Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Ooooooo kurde ale tu pelno :) Ja dzis padnieta jestem, jak polozylam sie po obiedzie tak wstalam niedawno. :O Lune ale Ci fajnie z tym usg. Kurde a ja mam jednak na 13 grudnia, czyli dopiero za dwa tyg :( Czekamy jutro na wiesci! Aa i tak Niderlandzki to holenderski,troche z innym akcentem. Kurde no wlasnie ten antybiotyk, musisz uwazac. Wlasnie ja tez nie mialam jeszcze pomiaru szyjki. Moze teraz jak pojde to zrobia. Aga Tigla czujecie juz swoje maluchy?? Kure ja tak czekam i czekam ze juz sni mi sie po nocach ze widze je pod skora :O wowww Alokaa widze, tez jestes po przejsciach jak kazda z nas. Mam nadzieje, ze obecnosc tu z nami rozwieje Twoje obawy i watpliwosci. Ja tezmialam punkcje (cztery) bez znieczulenia i uwierz ze jest do zniesienia, wiec Ty nie masz sie czego obawiac. Wiekszy stres jest pozniej,ale juz nie bede sie powtarzala bo dziewczynki nasze juz Cie uswiadomily :) Trzymam mocno za Ciebie kciuki i zycze sukcesow!!! No i sily i wiary przede wszystkim!! AKACJA :( bardzo mi przykro. Ale grunt to sie nie zalamywac! Masz racje.Apropo, Zazdrosze takich wakacji ;) Co do pragnienia to az tak wielkiego nie mam, fakt pije wiecej niz normalnie ale nie tak jak Tigla :) Kochana Ty to jak beczkowoz ;) Pati trzymam kciuki za Twoj transfer! DOBRANOC :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ? Przeciez dopiero co wstalas... :) hehe myslalam, ze teraz to pol nocy przed Toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie tego obawialam,ale bylam w bledzie. :)Z reguly nie mam problemu ze spaniem i tym razem tez tak bylo . Na ktora masz usg? Milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka 82 ja będę robiła kariotyp tam, gdze Wiosanka, tj. w poradni genetycznej na ul. M. Skłodowskiej 66 we Wrocławiu. Ja się leczę w Invimedzie we Wrocłaiwu i tutaj mam zamiar podejść do ivf. Lekarz przed ivf polecił zrobić kariotyp. Podzwoniłam więc i właśnie w tej poradni dowiedziałam się że można je zrobić na NFZ. Dzwoniłam tam pod koniec października i babka zapisała mnie na pierwszy wolny termin czyli 3 grudnia. W poniedziałek wizyta i od razu pobranie krwi do badania. No i oczekiwanie na wynik do 3 msc, tak zostałąm poinformowana. Miłego dnia dziewczynki, ja mam dziś w pracy większy luz bo mam imieniny i będzie ciacho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jesczez co do skierowania to poszliśmy do lekarza rodzinnego, mąż pokazał wyniki badania nasienia (kiepskie(, powiedzieliśmy że rpóbujemy ok 2 lat i wypisał skieroanie bez problemu. Tak naprawde lekarz nie ma prawa odmówić wypisania skierowania do poradni. Lekarz rodzinny nie wypisze Wam skierowania na badanie bezpośrednio, tylko skierowanie do poradni genetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin Justynka :) Przede wszystkim wiesz czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Bardzo Wam dziękuję za "dobre słowo" ;-) Jutro transfer, a ja zamiast się wyluzować jestem coraz bardziej spięta; tak bardzo bym chciała żeby wszystko się udało... Nielotol, LuneDe (tak z ciekawości) jak wylicza się termin porodu w procedurze ivf? Pozdrawiam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenka mozesz napisac jak zaczeliscie przygotowania do adopcji.gdzie isc na poczatek.jakie dokumenty zlozyc.czy wy dlugo juz czekacie?ja mieszkam w warszawie. Pozdrawiam was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati powodzenia jutro, na pewno wszytsko będzie dobrze:-) Helenka jaka adopcja?? Przecież Ty już niedługo zachodzisz w ciążę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tylko na moment, bo mam urwanie w pracy, chcialam tylko zdac relacje z dzisiejszej wizyty. na poczatek wysluchalam "kazania" ze nie moge tak sobie zmienic terminu i w ogole robic usg kiedy chce, bo sa pewne zasady tutaj i w szwajcarii moge miec tylko 8 usg w czasie ciazy i ze wiecej mi nie zwroca kasy z ubezpieczenia, itd. chyba ze ciaza jest zagrozona, ale to on ocenia a nie ja, itd..:) hihihi no trudno. W kazdym razie w skrocie: cytrusy i ananasy oczywiscie mozna, bez przesady. Badania prenatalne bede miala wszystkie 10 grudnia, a wiec dziewczyny, bede z Wami w tym dniu :), a malutki jest w srodku i urosl ladnie, ma teraz 4 cm. Takze nastepna wizyta 10 gr. xx niestety nie wiem jak sie liczy termin porodu, ja wciaz nie wiem jaki jest u mnie...ale sa kalkulatory w internecie. Ustawic sobie mozna tak, zeby dzien poczecia wyszedl dzien punkcji i mamy super idelane dane, lepsze niz w naturze, bo wiemy dokladnie, ze dzien poczenia to dzien punkcji. papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, powodzenia jutro na transferze! XX Helenka, zgadzam sie z Justynka, "one game at the time" teraz sie skupiasz na in vitro :) XX dziewczyny, moj lekarz jak zwykle kazal mi przestac czytac w internecie itd...tylko zajac sie czyms innym, w ogole uznal ze dziecko bedzie rozpuszczone bo na wszystko bedzie mu wolne, bo widzi jak sie zachowuje juz teraz ( taki zartownis z niego) wiec po pracy mam nadzieje uda mi sie kupic ksiazke, ktora wydaja sie bardzo interesujaca: ATLAS CHMUR, beletrystka, nic na temat ciazy, bo mam za zadanie sie zrelaksowac w tym temacie :) XX Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna najlepszego.Spelnieniamarzen!! U mnie wychodzi na to ze od iui - 14dni i wyszla data porodu, ktora teraz przy kolejnych wizytach ulega zmianie o kilka dni. Helanka o jakiej Ty adopcji mowisz? Chyba, ze masz na mysli oprocz swojego dzidziusia zaadoptowac jedno malenstwo:) Lune super ze wszystko dobrze,Jeszcze chwila i juz bedziesz miala za soba ten najciezszy okres. Co do cytrusow to zobaczymy co jeszcze powie nasz Polski lekarz dla Tigli. Ja wczoraj wciagnelam calego ananasa i juz mam spokoj na pare miesiecy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki oczywiście że z adopcjią to dodatkowo,ale słyszę ile to trwa i dlatego jestem ciekawa.A od jutra zaczynam encorton i zaczynamy działać,mam strasznego pietra i przeczucie że mrożaczki nieprzeżyją ale co ma być to będzie. Widzę że ten 10 to będzie dzień pełen SUPER wieści:) Justynka wszystkiego naj naj z okazji imienin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Ja sie chyba pozegnam na razie. Troche mi ciezko czytac, bo to jednak trudne jak sie nie udaje, zreszta same wiecie. A ze sie nie zamierzam starac od razu to lepiej jak zrobie przerwe w mysleniu. Bedzie ciekawie do was wrocic za pol roku i zobaczyc nowe bijace serduszka. Dziekuje za wspoarcie i do uslyszenia. Udanych transferow, Lagodnych ciaz i delikatnych porodow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akacja trzymaj sie dzielnie.Pewnie jezeli chcesz odpoczac to napewno potrzebujesz odciecia sie od tego wszystkiego, tego tematu, ciaglego myslenia,czytania o tych wszystkich procedurach punkcjach itp. Zycze udanych wakacji i wracaj do nas naladowana bateriami az na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akacjo, odpoczywaj! Ciesz sie wakacjam, bedzie cudownie, a po powrocie, zycze Ci duzo sil do nowych staran...a moze cos sie w Ameryce uda... :) nigdy nic nie wiadomo :) Xx Helenko, bedxiemy mocno trzymac kciuki za Twoje mrozaczki, zeby sie ladnie rozmrozily :) Xx Nielotolek, Tigla, Wiosanka, Aga i dziewczyny, czy planujecie kuoic urzadzenie dopplera do podsluchiwania serduszka, od 12 tc? Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny załamka normalnie :( zrobiłam badanie AMH (rezerwa jajnikowa) i wyszła mi 0,3 !! a norma jest od 1,4 w zwyż czyli mam marne szanse na ciąże, nawet przy in vitro? jak z tym badaniem jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Pati daj znac jak transfer!! Lune wiesz ze nie slyszalam o tym. :O Teraz poczytalam chwile i niby wydaje sie fajne. Musze pomyslec moze sprawie sobie takie cudo. Tylko tez nie mozna z tym wariowac bo pisza ze nie zawsze wykrywa ruchy i wtedy panika. Kurcze u mnie tak zimno ze moj gremlinek nawet nie chce wynurzyc sie spod kolderki na dwor;-) Lece dla m jakis gwiazdkowy prezent sprwie, jeju nie wiem czemu ale uwielbiam ten przedswiateczny nastroj.:-D Milego dnia. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniłam stopkę mam nadzieje ze nedługo będe miec troche czasu zeby Was doczytac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam Wasze stopki i kurde widze ze in vitro nie często sie udaje za pierwszym razem no to ja już jestem w czarnej dupie :( (sorki za słownictwo, ale wczoraj odebrałam swoje wyniki i załamałam sie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grr...skasowalo mi wszystko co napisalam! ahhhh xxx Nusiaa...trzymajcie sie kochani, niestety nie mam wiadoosci na ten temat, mam nadzieje, ze dziewczyny Wam odpisza, zycze powodzenia i mam nadzieje, ze mimo trudnej sytuacji sie uda! XX Nielotolek, ja juz mam w domu dopplerka, kupialam taki najtanszy, ( 60CHF) zzeby sie nie stresowac wyswietlaczem elektroniczym...bede podchodzic do tego na luzie, jak uslysze, jesli nie, to trudno, nie bede sie tym stresowac. Lekarz moj, gdy sie dowiedzial, opier...mnie, bo wlasnie obawia sie, ze bede sie stresowac i biegac do niego..ale postanowilam, ze nie! Czekamy na razie, bo wciaz jest za wczesnie, za tydzien powinno cos byc slychac..dam znac :) XX My rowniez jedziemy a chwile na male zakupki, a co kupujesz mezowi? Najpierw, jade do fryzjera na balejaz ( juz przetrwalam atak paniki mamy mojej, ktora uwaza, ze powinnac przez 9 mies chodzic i straszyc odrostami...jasne!) xxx pozdrowienia, dla dziewczyn, ktore ostatnio sa cichsze: juloni, czarny, basza, anatte, cicha,cookies, dziewczyny, mam nadzieje, ze u WAs OK i powoli do przodu.. xx buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia,niestety ja rowniez Tobie nie pomoge,nie mam pojecia. Nie patrz na nas,kazda z nas jest inna. Jednym udaje sie za pierwszym razem jak Lune innym po kolejnych probach. W kazdym badz razie musisz byc dobrej mysli. Dziewczyny psychika naprawde duzy ma wplyw na to wszystko. Ja np podchodzilam do tego na takim malym luzie. Wiadomo bylo ciezko ale nie bylo jakiejs zalamki. Fakt wybralam inne wyjscie, ale to tez jest wynikiem mojej silnej - chyba psychiki. Do konca trzeba byc dobrej mysli!!! Trzymam mocno kciuki!! Lune tak mysle chyba zegarek bo chlopak wiecznie zagubiony w czasie :) I wiem, ze to szalone ale ja juz jutro ubieram choinke :) hehehehhe Trzy tygodnie i do domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do fryzjera too taaaaak. Kurde u mnie wlosy to juz blagaja o litosc. :) Tym bardziej,ze jedna polowe glowy mialam wczesniej krucitko ostrzyzona,teraz zapuszczam wiec mam na glowie dwie polkule. " bialo-czarna" :) Ale juz poczekam do Polski,bo tu chodze tylko od wielkiego musu do fryzjera. Jakos nie jestem przekonana do koncowych wynikow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem już w domu, po transferze, teraz tylko pozostaje mi czekać co zdziała natura... Pani biolog zastanawiała się, czy "przetransferować" 1x8A i 1x6A, ale jednak zdecydowała, że 1x8A i 1x8B. Powiedziała, że między A i B jedyna różnica to wielkość blastomerów (mam nadzieję). Zamrożone mamy 1x6A, 3x8B i 1x2B (jakiś "słabeuszek" ;-) ). Jak lekarz wkładał mi sondę, to mnie trochę ukłuło, a poza tym o.k. Teraz tylko wytrzymać 2 tygodnie; masakra. Jestem dopiero 3 godz.po transferze, a o niczym innym nie potrafię myśleć... Niusia biedna..., nie