Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Nielotoek, ciesze sie, ze salatka sie udala :) Helenko, od wt nic? O rany! Kochana, wcinaj jablka! To nie szkodzi, ze surowe, w koncu watroby nie mialas operowanej, wiec nie trzeba diety watrobowej az tak rygorystycznie przestrzegac..jablo Ci pomoze, najlpiej cale wlacznie z ogryzkiem, jak szczoteczka przeczysci jelitka! Nusiaa, milo nam ze wrocilas do nas! Dlugosc protokolu zalezy od indywidualnego stanu..na pewno lekarz Wam powie po badaniach co Wam propnuje... Powodzenia na biopsji! Oby sie udalo wyciagnac ladne plemniczki. Ja dzisiaj czuje sie strasznie..zero energii...slabo mi..ehh... U mnie bedzie pieczony kurczak! Mezus kochany wlasnie diabli w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny chciałabym poznać historię każdej z Was .. ale myślę że z czasem nadrobię :) ide sobie kawusie zrobić a ktoś tutaj ma kłopot z zaparciem ! pomaga jogurt, śliwki suszone i jabłka ! dużo jabłek :) ponoc jeszcze kawa ale nie wiem w jakim jest stanie potrzebująca, a jak nic nie pomaga to po prostu coś tłustego zjeść ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) Moj M to jedyne co potrafi w kuchni to wejsc na chwile i zostawic po sobie stan wolajacy o pomste do nieba :-D Jest w tym niezastapiony! Smacznego zycze, mmm lubie kurczaczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia witamy :) Ja teraz mam przerwe po niedudanej probie criotransferu. Mam rzucic rurreczki moje (trudno na razie idzie choc mniej pale) pozatym dieta, witaminki, akupunktura i z grudnoiowa @ zaczynam nowy protokol, wiec moze razem bedziemy ppobieraly jajeczka i transferowaly w styczniu :) Ja mysle ze protokol zalezy od tego na jakis lekach jestesmy stymulowane, kazdy lek trzeba zaczac w odpowiednim dniu cyklu wiec to od tego najbardziej zalezy kiedy zaczynamy, a potem zalezy jak reagujemy wtedy ustalane sa biopsja i transfer. Helenka najlepsze sliwki, mozesz je sobie ugotowac wlasnie z jabluszkiem i nie zaluj sobie. Pomoze na 100% Milej Niedzielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny doradzicie od jakiś dwóch godzin mam dziwne uczucie jakby bylo mi ciezko oddychac tak jakby lezało cos mi na klatce i lewa strona od serca lekko mnie kuje niewiem co robic.może to nerwy ale ostrzegano mnie ze moga wystapic dusznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, te objawy o ktorych piszesz sa zwiazane z hiperka...trudnosci z oddychaniem o klasyczny objaw..ja tez mialam tak, ze jakby ńie moglam do konca wziac oddechu, i co chwile musialam brac takie glebokie oddechy bo mialam wrazenie, ze sie udusze...nic Ci nie doradze bo jesli tsie bedzie poglebiac to trzeba do lekarza..mi pomagalo lezenie w pozycji bezpiecznej, czyli na boku z ugietmi kolanami, wtedy sie latwiej oddycha... Uwazaj na siebie! Juloni, super, ze udalo Ci sie ograniczyc palenie! Tak trzymaj i dzialaj dalej aby rzucic zupelnie...wyobraz sobie tylko, ze zkazdym wdechem wciagasz do pluc rakotworcze, toksyczne substancje, ktore przeńikaja do Twoich komorek...wybacz taki okropny opis, ale moze ta wizualizacja bedzie pomocna w rzuceniu! Nielotolek, u mnie maz uwielbia gotowac, to jego hobby, a mnie uwaza w kuchni za szkodnika i destruktora....no coz...nigdy nie uwazalam gotowania za swoja mocna strone i gotuje tylko jak musze! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunede jestes nieoceniona:-)tak tez pomyslalam kurcze bede sie pilnowala niby juz troche lepiej mam nadzieje ze w nocy nic sie nie bedzie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak samopoczucie w poniedzialek? u mnie dzien zaczal sie od mdlosci...oraz od wspanialej wiadomosci :D jest serduszko malutkie! bije! widzialam! pecherzyk plodowy ma 13mm na9 a sam zarodek 3.5mm... o rany! i znow ten szum w uszach...ide kupic sobie buleczke w kafetrii firmowej, bo marne mialam sniadanko i moze mi na te mdlosci pomoze.. :) :) :) :) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..aha i jeszcze..obok tego glownego zarodka z bijacym serduszkiem :D :D ;D byl drugi malutki...lekarz powiedzial, ze nie moze na razie powiedziec co to jest...na razie niewiadomo, ale...czekamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede- kochana, cudownie ! tak sie cieszę, ze widziałaś bijące serduszko . Też czekam na tą wiadomość . W którym tygodniu można już zrobic usg i sprawdzić serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Dawno mnie z wami nie bylo ale jestem z wami myslami.Mam czasami wyzuty sumienia ze jak mialam swoje schizy to wam marudzilam a teraz sie nie odzywam co nie oznacza ze schiz nie mam,ale o tym za chwilke. Wielkie gratulacje wszystkim ktorym sie udalo Wiosnka grtuluje blizniakow.Lunede ciesze sie z wynikow no i super jest zobaczyc ta mala fasolke z bijacym serduszkim..Wszystkim dziewczyna ktore pominelam zycze szczescia.. A co u mnie ..fasolka ladnie rosnie w zeszlym tygodniu miala 3,6cm serduszko bije mocno..teraz mam wizyte dopiero za 4tygodnie,16 listopada mamy prenatalne i troche sie boje mam nadzieje ze bedzie ok. Ale jest troche nerwowo bo mam rownierz podwyzszone tsh tydzien temu robilam mialam 4,8 i tez dostalam euthyrox 50 ,za tydzien zrobie wynik i zobaczymy jak lek dziala,no i kolo obumarlego zarodka jest krwiaczek i musze sie oszczedzac.. Samopoczucie u mnie jakos tak niezle..duzo lepeij niez na poczatku. Pozdrawiam I SCISKAM Was cieplutko Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kurde wczoraj tak kombinowalam z ciekawosci wpisalam inny pseudonim w ustawieniach i nie moge wrocic do poprzednego :( Wiec lokowata to ja NIELOTOL :) Lune gratuluje!!!! Piekna wiadomosc. A moze ten niezidentyfikowany punkt to drugi ktosiu :) Powodzenia A co do mdlosci, swietnym sposobem by je rano zlagodzic przed wstaniem z lozka zjedz sobie cos malego, kromke chleba suchego, tosta, krakersa obojetnie, byle by tylko nie wstawac na pusty zoladek i nie za szybko sie podnosic. Mi to bardzo pomaga, rano m serwuje mi gofra z tostera cieplutkiego i juz od razu lepiej :)W nocy sie tak przestraszylam, myslalam ze mi serce wyskoczy. Ok 3 taki huk za oknem krzyki i pisk opon. Jakis wariat pijany wypadl z zakretu i wjechal w auta na parkingu i uciekl. Szczescie w tym nieszczesciu, ze zachcialo mi sie tej salatki i przestawilam auto bo tak to to bylo by bum. Dwa samochody obok mojego skasowane. A tak to wszystko dobrze,juz powoli widac maly zarys brzuszka. Jupi jupi. :) Katka ja mialam usg w 7 tyg i juz slyszalam serducho a w 9 tym juz widzialam taki malenki migajacy punkcik. Piekne!!! Aga super ze jestes ciagle z nami. Trzymam kciuki za Twoja kruszynke. Dbaj o siebie i jak najmniej stresu! Pozdrawiam i zycze milego dnia dziołchi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej katka! dzieki, wiesz, nie wiem od kiedy serduszko mozna zobaczyc, mi dzisiaj wypada 28 dpt. :) aga, widzisz, ja tez mam TSH powyzej 5...ale lekarz mnie uspokoil, ze to nie wplywu, wiec dobrze, ze to wylapalas i teraz powinien Ci spasc TSH po lekach! ja mam taka sama dawke jak Ty, dzisiaj robilam TSH ponownie, wieczorem, bede widziala czy spadl. Nie martw sie, bedzie dobrze! A dziewczyny, czy wokol obumarlych zarodkow tworza sie krwiaki? dzisiaj pytalam lekarza czy na USG widzi jakis krwiaczek u mnie, ale powiedzial, ze nie..no ale mam drugki jakby zarodek, ktory na razie nie daje oznak zycia, wiec na razie nie wiadomo. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za informacje. Oznacza to , ze niedługo może i ja usłysze serduszko maleństwa mmm Nielot- to miałas szczeście, dobrze , że sałatki Ci sie wczoraj zachciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za mile slowa,kurcze jak fajnie was miec naprawde! Daj znac Lunede jak wynik tsh,a ile dni bierzesz leki? Co do krwiakow to nie ma na nie reguly,u mnie jest krwiak podobno dlatego ze macica majac w sobie dwie ciaze bo to sa blizniaki dwujajowe z ktorych jeden zarodeczek obumarl chciala by sie go pozbyc i sa male skurcze ktore pobudzaja macice do pracy ale druga strona nie pozwala i niby dlatego akurat u mnie krwiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos Nielotka...Lokowata tez jest super ale dla mnie bedziesz Lokowatym Nielotkiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? kurcze ale fajnie! A ty bedziesz miala prenatalne czy sie nie decydujesz? To super sie ciesze mozemy sie wymieniac naszymi odczuciami chociaz kazda z nas moze przechodzic wszystko inaczej bo jak to moj madry pan doktor mowi wbrew pozora kazda ciaza jest inna. Ale ogolnie jak sie czujesz? Masz mdlosci? Bo ja niestety mam i nie ma na nie reguly jest jeden dzien moze w tygodniu w ktorym mi nie dokuczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :* Helenka ja miewam czasami takie kłucie i u mnie objawia się tak niedoborem magnezu wtedy lykam szybko magnez po 2 tabl aż do skutku nie więcej niż 7 Lune cudowne wieści pozdrawiam :* mam pytanko ile zarodków miałaś transferowanych? Ja właśnie wczoraj dostałam @, za tydzień jadę do lekarza i zacznę monitoring przed criotransferem. Muszę powiedzieć, że dietka na endometrium zadziałała :) znacznie się poprawiło jupi. Ja też biorę euthyrox połowa z 25 tak proforma na przeciwciała tarczycowe przy hashomoto TSH mam 1,7 więc jakby ok, na przeciwciała tarczycowe najpepszy jest selen czekam na wynik właśnie i pochawlę się czy mi spadły ostatnio miałam ponad 300 przy normie chyba 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ? Oglądałyście dzisiaj program Dzien Dobry Tvn? Pani Pieńkowska rozmawiała z ministerm zdrowia i padło z jej ust takie zdanie - co pan na to , ze ivf to wyrafinowana forma aborcji i zapytała dlaczego znalazły sie pieniądze na ivf a nie ma na onkologię? Arłukowicz jest fajnie odpowiedział, że on nie dzieli chorych na grupy Co Wy na to? Nigdy jej nie lubiłam ale teraz to przegieła.Ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunede super fajnie że serduszko jest,kurcze też bym już chciała coś wiedzieć. aga na pewno będzie dobrze nic się nie martw choć pewnie to niemożliwe. lokowaty nielotol damy radę:)fajnie brzmi,swoją drogą to sałatka uratowała ci samochód:)a brzuszek będzie rósł i rósł:) ba_sza ja tak mam czasami z nerwów ale jestem trochę przewrażliwiona tą hiperką a do tego mam astmę więc lekki schiz,narazie jest ok nie pogłębia się. katka ja odglądałam i przyznam że mam mieszane uczucia moim zdaniem to pic na wodę i wszystko ucichnie.Ale przyznam że była ostra wymiana zdań i nie dał się Jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzieki za mile slowa! Co do Pienkowskiej, to nie ogladalam, ale czytalam naportalu plotkowym, ze od nowego roku pienkowska wylatuje z DDTVN bo jest najmniej lubiana prowadzaca! Takze mam nadzieje, ze ńiedugo juz takich bzdur gadac nie bedzie! Brr skad w ogole taki chory pomysl, zeby in vitro do aborcji porownywac! Basza, ja mialam trzy zarodki transferowane. Ciesze, sie ze dieta zadzialala! Grube endometrium to polowa sukcesu! Dzieki temu zarodek ma sie jak zagniezdzic! Fajnie basza! Lokowaty nielotolek, dzieki za porady, sobie kosz sucharow przy lozku postawie, a moze tak zamast sucharka, mala poltuszke wieprzowa, albo malego kaplonka hihi.. Aga, biore euthyrox od srody poprzedniej, dam znac o wyniku, ale dopiero wieczorem bede wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem to takie dziwne zrzadzenia losu nami rzadza, jak z tym autem u nielotolka... Helenka, a jak sie czujesz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga czuje sie ogolnie dobrze, w sumie bardzo dobrze. Dokucza mi jedynie zmeczenie ale to tez juz coraz mniej. Mdlosci jakis uproczywych nie mam. Wystepuja czasami jak jestem glodna i do tego zmeczona, dlatego staram sie miec zawsze przy sobie cos na malego gloda :) Ze trzy razy moze dopadlo mnie tak na maxa a tak to luz. Tak 16go mam badania genetyczne i prenatalne chyba. I moze juz poznam co tam sie kryje miedzy nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pienskowskiej to dawno juz nie przepadalam za nia. Glupio madra wyrafinowana lafirynda. O. Uwielbiam duet Prokop Wellam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokowata, trzymam kciuki za Twoje badania, aby wszystko dobrze poszlo, chociaz to jeszcze masz troche czasu :) fajnie, ze juz brzuszek zaczyna byc widac..u mnie to mam ciagle wydety z powodu hiperki...takze wy dziewczyny schudlyscie w pierwszym okresie, a ja jestem troszke balonik :) U mnie jajniki wciaz ogromne i powiekszone od poprzedniego tygodnia..coz zrobic..lekarz mowil, ze to dlugo bedzie trwalo zanim sie uspokoi.. agbr..ano moze beda dwa :) na razie nie wiemy.. buziaki dziewczyny! PS; no tak, wiosanka przepadla..kinia tez...:( a czarny, jak sie miewa nasz czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Wcale, a wcale nie przepadłam:) Wciąż Was czytam mobilnie, ale dopiero teraz włączyłam kompa by napisać. Lunede, bardzo, ale to bardzo się cieszę i gratuluję Ci malutkiego, bijącego serduszka!!!! Myślę sobie, że jest szansa na drugie maleństwo, któż to wie? Byłoby fantastycznie! Lokawany nielotek, miałaś Kochana niesamowite szczęście z autkiem i weekendowym smakiem za pyszniutką sałatką:) Która nota bene uratowała sytuację... Pomyśleć, jakimi przypadkami rządzi się świat... Katka, bądź cierpilwa, wkrótce i Ty ujrzysz bijące serduszko/a. Ja miałam pierwsze usg w 21 dpt, ale i kosmiczną betę. Teraz szczerze się przyznam znów czekam ze strachem na środę i weryfikację mojego krwiaka i maluszków. A że z objawami ciążowymi u mnie różnie to mam najgorsze obawy, wiadomo. Mam jednak nadzieję i mocno wierzę, że są oba nadal ze mną , a paskudny, nieproszony krwiak juz się wchłonął... Aga, fajnie, że wszystko u Cibie dobrze i nastrój się poprawił:) Nusia, witamy:) i dziękujemy za założenie tego forum, bo to moje ulubione miejsce ostatnio:) Trzymajcie się Kochane cieplutko, bo zima zła juz przyszła, u mnie właśnie sypie śnieg:) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha123
Juloni ja też mam ten sam problem z rureczkami :):( i dlatego mam stresa ograniczyłam ale nie jest to takie proste ,jak tylko mi wyjdzie jutro ładna beta to od razu wywalę rureczki do kosza:) jak zaszłam w ciążę z moją córeczką to tak zrobiłam:) bez problemu, a na zaparcia prawdziwa kawa i jabłko i murowany efekt:) luna wow może faktycznie będą dwa brzdące :)to najcudowniejszy dzień jak się usłyszy bicie serduszka:)wiosenka nie zamartwiaj się kochana Musi być dobrze.Ja jutro testuje i już dziś zaczynałam popłakiwać że się nie uda i napewno mój M odbierze wyniki bo ja nie dam rady jak Boga kocham ,nie wiem czy zasnę dziś, czy wy też miałyście aż takiego stresiora ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×