świąt się szykują. Annula dalej nie dala znać jak beta. Aneczka a możesz mi napisać dlaczego Ty masz długi protokół? Jakie masz AMH? Bo tak sie zastanawiam jaki protokół ja będę miałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego lekarza od leczenia bezpłodności w okolicach warszawy, chcę skonsultować wszystkie moje badania i leczenie z innym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko :) anuula sie przeniosla na inne formu, zostawila nas niesttey :) Jej beta jest super, rosnie bardzo dobrze! xx owszem, swieteczna atmosfere czuc coraz bardziej, ciesz sie juz na kilka dni wolnego, wizyte w Krakowie, rodzicow, przyjaciol, fajnie bedzie :) co prawda niestety odpuszcze sobie grzane wino na Ryneczku tym razem, ale to nic :) Wczoraj wieczorem bylismy z mezem ( z tesciowa), ktora nas aktualnie odwiedza, w kinie na Hobbicie. I niestety, jak sie spodziewalam, podzielenie malek ksiazki na trzy czesci filmowe, nie wyszlo wcale na dobre...film sie dluzyl strasznie plus dodali wiele watkow i historii, ktorych nie bylo w ksiazce..pod koniec juz naprawde zaspylialam, Oczywiscie wizualnie jest przepiekny, w tym samym stylu co Wladca pierscieni :) xx pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, ja niestety nie znam lekarzy w Warszawie..trzymaj sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolaWi78 ja lecze się w Nu dr Taszyckiej jestem bardzo zadowolona,wcześniej leczyłam się u dr.Zduna w ProLife ale otwarcie powiedział mi że on już więcej nie wie co robić w moim przypadku i za to go szanuję. Lunede jeszcze raz wielkie dzięki:)dzisiaj mam dzwonić do mojej p dr i zobaczymy co powie bo @ nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja niewiem jaki mam ten wynik. Dlugi protokol dlatego ze po uspieniu jajniki lepiej produkuja jajeczka,tak mowi moj lekarz a ja mu wierze i sie grzecznie slucham. Buziaki dla wszystkich. Szkoda ze Anula nawet nienapisala ze jest ok, my myslimy o niej a ona nawet sie nieodezwala. A przeciez to ze komus sie udaje daje ogromna sile tym walczacym. No ale kazdy robi co chce,fajnie ze jej sie udalo i zycze mocno bijacego serdyszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to ja już nie wiem jak ot jest z tymi protokołami. Ja mam AMH 4,2 czyli dużo. Myśłałam że będę miała długi protokół, najpier anty na wyciszenie a potem stymulacja (bo bez tych anty urosłoby za dużo jajeczek). Dziewczynki czy któraś z Was mi to wytłumaczy?:-) No szkoda że Annula się nic nie odezwała, tylko zniknęła bez słowa, przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Podczytuję Was codziennie kobietki:) Pola ja też zamierzam podejść do zabiegu w Białymstoku...to prawda koszty w Białymstoku są nieporównywalne z tymi w Polsce..typu..Kraków..Warszawa itd... Dla mnie mój lekarz mówił,żeby przygotować sobie tak około 8 tys..żeby ewentualnie nie zabrakło a jak zostanie,to tym lepiej dla Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jakoś tak wyszło koło 8tys, bo jeszcze leki póxniej po transferze które doszły, i badania mi zrobili na jakieś wirusy i mojemu M też, no to jakoś tak wyszło. ale to i tak niedużo w porównaniu do innych klinik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ktorym zalezy na poprawie nasienia mezow, wklejam post od innej dziewczyny na innym topiku: moze sie przyda Wam! XXXXXXXXXXXXXXX dziewczyny, muszę Wam się pochwalić wczoraj dostaliśmy wyniki badań M - pierwsze od roku. I są w normie! Muszę Wam się przyznać, że rok temu po badaniach M ja się załamałam i zdecydowaliśmy się na IVF bo nie wyglądały one dobrze (u mnie było wszystko ok). Po roku męczarni, kiedy przestałam zupełnie owulować i wszystko mi się rozregulowało, w końcu po raz drugi (pierwszy był w zeszłym miesiącu przy crio jak pamiętacie nieudanym) mam normalną owulację. I jutro mamy IUI o 11.00 potem wsiadamy w samolot (lecimy na weekend) i mamy "dobić" wieczorem lub rano w sob. Trzymajcie za mnie kciuki!!!! A dla tych które chcą wiedzieć jakim cudem mój M ozdrowiał podaje swoje sposoby: 1. wyrzuciłam od razu wszystkie przylegające majtki (takie ze ściągaczem) i kupiłam luźne bawełniane bokserki 2. podgrzewanie siedzenia w samochodzie było zabronione 3. zabronione było siadanie z nogą na nogę 4. dodatkowo leki codziennie przez rok! - witamina C - Cynk Chela - L-Karnityna na czczo - Selen Solgar - Rzeń-szeń - 3x wit. B w drożdżach - koenzym Q10 zapomniałam o kwasie foliowym jeszcze i Oleju z wiesiołka który ma A+E ale naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fania
Lunede dzieki wielkie za ten post co wkleilas. Podnisl mnie przez chwile z upadku :( 2 dni temu moj M mial biopsje jader. Od razu badaja pobrane tkanki na szybko i juz w tedy moga stwierdzic czy wbtakim pobiezny, badaniu cos widac. Niestety w pobranych po dwoch probkach z kazdego kadra wnik 0 :((((( Za 15 dni ( czyli zaraz po swietach) bedzie dokladny wynik po dokladnych badaniach tych wycinkiw. Zyje nadzieja chociaz coraz bardziej ulotna. Bo jesli teraz nie ma to co moze znalezc w tych probkach lekarz badajac szcegolowiej... Maz wspomnial o tym swojej mamie, wspomnial tez o adopcji o ktorej zaczynamy myslec, a ona mu takich rzeczy opowiadala, ze jak do tej pory nie byl przekonany do adpocji to teraz to juz calkiem nie sadze zeby sie zgodzil z pelna determinacja do tego. Swieta w tym roku przykre dla nas... I tak duzo niepewnosci. Lunede, czy mozesz podeslac jakies namiary na ten caly watek? Chcialabym sie dowiedziec jakie byly patametry nasienia przed ta cala procedura naprawcza? U mojego M calkowity brak plemnikow w nasieniu i nie wiadomo keszcze czy w jadrach tez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fania, to jest topik objawy ciazy po in vitro, ktory rowniez sledze, bo duzo rzeczy mozna sie dowiedziec z niego! FAnia, mam nadzieje, ze u meza cos sie znajdzie...a jesli nie, to zamiast adopcji, moze sprobowac najpierw z nasieniem dawcy? Pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Justyna ja tez mialam dlugi protokol i krotkii nie wiem totalnie od czego zalezy. Wogole z tego co pamietam to moj dlugi protokol trwal prawie miesiace wiec byl naprawde dlugi :/ Lune moj m ciagnie mnie na Hobbita a mnie takie filmy totalnie nie kreca wiec moze zrezygnuje jak mu powiem, ze nie warto :) Ja wlasnie wrocilam od lekarza. Wszystko jest ok, wyniki pappa-a mam jak to Pani doktor powiedziala swietne :) Moj smerfik maly tak podciagnal nozki do pupki, ze nie mozna bylo sie dostac do niej ( juz nie wiem jak pisac,niej, niego) i nie potwierdzila sie plec :( szkoda. Ale nic. Najwazniejsze ze wszystko dobrze. Wazy 200gr i od pupki mierzy 12,2cm :) Przytylam kilogram,ale kurde obwod brzucha na wysokosci pepka jak mierzylam mam 99cm przy 168cm i wadze 65kg.A brzusio dopiero delikatnie zaczyna wychodzic, a jak czytam na innych topikach czasami to dziewczyny pisza ze w 30-35 tyg tak maja wiecjuz nie kumam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fania, ten temat o ktorym wspomnialam powyzej poruszyla miro 77 na stronie 1621. Xxx Justynko, ja mialam dlugi, ale nie wiem od csego to zalezy, na pewno od wczesniej aktywnosci jajnikow, moje byly przestymulowane poprzednia inseminacja, wiec musialam isc dlugim, zeby je najpierw wyciszyc. Xx Nielotku, pewnie to roznie bywa z tym przyrostem wagi i brzucha, kazdyinaczej. Super, ze u smerfa wszystko dobrze i gratuluje serdecznie Pappy!!!!!! Juz mozesz byc duuuuuzo spokojniejsza...a plec na pewno zobaczysz next time. U mnie pappa w poniedzialek bedzie Xxx Boszzzze, jaka zmeczona jestem, i cierpie niestety na bole glowy, to chyba takie ciazowe, bo wczesniej nie mialam az tak...juz leze w lozku, ale nie mam sily nawet poczytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotku- gratuluję wyników testu :) bardzo sie ciesze . Jezeli chodzi o wagę to chyba nie ma norm , każda tyje inaczej . Ja mam brzuszek już widoczny a to dopiero 12 tydzień. Lunede- napewno Twoje wyniki też bedą super. Dziewczynki trzymajcie za mnie jutro kciuki na badaniach prenatalnych , strach mi w oczy zaglada ale wiem , ze bedzie dobrze, musi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi:-) Katka trzymam kciuki:-) Nielotol super że wszystko ok:-) Fania bardzo mi przykro:-( Mój M też brał leki na poprawę nasienia i powiem Ci że skutek był żaden. Lekarze generalnie mówią że z poprawą nasienia jest ciężko. Mój M nigdy nie pił, nie palił, nie przegrzewał jąder, zdrowo się odżywiał. Słabe nasienie to wina wysokiego FSH i na to już leku nie ma. Także żadne suplementy nie pomogły:-( Ale mimo to trzymam kciuki żeby u Was plemniczki się znalazły. W najgorszym wypadku pomyślcie o dawcy. Mój M juz wspominał że jeśli nie da rady inaczej to skorzystamy z dawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Pozdrawiam wszystkie serdecznie. Coraz rzadziej tu zaglądam, bo nie chcę już wracać do myśli o transferach. Poszłam dalej jestem w ciąży i martwię się o jej przebieg. To co związane z ivf zostawiłam za sobą. Nielotol ja mam 168, aktualnie ważę 80 kg i obwód brzucha mam 104 (jest naprawdę znaczny-kobieta w ciąży pojedynczej w 5-tym miesiącu nie ma startu przy mnie). Ludzie jak mnie widzą po dłuższym czasie to mówią, że wszystko poszła mi w ten brzuch. W poniedziałek na usg dziewczynki ważyły po 283 i 279, czyli rosną równo :) 18.12 mam połówkowe. Lunede ja też mam takie bóle głowy, głównie po południu i wieczorem. Powodzenia na genetycznych. katka_70 oszczędzaj się i najlepiej jak najczęściej leż z nogami w górze, nic nie dźwigaj. Po prostu odpoczywaj. Aneczka35 Justynka-83 Helenka1 i nowe dziewczyny musicie być dobrej myśli, dobre nastawienie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Tigla tak to juz jest co za nami, to za namu i niedziwie ci sie ze teraz czytasz bardziej o ciazy i jej przebiegu a nie o zaplodnieniu . Ksiezniczki twoje rosna fajnie ci. My niektore musimy jeszcze na takue chwile poczekac ale wierze ze to przed nami. A tobie powodzenia zycze . Ciesze sie ze te ciezarne tez do nas zagladaja zawsze moga cos pomoc i doradzic . Dzieki wam za to dziewczynki. Nielotku u lunede fajnie ze z waszymi smerfikami wszystko ok. Szkoda ze babel nuepokazal nielotkowi swojej tajemnicy :-):-):-):-) Katka a za ciebie kciuki dzis trzymam. Daj znac Pa .milego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki Pozdrawiam was wszystkie na poczatku i lubie was podczytywac bo tak jak pisze Tigla potem mysli sie o ciazy i o dzidziach w brzuszku.. Ja mam male doswiadczenia wiec czasami sie nie odzywam bo poprostu nie wiem nic o slabym nasieniu czy o lekach i protokolach bo u mnie odbylo sie to jakos ekspresowo i za pierwszym podejsciem