Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anetaaaaa900

Boję się że zdradzę...

Polecane posty

Gość anetaaaaa900

Boję się związać na poważniej z chłopakiem, bo boję się, że go zdradzę, nie ufam sobie. Od października wrócę na studia, znowu będa imprezy, nowi ludzie, a ja lubię być w centrum zainteresowania, lubię jak chłopaki mnie podrywają i boję się zaangażować w coś powaznego, bo nie chce nikogo ranic :( Nie chodzi o to, że się z kim prześpię, bo to mało prawdopodobne, bardziej mi chodzi o flirt, ewentualnie całowanie... Nie wiem czego tak mam, może dlatego, że byłam w tylko jednym poważnym związku, za bardzo chce się wyszaleć, a z drugiej strony chce z kimś być na poważnie. A chyba nie umiem tego pogodzić. Jak to zmienić?

Gość anetaaaaa900
Jak byłam w związku to myślałam, że właśnie tego mi brakuje. Ale jednak jest fajnie, tylko na chwilę, na jedną imprezę, żeby zapomnieć o reszcie problemów. A rano mam wyrzuty sumienia, że się za bardzo wyszalałam i że to do mnie nie pasuje. I tak źle, i tak niedobrze...

Gość a może tak spróbuj
poszaleć na poważnie będziesz miała dwa w jednym tak jak wiekszość normalnych ludzi

Gość jak to się mówiiiiiiiiii
prostytutka to zawód, a kurwa to charakter. ty się załapałaś na to drugie :P

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować