Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dodiina

ALWAYS PLATINUM

Polecane posty

Gość Dodiina

Co sądzicie o nowych podpaskach always platinum? Szczególnie mi chodzi o to, jaką mają powłoczkę na zewnątrz - bardziej taką siateczkę jak w Always Ultra czy taką powłoczkę, jak bawełna jak w always sensitive? Proszę o odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja dupa
ob lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie je dziś kupiłam i używam:P jestem zadowolona powłoczka jest taka delikatna z koronki chłonie świetnie delikatny ma zapach polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku pamieci mieci kupa :)
bosszzzzz ale denna reklama.... wez sie schowaj. Jak juz chcesz wysil sie troszke... gadasz sama ze soba i tak nikogo nie przekasz bo te podpaski sa do bani :P Dołączam sie: tylko ob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleblebele
Mam je. Właśnie powłoczka jest taka no... trudna do określenia. Nie jest to typowa bawełniana, ale też nie ta typowa plastikowa. Raczej coś pomiędzy, ale bardzo delikatna w dotyku. Ogólnie fajne, ale szkoda, że niekorzystnie cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeeeeedoooom
Fajne podpaski, ale drożej wychodzą niż te standardowe zapachowe Ultra, więc nie wiem, czy będę je jeszcze kupować. Ale całkiem spoko, nie żałuję, że wypróbowałam. Powłoczka delikatna, prawie jak ta bawełniana, wygodne, skuteczne, nic się nie wałkuje. Jednak co Always to Always ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeeeeedoooom
Zawsze uważałam te podpaski za przereklamowane, niepotrzebnie okrzyknięte najlepszymi, ale coś w tym prawdy jest - muszą być niezłe, skoro ciągle do nich wracam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powłoczka jest dość twarda, zalety: są długie, cienkie, pachną- choć nie wiem czy nie uczulają, ale mnie na razie nie uczuliły. Wadą jest dość wysoka cena w porównaniu z innymi tego typu produktami. Ogólnie są dobre, aczkolwiek bez przesady, chyba płaci się tylko za piękne, eleganckie, filetowe opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×