sie udalo..ale to nie znaczy ze was nie rozumiem czy nie wspieram..Trzymam kciuki za was wszystkie..mi sie udalo i tak jak pisze Tigla teraz mamy innego rodzaju zmartwienia i dociera do mnie to ze juz tak bedzie bez konca..teraz martwimy sie o ciaze i o dzidzie w brzuszku potem o porod a jeszcze potem o to malenstwo o ktore bedziemy martwily sie juz zawsze.. Tigla napisz po badaniu polowkowym jak to wyglada i czego sie dowiedzialas,ja mam 4.01 i tez juz czekam z niecierpliwoscia.. Super ze dziewczynki u ciebie rosna..ale szczesciara z ciebie dwie krolewny na raz.. Dziewczyny powiedzcie mi macie w karcie ciazowej napisane ze jest to ciaza z invitro? Lunede co jaki czas musisz powtarzac badanie tsh i ft4? Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wredna małpa znowu przyszła:( we wtorek mam wizytę i zobaczymy co dalej,bo z moich obliczen wszystko rozstrzygło by się w Święta a wiadomo jak to w Święta.a do tego od stycznia zaczynam nową pracę wiec nie wiem jak to będzie. tigla dziewczynki rosną pięknie,aby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka przykro mi z powodu @ ale bardzo się cieszę że znalazłaś pracę !! :-) Głowa do góry, teraz na pewno wszystko sie ułoży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie Panie ! nałozyłam henne na brwi i tak sie zaczytałam co tam u was ze teraz buha przed lustrem hihihihihih(grafitowym to tylko mozecie se wyobrazic jak srogo teraz wygladam hihiiihih. Dziewczynki trzymam za was kciuki głowa do góry łzy otrzec i do boju WARTO!!!! u mnie niedrozne jajowody, m.-morfologia plemnikow 7%prawidłowych a 93%nieprawidłowych liczba plemnikow 31mln.to badania z tamtego roku. Co o nich rozumiecie ? w tym roku nakarmiłam cynkiem, rzeszeniem.c,prawidłowym odzywianiem. Juz nie długo ide na I wizyte i nie moge sie doczekac. Co nam powiedza aj jak tu nie myslec ale przyznaje ze ksiazka i zapominam juz o wszystkim polecam.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane właśnie wróciłam z badań. Dzieciaczki ładnie rosną i z obliczeń pana doktora wynika , ze wszystko jest w normie. Za trzy tygodnie dopiero bedą wyniki z krwi ale jestem dobrej myśli :) Tigla- pięknie dziewczynki rosną:) . Tak jak pisałaś staram się jak najwięcej odpoczywac . Właściwie już większosc obowiązków przejał mezuś ;). Dzisiaj troszkę sie więcej poruszałam, kawałek drogi autkiem do lekarza i jak jak wróciłam to całą wkładke miałam brudną. Tak wiec leze i odpoczywam.Kochana kiedyś weszłam na jakieś forum i wydawało mi sie , ze widziałam Twój nick, jeżeli mozesz mi polecić jakieś forum dotyczace mam bliżniaków to chętnie skorzystam. Aga 37- ja mam w karcie zaznaczone, ze ciąza jest po zabiegu ivf , nawet dzisiaj przy badaniach prenatalnych w ankiecie pojawiło sie to pytanie i pani powiedziała , ze to wazne. Lunede - :) justynka -:) Aneczka :) i wszystkim innym dziewczynom dziękuję za trzymanie kciuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka super ze dzidzie rosna! a nie zdradzily co tam kryja za tajemnice miedzy nozkami? ;-) Odpoczywaj duzo, tak, teraz najlepiej Ci to zrobi. Moze pozniej przejda Ci te plamienia.Trzymam kciuki! Tigla wow ale masz juz kluseczki. Super!!! Diana powodzenia! aga ja tez mam w karcie icsi,ale musze powiedziec jej zeby zmienil na AID. Trzymam kciuki za polowkowe! helenka super ze masz prace! Kibicuje Ci mocno i trzymam kciuki !! aneczka:-) lune:-) justynka:-) A co do jakosci nasienia to nam tez lekarz powiedzial, ze zadne witaminy zbytnio nie pomoga. Ale kto wie moze nastepnym razem jak bedziemy probowac sprobujemy podreperowac je sami. Milego weekendu zycze :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Katka, super, ze badanie dobrze poszlo! My idziemy rowno razem, masz tydzien mniej ode mnie :) jak dobrze pojdzie to bedzie rodzic razem! Lez, odpoczywaj...ja wczoraj rano mialam na wkladce delikatnie bezowe ..jakby brazowawe...cos ( sorry za opis), ale tylko raz,potem juz nic...takze tez obserwuje... Xx Tigla, a mowilas lekarzowi o tych bolach glowy? Bo ja wlasnie tez mam nasilenie po poludniu i wieczorem...byc moze to od za duzej ilosci progesteronu? Staram sie pic duzo wody i bede wiecej chodzic, spacerowac, na swoezym powietrzu, chociaz z tym ciezko, bo jestem w pracy caly tydzien. Xx Helenka, gratuluje pracy!!! Szybko Ci poszlo, super! @ przyszla, to mozecie sie juz szykowac do podejscia! Xx Aga, tsh i ft4 mam badac co miesiac, nastepny test w stycznii. Pozdrowienia! Xx Jutynka, nielotolek, pozdrowienia! Xx Oraz dla dziewczyn innych! Czarnu, basza, juloni, co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana,czarnobrewa, hehe, powodzenia na badaniu! Oby sie Wam podniosl wynik, zawsze to wieksze szanse. Xx Ja dziewczyny wczoraj sprobowalam podsluchac serduszko moim dopplerkiem, ale niestetu nie udalo mi sie znalezc...na opakowaniu jest napisane,ze od 14-16 tc mozna, wiec jeszcze jest czas, ale mialam nadzieje, zenuda mi sie cos zlowic. Zlowilam, owszem ladny odglos, rownomiernu, brzmial jak bicie serca, wolalam meza, on slucha, rownoczesnie trzymajac mi reke na pulsie i mowi, ze to moj wlasny puls..takze d* pa :) sprobuje znowu za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, Do mojej histeroskopii nie doszło mam zapalenie przewiało mi nerki i mocz podrażnił okolice pochwy, lekarz powiedział, że boi się wykonać te badanie gdyż mogę dostać zapalenia otrzewnej muszę się doleczyć więc dostałam leki dowcipne na zmianę 2 rodzaje na wypadek gdyby była to jakaś grzybica czy bakteria kazał tez zrobić przed histero na 2 stycznia wynik z moczu i wymaz bakteriologiczny dla pewności więc znowu czekam odezwę się po badaniu gdybyśmy się nie słyszały do świąt to życzę Wesołych dla Was i Waszych rodzin :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc basza! Fajnie, ze sie odzywasz! Lecz sie kochana, lecz, dobrze ze masz leki, bo takie stany zapalne to nic dobrego, a juz niedlugo bedziesz kogla isc dalej z histero. Powiem, Ci zemja tez jakies dwa tyg temu mialam zapalanie pecherza i jakis stan grzybiczny w pochwie :/ bo dostalam antybiotykii czopki i juz wszystko wyleczone mam nadzieje. tobie rowniez zycze wspanialych swiat i oby w 2013 Twoje marzenia sie spelnily..i te ciazowe i te inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokaa
Hej dziewczyny. Zdecydowaliśmy podjąć się in vitro. Wczoraj wzięłam 2 tabletkę anty. Dałam im drugą szansę, bo po pierwszej niestety wystąpiły wymioty i pół soboty było do bani...Teraz wbiłam sobie fazę, że powinnam zrobić przed in vitro histeroskopię, jednak mój lekarz wogóle tego nie sugerował. Myślicie, że to badanie nie ejst konieczne? Miałam laparoskopie przy cp i wszystko było wporządku. Prawdę mówiąć nie chce zmieniać sobie w głowie toku tego co już się zaczęło... dziewczyny czy któraś z Was była stymulowana gonalem do vito? Bo ja miałam do inseminacji dawke 75 dziennie i wyróśł mi tylko 1 pęcherzyk, a do vitro mam podobno mieć dawke 200 dziennie. Miałyście wymioty albo złe samopoczucie po gonalu? Kurcze nie chce by w pracy wiedzieli... Pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×