poddawaj się. Czasami tak jest, że ktoś ma kilka zapłodnionych kom.jaj. i nie ma ciąży, a komuś kto ma jedną akurat się udaje!; o tym już decydują siły wyższe, niestety my nie mamy na to wpływu. Powodzenia. Jak Wam ogólnie mija sobota? Ja jestem taka "rozmemłana", nic mi się nie chce, chyba zrobię ciasto, potem pójdziemy z mężem na spacer z psami i do łóżeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotek. masz polowe glowy czarna a pol biala??? I asymetryczna? Taka jestes ekstrwagancka? wow!!!...Pati. super ze masz az 5 mrozaczkow! **** ja wlasnie siedze u fryzjera. pani robi delikatne highlighty na calej glowie. bardzo jestem zadowolona. w pl nigdy mi tak ladnie i naturalnie nie umieli zrobic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny nawet nie wiecie ile dla mnie znaczą Wasze słowa otuchy kurcze ciezko z myslą ze oboje jestesmy bezpłodni.. mysle coraz częściej o adopcji ale 13 grudnia idziemy na wizyte, zobaczymy co lekarz pwoei Pati głowa do góry !! na pewno się uda :)) za ile dni masz testować? Nielotol wiem ze kazda jest inna :) dlatego tli sie we mniei jeszcze ciut nadzieji a jak Ty sie czujesz? Tobie udało sie za którym razem? co kupujecie męzom na mikołaja? ja szukam czegos pod choinkę :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lune az tak to mnie nie ponioslo :) Ta strone co mam krótko obstrzyzona mam w swoim kolorze jasny braz bo odrasta a reszta wlosow mam blond no i przy glowie odrosty,wiec sie smieje ze mam dwie roznego koloru polkule. :) Teraz bede robila sobie wlasnie toner w kolorze takim naturalnym blondzie. Zobaczymy. niusia nam sie udalo w sumie za piatym razem z czego 4 to bylo ivf a ostatnie 5te podejscie to inseminacja AID ktora zakończyła sie sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nielotoku, ale to i tak widze, ze masz look awangardwy :) u nas dzisiaj tez snieg spadl! i juz zima nadeszla. i jak, kupilas zegarek mezowi po choinke? mam nadzieje, ze udalo CI sie wtrafic w gust :) wiem, ze to nielatw sprawa, faceci i zegarki, im sie zawsze podoba cos innego niz nam :) xx Ja swojemu kupilam cieply szlafrok domowy, zreszta sam sobie wybral wczoraj :) XX Jak Wam mija niedziela? XX ja znow w nocy w sumie nad ranem, o 6, wstalam zeby zrobic sobie herbatke, ale o tej godzinie, masakra, znow mnie rzucilo do kibla na wymioty...pozniej, juz jest OK, ale 6, 7 rano nie da rady - u mnie- zeby nie wstac i nie wymiotowac...chyba rozwiazaniem, jest termos obok lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Niusia pytalas jak sie czuje. U mnie ogolnie wszystko ok. Do tej na razie okres ktory minal wspominam bez jakis wiekszych dolegliwosci. Nie tak jak nasz biedna Lune,kurde nienawidze tego uczucia mdlenia :/ Lune - tak latalam wczoraj jak szalona po tym centrum handlowym i mam, zobaczymy jaki bedzie efekt koncowy:) Wiecie co, dzis tak rano lezalam glaskalam sie po brzuchu i normalnie poczulam jakby delikatne musniecie. Ale tak mocno bylam "wsluchana" w swoje brzucho wlasnie z ta nadzieja ze cos tam drgnie. Takie musniecie motyla :) Cuuuuuuuuuuudowne. Niestety tylko raz :( Dziewczyny jak macie z apetytem i smakiem? Mi totalnie nie wchodzi juz mieso. Sosy,gulasze, kurczaki, piersi czy inne nie moge patrzec. :( Obiady to dla mnie tragedia. Nie mam pojecia co gotowac. Ostatnio mam straszna jazde na musztarde. Na obiad zrobilam duszona cebule z kielbaska i ziemniakami i duuuzo musztardy :) Takkkk,kanapki z wedlina i musztarda to to co nielotek teraz lubi najbardziej. A no i kurde cola. Niemoge sie bez niej obejsc. Dziennie jak nie wypije malej puszki to warjuje. Mam nadzieje, ze niedlugo mi przejdzie. :O Lune jeszcze troche i mdlosci powinny przejsc i zaczac sie juz ten piekny okres :) Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×